DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2019/2020 - kolejka XII
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 218
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 02, 2020 8:48 am   Typer KLD 2019/2020 - kolejka XII

I liga
06 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS SB PIRATES

06 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS V ELEMENT

06 ( piątek ) marca 2020 20:00
KLIMACIKI VS ALEJA RÓŻ

07 ( sobota ) marca 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KRYZYS SQUAD

08 ( niedziela ) marca 2020 18:30
SB MAXX VS WRP BOCHNIA

II liga

07 ( sobota ) marca 2020 19:00
MASTERS OF DARTCORE VS EDEN STOKI

07 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BLADE TEAM

08 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ

08 ( niedziela ) marca 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS ANGRY DARTS

NAGRODY SPONSORUJĄ :brawo: :brawo: :

OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce !!

Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/


[color=indigo]który ufundował bony:

50 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
30 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!
[/color]

Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
50 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
30 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
20 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!



PRZYPOMINAM O ZACHOWANIU KOLEJNOŚCI GŁOSOWANIA TAKIEJ JAK W TYM POŚCIE
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 218
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 02, 2020 8:53 am   

I liga
06 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS SB PIRATES 7-3

06 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS V ELEMENT 5-5

06 ( piątek ) marca 2020 20:00
KLIMACIKI VS ALEJA RÓŻ 6-4

07 ( sobota ) marca 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KRYZYS SQUAD 6-4

08 ( niedziela ) marca 2020 18:30
SB MAXX VS WRP BOCHNIA 4-6

II liga

07 ( sobota ) marca 2020 19:00
MASTERS OF DARTCORE VS EDEN STOKI 4-6

07 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BLADE TEAM 2-8

08 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 3-7

08 ( niedziela ) marca 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS ANGRY DARTS 8-2
 
 
Kudłaty1989 



Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35
Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 48
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 02, 2020 5:23 pm   

I liga
06 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS SB PIRATES 6-4

06 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS V ELEMENT 3-7

06 ( piątek ) marca 2020 20:00
KLIMACIKI VS ALEJA RÓŻ 6-4

07 ( sobota ) marca 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KRYZYS SQUAD 6-4

08 ( niedziela ) marca 2020 18:30
SB MAXX VS WRP BOCHNIA 4-6

II liga

07 ( sobota ) marca 2020 19:00
MASTERS OF DARTCORE VS EDEN STOKI 6-4

07 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BLADE TEAM 3-7

08 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 3-7

08 ( niedziela ) marca 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS ANGRY DARTS 7-3
 
 
Daromdk 


Drużyna: Iniemamocni
Tarcza: Winmau blade 5
Lotki: Rob Cross
Wiek: 48
Dołączył: 18 Paź 2019
Posty: 11
Skąd: Chrzanów
Wysłany: Wto Mar 03, 2020 11:35 am   

I liga
06 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS SB PIRATES 6-4

06 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS V ELEMENT 6-4

06 ( piątek ) marca 2020 20:00
KLIMACIKI VS ALEJA RÓŻ 6-4

07 ( sobota ) marca 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KRYZYS SQUAD 6-4

08 ( niedziela ) marca 2020 18:30
SB MAXX VS WRP BOCHNIA 4-6

II liga

07 ( sobota ) marca 2020 19:00
MASTERS OF DARTCORE VS EDEN STOKI 4-6

07 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BLADE TEAM 2-8

08 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 3-7

08 ( niedziela ) marca 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS ANGRY DARTS 8-2
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 47
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 353
Skąd: Bochnia
Wysłany: Śro Mar 04, 2020 6:44 pm   

I liga
06 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS SB PIRATES 7-3

06 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS V ELEMENT 3-7

06 ( piątek ) marca 2020 20:00
KLIMACIKI VS ALEJA RÓŻ 6-4

07 ( sobota ) marca 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KRYZYS SQUAD 6-4

08 ( niedziela ) marca 2020 18:30
SB MAXX VS WRP BOCHNIA 4-6

II liga

07 ( sobota ) marca 2020 19:00
MASTERS OF DARTCORE VS EDEN STOKI 6-4

07 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BLADE TEAM 2-8

08 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 3-7

08 ( niedziela ) marca 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS ANGRY DARTS 7-3
 
 
scorpions28 



Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 252
Skąd: bochnia
Wysłany: Śro Mar 04, 2020 11:42 pm   

I liga
06 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS SB PIRATES 7-3

06 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS V ELEMENT 4-6

06 ( piątek ) marca 2020 20:00
KLIMACIKI VS ALEJA RÓŻ 6-4

07 ( sobota ) marca 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KRYZYS SQUAD 6-4

08 ( niedziela ) marca 2020 18:30
SB MAXX VS WRP BOCHNIA 4-6

II liga

07 ( sobota ) marca 2020 19:00
MASTERS OF DARTCORE VS EDEN STOKI 4-6

07 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BLADE TEAM 2-8

08 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 3-7

08 ( niedziela ) marca 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS ANGRY DARTS 8-2
 
 
magdragon 


Drużyna: Kryzys Squad
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 236
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 05, 2020 2:42 am   Re: Typer KLD 2019/2020 - kolejka XII

I liga
06 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS SB PIRATES 8:2

06 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS V ELEMENT 4:6

06 ( piątek ) marca 2020 20:00
KLIMACIKI VS ALEJA RÓŻ. 5:5

07 ( sobota ) marca 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KRYZYS SQUAD 3:7

08 ( niedziela ) marca 2020 18:30
SB MAXX VS WRP BOCHNIA 3:7

II liga

07 ( sobota ) marca 2020 19:00
MASTERS OF DARTCORE VS EDEN STOKI 6:4

07 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BLADE TEAM 2:8

08 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 3:7

08 ( niedziela ) marca 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS ANGRY DARTS 5:5
 
 
lukash_t 


Drużyna: Kąsaj
Wiek: 41
Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 68
Skąd: krk
Wysłany: Czw Mar 05, 2020 10:38 pm   

