Typer KLD 2019/2020 - kolejka VIII |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Sty 07, 2020 7:49 am Typer KLD 2019/2020 - kolejka VIII
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS ALEJA RÓŻ
10 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS V ELEMENT
11 ( sobota ) stycznia 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KLIMACIKI
12 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS NOWOHUCIANIE NH2010
12 ( niedziela ) stycznia 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM
II liga
11 ( sobota ) stycznia 2020 16:00
BLADE TEAM VS INIEMAMOCNI
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS TADAM AFERA
11 ( sobota ) stycznia 2020 20:00
zmiana godziny
MASTERS OF DARTCORE VS KĄSAJ
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA
NAGRODY SPONSORUJĄ :
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
który ufundował bony:
50 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
30 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
50 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
30 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
20 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
PRZYPOMINAM O ZACHOWANIU KOLEJNOŚCI GŁOSOWANIA TAKIEJ JAK W TYM POŚCIE |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Sty 07, 2020 7:50 am
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS ALEJA RÓŻ 7-3
10 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS V ELEMENT 3-7
11 ( sobota ) stycznia 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KLIMACIKI 6-4
12 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
12 ( niedziela ) stycznia 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4-6
II liga
11 ( sobota ) stycznia 2020 16:00
BLADE TEAM VS INIEMAMOCNI 6-4
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS TADAM AFERA 6-4
11 ( sobota ) stycznia 2020 20:00
zmiana godziny
MASTERS OF DARTCORE VS KĄSAJ 3-7
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 6-4 |
|
|
|
|
Daromdk
Drużyna: Iniemamocni
Tarcza: Winmau blade 5
Lotki: Rob Cross
Wiek: 48 Dołączył: 18 Paź 2019 Posty: 11 Skąd: Chrzanów
|
Wysłany: Wto Sty 07, 2020 10:51 am
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS ALEJA RÓŻ 7-3
10 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS V ELEMENT 4-6
11 ( sobota ) stycznia 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KLIMACIKI 5-5
12 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
12 ( niedziela ) stycznia 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4-6
II liga
11 ( sobota ) stycznia 2020 16:00
BLADE TEAM VS INIEMAMOCNI 7-3
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS TADAM AFERA 6-4
11 ( sobota ) stycznia 2020 20:00
zmiana godziny
MASTERS OF DARTCORE VS KĄSAJ 3-7
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 6-4 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Wto Sty 07, 2020 11:21 am
|
|
|
liga
10 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS ALEJA RÓŻ 6:4
10 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS V ELEMENT 2:8
11 ( sobota ) stycznia 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KLIMACIKI 6:4
12 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
12 ( niedziela ) stycznia 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4:6
II liga
11 ( sobota ) stycznia 2020 16:00
BLADE TEAM VS INIEMAMOCNI 7:3
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS TADAM AFERA 7:3
11 ( sobota ) stycznia 2020 20:00
zmiana godziny
MASTERS OF DARTCORE VS KĄSAJ 5:5
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 6:4 |
|
|
|
|
lukash_t
Drużyna: Kąsaj
Wiek: 41 Dołączył: 14 Lut 2006 Posty: 68 Skąd: krk
|
Wysłany: Wto Sty 07, 2020 7:37 pm
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS ALEJA RÓŻ 8:2
10 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS V ELEMENT 2:8
11 ( sobota ) stycznia 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KLIMACIKI 4:6
12 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
12 ( niedziela ) stycznia 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 3:7
II liga
11 ( sobota ) stycznia 2020 16:00
BLADE TEAM VS INIEMAMOCNI 7:3
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS TADAM AFERA 8:2
11 ( sobota ) stycznia 2020 20:00
zmiana godziny
MASTERS OF DARTCORE VS KĄSAJ 3:7
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 7:3 |
|
|
|
|
magdragon
Drużyna: Kryzys Squad
Pomógł: 1 raz Dołączył: 09 Lut 2008 Posty: 236 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Sty 07, 2020 9:46 pm Re: Typer KLD 2019/2020 - kolejka VIII
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS ALEJA RÓŻ 8:2
10 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS V ELEMENT 3:7
11 ( sobota ) stycznia 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KLIMACIKI 3:7
12 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
12 ( niedziela ) stycznia 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 6:4
II liga
11 ( sobota ) stycznia 2020 16:00
BLADE TEAM VS INIEMAMOCNI 5:5
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS TADAM AFERA 3:7
11 ( sobota ) stycznia 2020 20:00
zmiana godziny
MASTERS OF DARTCORE VS KĄSAJ 2:8
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 5:5 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Sty 08, 2020 1:25 pm
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS ALEJA RÓŻ 7-3
10 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS V ELEMENT 4-6
11 ( sobota ) stycznia 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KLIMACIKI 6-4
12 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
12 ( niedziela ) stycznia 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4-6
II liga
11 ( sobota ) stycznia 2020 16:00
BLADE TEAM VS INIEMAMOCNI 6-4
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS TADAM AFERA 7-3
11 ( sobota ) stycznia 2020 20:00
zmiana godziny
MASTERS OF DARTCORE VS KĄSAJ 4-6
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 7-3 |
|
|
|
|
maro
Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy Dołączył: 13 Gru 2006 Posty: 407 Skąd: krakow
|
Wysłany: Śro Sty 08, 2020 10:34 pm
