DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - XII Sezon 2019/2020
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 620
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 02, 2019 7:49 am   

PSC 5, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Maciej Wieszczeczyński
3. Stanisław Nowak
4. Tomasz Hałajda
5. Dariusz Obajtek
5. Adam Gruszka
7. Michał Grobelny
7. Mateusz Sas
9. Artur Ciechoński
9. Michał Stempniewicz
9. Błażej Wujs

Zapowiedź:
PSC 6 - wtorek - 8 października g: 20:00
PSC 7 - wtorek - 15 października
PSC 8 - wtorek - 22 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 grudnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 620
Skąd: Pleszew
Wysłany: Sob Paź 12, 2019 3:48 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 6 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 90
2. Tomasz Hałajda 76
3. Adam Gruszka 52
Michał Stempniewicz 52
5. Stanisław Nowak 48
6. Mateusz Sas 46
7. Maciej Wieszczeczyński 36
8. Piotr Jańczak 30
9. Artur Ciechoński 28
10. Michał Grobelny 20
11. Andrzej Fabiszewski 18
12. Dariusz Obajtek 14
13. Jakub Marciniak 12
Karol Marcinkowski 12
15. Aleksandra Gramala 10
Alan Kordala 10
17. Bartosz Derwich 8
18. Jakub Walczak 6
19. Błażej Wujs 4


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 620
Skąd: Pleszew
Wysłany: Sob Paź 12, 2019 3:49 pm   

PSC 6, klasyfikacja:

1. Maciej Wieszczeczyński
2. Tomasz Hałajda
3. Karol Marcinkowski
4. Daniel Bagrowicz
5. Michał Stempniewicz
5. Adam Gruszka
7. Mateusz Sas
7. Dariusz Obajtek
9. Michał Grobelny
9. Artur Ciechoński

Zapowiedź:
PSC 7 - wtorek - 15 października g: 20:00
PSC 8 - wtorek - 22 października
PSC 9 - wtorek - 29 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 grudnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 620
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 16, 2019 9:11 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 7 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 96
2. Tomasz Hałajda 92
3. Adam Gruszka 72
4. Michał Stempniewicz 64
5. Mateusz Sas 54
6. Stanisław Nowak 52
7. Maciej Wieszczeczyński 36
8. Piotr Jańczak 30
9. Artur Ciechoński 28
10. Michał Grobelny 20
11. Andrzej Fabiszewski 18
12. Dariusz Obajtek 14
13. Jakub Marciniak 12
Karol Marcinkowski 12
15. Jakub Walczak 12
16. Aleksandra Gramala 10
Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
19. Bartosz Derwich 8
Bartek Stefaniak 8
21. Błażej Wujs 4


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 620
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 16, 2019 9:11 am   

PSC 7, klasyfikacja:

1. Adam Gruszka
2. Tomasz Hałajda
3. Michał Stempniewicz
4. Szymon Moch
5. Mateusz Sas
5. Bartek Stefanial
7. Daniel Bagrowicz
7. Jakub Walczak
9. Stanisław Nowak

Hf 102 - Michał Stempniewicz
Hf 105 - Jakub Walczak

Zapowiedź:
PSC 8 - wtorek - 22 października
PSC 9 - wtorek - 29 października
PSC 10 - wtorek - 5 listopada
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 grudnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 620
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 23, 2019 8:15 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 8 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 100
2. Daniel Bagrowicz 96
3. Adam Gruszka 78
4. Stanisław Nowak 72
5. Michał Stempniewicz 68
6. Mateusz Sas 66
7. Maciej Wieszczeczyński 36
8. Artur Ciechoński 32
9. Piotr Jańczak 30
10. Michał Grobelny 24
11. Karol Marcinkowski 22
12. Dariusz Obajtek 20
13. Andrzej Fabiszewski 18
14. Jacek Cieślak 16
15. Aleksandra Gramala 14
16. Jakub Marciniak 12
Jakub Walczak 12
18. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
20. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Bartek Stefaniak 8
23. Błażej Wujs 4
24. Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 620
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 23, 2019 8:16 am   

PSC 8, klasyfikacja:

