DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostry Wtorek edycja VI
Autor Wiadomość
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1072
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 02, 2020 2:18 pm   Ostry Wtorek edycja VI

VI już cykl turniejów Ostry Wtorek w 9-tce
Od dnia 07.01 przez następnych 14 wtorkowych wieczorów - 501 double out w Steel Dart.
System rozgrywek to mecze w grupie a później sko czyli przegrany odpada.
Gramy w lokalu Dziewiątka przy ulicy Wileńskiej 38.
Start o godz. 19.00
Wpisowe 10 zł
Klasyfikacja 7 z 14 turniejów
Finaliści każdego turnieju otrzymują 50% wpisowego za ten turniej wg podziału:
Zwycięzca - 70%
Przegrany w finale - 30 %
Pozostałe 50% z turnieju wędruje do puli. 10% puli idzie na obsługę techniczną turnieju a z pozostałych 40% na koniec Cyklu są fundowane nagrody. Pozostała kwota puli podzielona zostanie pomiędzy trzech najlepszych darterów.

Do zobaczenia przy tarczy.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1072
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 09, 2020 12:39 pm   

Wyniki z dnia 7.I.2020 r.:

1 Sebastian Białecki 14L, 17Lx2, 180
2 August Żeromiński 16Lx2, 180
3-4 Zbigniew Jastrzębski
3-4 Jacek Szelest
5-8 Piotr Białecki
5-8 Mirosław Drążek 180
5-8 Bartosz Joniuk
5-8 Andrzej Nowak
9-11 Ola Białecka
9-11 Marcin Jezionek
9-11 Paweł Urbaniak
 
 
qlfi 


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 17, 2020 9:20 am   

Wyniki 14.01.2020r:

1 Sebastian Białecki 180x2 12L 15Lx3 16L 17L
2 August Żeromiński 180x2 13L 16L
3-4 Marcin Jezionek
3-4 Andrzej Nowak
5-8 Jacek Szelest
5-8 Krzysztof Waberski
5-8 Bartosz Joniuk
5-8 Zbigniew Jastrzębski 180
9-12 Piotr Białecki 18Lx2
9-12 Paweł Urbaniak
9-12 Jarosław Pietrzak
9-12 Adam Kuljon
13-14 Mirosław Drążek
13-14 Ola Białecka
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1072
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 27, 2020 3:33 pm   

Wyniki z dnia 21.I.2020 r.:

1 August Żeromiński 144, 14L, 15L, 17L, 18Lx3, 180x4
2 Sebastian Białecki 15L, 16L, 18Lx2, 180x3
3-4 Mirosław Drążek
3-4 Marcin Jezionek
5-8 Piotr Białecki
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Marek Kasiński
5-8 Jarosław Pietrzak
9-11 Ola Białecka
9-11 Andrzej Nowak
9-11 Jacek Szelest
 
 
qlfi 


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 31, 2020 4:51 pm   

Wyniki 28.01.2020r.:

1 Sebastian Białecki 180x2 14L 16L 17Lx3 18L
2 August Żeromiński 180 17L
3-4 Piotr Białecki
3-4 Andrzej Tyniec
5-8 Andrzej Nowak 180 17L
5-8 Mirosław Drążek
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Jarosław Tomczak
9-12 Paweł Urbaniak
9-12 Jacek Szelest
9-12 Ola Białecka
9-12 Jarosław Pietrzak
13 Adam Kuljon
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1072
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Lut 12, 2020 11:51 am   

Wyniki z dnia 04.II.2020 r.:

1 Sebastian Białecki 170, 13L 15L, 18L, 180
2 August Żeromiński 17L, 18L, 180
3-4 Piotr Białecki 17L
3-4 Marcin Jezionek
5-8 Dariusz Cieplucha 180
5-8 Adam Kuljon
5-8 Andrzej Nowak
5-8 Andrzej Tyniec 16L
9-12 Mirosław Drążek
9-12 Zbigniew Jastrzębski
9-12 Jacek Szelest
9-12 Paweł Urbaniak
13-16 Ola Białecka
13-16 Bartosz Joniuk
13-16 Damian Magdziarz
13-16 Jarosław Pietrzak
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1072
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 13, 2020 1:12 pm   

Wyniki z dnia 11.II.2020 r.:

1 Sebastian Białecki 15Lx2 16L, 17L, 180x3
2 August Żeromiński 17L, 18Lx2, 180x2
3-4 Zbigniew Jastrzębski 17L, 180
3-4 Marcin Jezionek 17L
5-8 Dariusz Cieplucha 171
5-8 Sebastian Dębicki
5-8 Bartosz Joniuk
5-8 Paweł Urbaniak 16L
9-12 Adam Kuljon
9-12 Jarosław Pietrzak
9-12 Jacek Szelest
9-12 Andrzej Tyniec
 
 
qlfi 


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 20, 2020 10:47 am   

Wyniki 18.02.2020r :

1 Sebastian Białecki 180x3 15L 17L 18L
2 Piotr Białecki 16L
3-4 August Żeromiński 180 18L
3-4 Paweł Urbaniak
5-8 Krzysztof Waberski
5-8 Bartosz Joniuk
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Andrzej Nowak
9-12 Sebastian Dębicki
9-12 Jacek Szelest
9-12 Mirosław Drążek
9-12 Ola Białecka
13-15 Jarosław Pietrzak
13-15 Adam Kuljon
13-15 Zbigniew Jastrzębski
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group