I liga
06 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS SB PIRATES 8:2

06 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS V ELEMENT 3:7

06 ( piątek ) marca 2020 20:00
KLIMACIKI VS ALEJA RÓŻ 6:4

07 ( sobota ) marca 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KRYZYS SQUAD 3:7

08 ( niedziela ) marca 2020 18:30
SB MAXX VS WRP BOCHNIA 5:5

II liga

07 ( sobota ) marca 2020 19:00
MASTERS OF DARTCORE VS EDEN STOKI 5:5

07 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BLADE TEAM 2:8

08 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 2:8

08 ( niedziela ) marca 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS ANGRY DARTS 7:3
 
 
 
Serwer 


Drużyna: EDEN STOKI
Wiek: 33
Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 14
Skąd: Przyjaciel
Wysłany: Pią Mar 06, 2020 10:12 am   

liga
06 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS SB PIRATES 7-3

06 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS V ELEMENT 3-7

06 ( piątek ) marca 2020 20:00
KLIMACIKI VS ALEJA RÓŻ 7-3

07 ( sobota ) marca 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KRYZYS SQUAD 4-6

08 ( niedziela ) marca 2020 18:30
SB MAXX VS WRP BOCHNIA 4-6

II liga

07 ( sobota ) marca 2020 19:00
MASTERS OF DARTCORE VS EDEN STOKI 4-6

07 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BLADE TEAM 2-8

08 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 1-9

08 ( niedziela ) marca 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS ANGRY DARTS 7-3
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 950
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pią Mar 06, 2020 12:13 pm   

I liga
06 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS SB PIRATES 7:3

06 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS V ELEMENT 5:5

06 ( piątek ) marca 2020 20:00
KLIMACIKI VS ALEJA RÓŻ 6:4

07 ( sobota ) marca 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KRYZYS SQUAD 4:6

08 ( niedziela ) marca 2020 18:30
SB MAXX VS WRP BOCHNIA 6:4

II liga

07 ( sobota ) marca 2020 19:00
MASTERS OF DARTCORE VS EDEN STOKI 5:5

07 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BLADE TEAM 4:6

08 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 4:6

08 ( niedziela ) marca 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS ANGRY DARTS 6:4
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 950
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pią Mar 06, 2020 4:03 pm   

Typy Leona

I liga
06 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS SB PIRATES 6:4

06 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS V ELEMENT 3:7

06 ( piątek ) marca 2020 20:00
KLIMACIKI VS ALEJA RÓŻ 7:3

07 ( sobota ) marca 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KRYZYS SQUAD 6:4

08 ( niedziela ) marca 2020 18:30
SB MAXX VS WRP BOCHNIA 2:8

II liga

07 ( sobota ) marca 2020 19:00
MASTERS OF DARTCORE VS EDEN STOKI 3:7

07 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BLADE TEAM 3:7

08 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 2:8

08 ( niedziela ) marca 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS ANGRY DARTS 6:4
 
 
Oldboy 


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 31
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Mar 06, 2020 5:57 pm   

NOWOHUCIANIE NH2010 VS SB PIRATES 7-3

06 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS V Element 5-5

06 ( piątek ) marca 2020 20:00
KLIMACIKI VS ALEJA RÓŻ. 6-4

07 ( sobota ) marca 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KRYZYS SQUAD 7-3

08 ( niedziela ) marca 2020 18:30
SB MAXX VS WRP BOCHNIA 4-6

II liga

07 ( sobota ) marca 2020 19:00
MASTERS OF DARTCORE VS EDEN STOKI 4-6

07 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BLADE TEAM 2-8

08 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 3-7

08 ( niedziela ) marca 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS ANGRY DARTS 7-3
 
 
Lolek NH 



Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 34
Skąd: Nowa-Huta
Wysłany: Pią Mar 06, 2020 6:01 pm   

06 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS SB PIRATES 6-4

06 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS V ELEMENT3-7

06 ( piątek ) marca 2020 20:00
KLIMACIKI VS ALEJA RÓŻ6-4

07 ( sobota ) marca 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KRYZYS SQUAD 5-5

08 ( niedziela ) marca 2020 18:30
SB MAXX VS WRP BOCHNIA 6-4

II liga

07 ( sobota ) marca 2020 19:00
MASTERS OF DARTCORE VS EDEN STOKI 6-4

07 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BLADE TEAM 2-8

08 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 3-7

08 ( niedziela ) marca 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS ANGRY DARTS 6-4
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 690
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Mar 06, 2020 7:30 pm   

Wysłany: Dzisiaj 18:01
06 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS SB PIRATES 8-2

06 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS V ELEMENT3-7

06 ( piątek ) marca 2020 20:00
KLIMACIKI VS ALEJA RÓŻ 7-3
 
 
AdamM 


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 12
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Sob Mar 07, 2020 1:01 am   

06 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS SB PIRATES7-3

06 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS V ELEMENT3-7

06 ( piątek ) marca 2020 20:00
KLIMACIKI VS ALEJA RÓŻ 8-2

07 ( sobota ) marca 2020 18:30
TCF HUB MISZ MASZ VS KRYZYS SQUAD 6-4

08 ( niedziela ) marca 2020 18:30
SB MAXX VS WRP BOCHNIA 3-7

II liga

07 ( sobota ) marca 2020 19:00
MASTERS OF DARTCORE VS EDEN STOKI 5-5

07 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS BLADE TEAM 2-8

08 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 3-7

08 ( niedziela ) marca 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS ANGRY DARTS 6-4
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group