1. Stanisław Nowak
2. Jacek Cieślak
3. Mateusz Sas
4. Karol Marcinkowski
5. Franciszek Stanisławski
5. Tomasz Hałajda
7. Dariusz Obajtek
7. Adam Gruszka
9. Michał Grobelny
9. Artur Ciechoński
9. Michał Stempniewicz
9. Aleksandra Gramala
13. Krzysztof Wujs
13. Maciej Nowak

180 - Jacek Cieślak

Zapowiedź:
PSC 9 - wtorek - 29 października g: 20:00
PSC 10 - wtorek - 5 listopada
PSC 11 - wtorek - 12 listopada
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 grudnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 620
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 30, 2019 9:18 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 9 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 106
Tomasz Hałajda 106
3. Adam Gruszka 86
4. Michał Stempniewicz 76
5. Stanisław Nowak 74
6. Mateusz Sas 70
7. Jacek Cieślak 36
Maciej Wieszczeczyński 36
9. Artur Ciechoński 34
Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
12. Michał Grobelny 30
13. Dariusz Obajtek 24
14. Andrzej Fabiszewski 18
Aleksandra Gramala 18
16. Sebastian Szostak 16
17. Jakub Marciniak 12
Jakub Walczak 12
19. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
21. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Bartek Stefaniak 8
24. Błażej Wujs 4
25. Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 620
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 30, 2019 9:18 am   

PSC 9, klasyfikacja:

1. Jacek Cieślak
2. Sebastian Szostak
3. Karol Marcinkowski
4. Daniel Bagrowicz
5. Adam Gruszka
5. Michał Stempniewicz
7. Michał Grobelny
7. Tomasz Hałajda
9. Aleksandra Gramala
9. Dariusz Obajtek
9. Mateusz Sas
9. Piotr Jańczak
13. Stanisław Nowak
13. Artur Ciechoński

Zapowiedź:
PSC 10 - wtorek - 5 listopada g: 20:00
PSC 11 - wtorek - 12 listopada
PSC 12 - wtorek - 19 listopada
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 grudnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 620
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 06, 2019 10:33 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 10 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 126
2. Tomasz Hałajda 106
3. Adam Gruszka 94
4. Michał Stempniewicz 92
5. Mateusz Sas 82
6. Stanisław Nowak 74
7. Artur Ciechoński 44
8. Michał Grobelny 38
9. Jacek Cieślak 36
Maciej Wieszczeczyński 36
11. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
13. Dariusz Obajtek 24
14. Andrzej Fabiszewski 18
Aleksandra Gramala 18
16. Sebastian Szostak 16
17. Jakub Marciniak 12
Jakub Walczak 12
19. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
21. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Bartek Stefaniak 8
24. Błażej Wujs 4
25. Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 620
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 06, 2019 10:33 am   

PSC 10, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Michał Stempniewicz
3. Mateusz Sas
4. Artur Ciechoński
5. Adam Gruszka
5. Michał Grobelny

Zapowiedź:
PSC 11 - wtorek - 12 listopada g: 20:00
PSC 12 - wtorek - 19 listopada
PSC 13 - wtorek - 26 listopada
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 grudnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 620
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 13, 2019 5:26 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 11 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 138
2. Tomasz Hałajda 126
3. Michał Stempniewicz 100
4. Adam Gruszka 98
5. Mateusz Sas 90
6. Stanisław Nowak 80
7. Artur Ciechoński 50
8. Michał Grobelny 44
9. Jacek Cieślak 36
Maciej Wieszczeczyński 36
11. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
Dariusz Obajtek 34
14. Jakub Walczak 28
15. Aleksandra Gramala 22
16. Andrzej Fabiszewski 18
17. Sebastian Szostak 16
18. Jakub Marciniak 12
19. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
21. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Bartek Stefaniak 8
24. Urszula Obajtek 6
25. Błażej Wujs 4
26. Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 620
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 13, 2019 5:27 pm   

PSC 11, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Jakub Walczak
3. Daniel Bagrowicz
4. Dariusz Obajtek
5. Mateusz Sas
5. Michał Stempniewicz
7. Stanisław Nowak
7. Urszula Obajtek
9. Aleksandra Gramala
9. Artur Ciechoński
9. Michał Grobelny
9. Adam Gruszka

hf 111, 18l - Daniel Bagrowicz

Zapowiedź:
PSC 12 - wtorek - 19 listopada g: 20:00
PSC 13 - wtorek - 26 listopada
PSC 14 - wtorek - 3 grudnia
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 grudnia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group