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS ALEJA RÓŻ 8-2
10 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS V ELEMENT 3-7
11 ( sobota ) stycznia 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KLIMACIKI 4-6
12 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS NOWOHUCIANIE NH2010 5-5
12 ( niedziela ) stycznia 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4-6
II liga
11 ( sobota ) stycznia 2020 16:00
BLADE TEAM VS INIEMAMOCNI 7-3
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS TADAM AFERA 6-4
11 ( sobota ) stycznia 2020 20:00
zmiana godziny
MASTERS OF DARTCORE VS KĄSAJ 2-8
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 6-4 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Czw Sty 09, 2020 6:28 pm
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS ALEJA RÓŻ 7-3
10 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS V ELEMENT 3-7
11 ( sobota ) stycznia 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KLIMACIKI 6-4
12 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
12 ( niedziela ) stycznia 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4-6
II liga
11 ( sobota ) stycznia 2020 16:00
BLADE TEAM VS INIEMAMOCNI 6-4
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS TADAM AFERA 7-3
11 ( sobota ) stycznia 2020 20:00
zmiana godziny
MASTERS OF DARTCORE VS KĄSAJ 3-7
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 4-6 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Czw Sty 09, 2020 6:31 pm
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS ALEJA RÓŻ 6-4
10 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS V ELEMENT 4-6
11 ( sobota ) stycznia 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KLIMACIKI 5-5
12 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS NOWOHUCIANIE NH2010 4-6
12 ( niedziela ) stycznia 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 3-7
II liga
11 ( sobota ) stycznia 2020 16:00
BLADE TEAM VS INIEMAMOCNI 6-4
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS TADAM AFERA 6-4
11 ( sobota ) stycznia 2020 20:00
zmiana godziny
MASTERS OF DARTCORE VS KĄSAJ 3-7
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 6-4 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Sty 09, 2020 8:32 pm
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS ALEJA RÓŻ 7 : 3
10 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS V ELEMENT 4 : 6
11 ( sobota ) stycznia 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KLIMACIKI 4 : 6
12 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
12 ( niedziela ) stycznia 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4 : 6
II liga
11 ( sobota ) stycznia 2020 16:00
BLADE TEAM VS INIEMAMOCNI 6 : 4
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS TADAM AFERA 4 : 6
11 ( sobota ) stycznia 2020 20:00
zmiana godziny
MASTERS OF DARTCORE VS KĄSAJ 3 : 7
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 4 : 6 |
|
|
|
|
Serwer
Drużyna: EDEN STOKI
Wiek: 33 Dołączył: 16 Paź 2018 Posty: 14 Skąd: Przyjaciel
|
Wysłany: Czw Sty 09, 2020 11:33 pm
|
|
|
10 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS ALEJA RÓŻ 7-3
10 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS V ELEMENT 3-7
11 ( sobota ) stycznia 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KLIMACIKI 6-4
12 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
12 ( niedziela ) stycznia 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4-6
II liga
11 ( sobota ) stycznia 2020 16:00
BLADE TEAM VS INIEMAMOCNI 7-3
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS TADAM AFERA 6-4
11 ( sobota ) stycznia 2020 20:00
zmiana godziny
MASTERS OF DARTCORE VS KĄSAJ 2-8
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 7-3 |
|
|
|
|
Oldboy
Dołączył: 03 Paź 2018 Posty: 31 Skąd: Polska
|
Wysłany: Pią Sty 10, 2020 9:13 am
|
|
|
Wysłany: Wto Sty 07, 2020 7:49 am Typer KLD 2019/2020 - kolejka VIII
I liga
10 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS ALEJA RÓŻ 9:1
10 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS V ELEMENT 4:6
11 ( sobota ) stycznia 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KLIMACIKI 5:5
12 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
12 ( niedziela ) stycznia 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 5:5
II liga
11 ( sobota ) stycznia 2020 16:00
BLADE TEAM VS INIEMAMOCNI 7:3
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS TADAM AFERA 7:3
11 ( sobota ) stycznia 2020 20:00
zmiana godziny
MASTERS OF DARTCORE VS KĄSAJ 4:6
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 5:5 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Sty 10, 2020 12:13 pm
|
|
|
10 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS ALEJA RÓŻ 8-2
10 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS V ELEMENT 2-8
11 ( sobota ) stycznia 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KLIMACIKI 5-5
12 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
12 ( niedziela ) stycznia 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 6-4
II liga
11 ( sobota ) stycznia 2020 16:00
BLADE TEAM VS INIEMAMOCNI 7-3
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS TADAM AFERA 7-3
11 ( sobota ) stycznia 2020 20:00
zmiana godziny
MASTERS OF DARTCORE VS KĄSAJ 4-6
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 6-4 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Sty 10, 2020 1:56 pm
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS ALEJA RÓŻ 7:3
10 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS V ELEMENT 2:8
11 ( sobota ) stycznia 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KLIMACIKI 5:5
12 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
12 ( niedziela ) stycznia 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 5:5
II liga
11 ( sobota ) stycznia 2020 16:00
BLADE TEAM VS INIEMAMOCNI 6:4
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS TADAM AFERA 7:3
11 ( sobota ) stycznia 2020 20:00
zmiana godziny
MASTERS OF DARTCORE VS KĄSAJ 3:7
11 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 7:3 |
|
|
|
|
|