DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Łodzi Steel 2021/2022
Autor Wiadomość
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 43
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2021 1:04 pm   Puchar Łodzi Steel 2021/2022

Turnieje Pucharu Łodzi na Steelu w sezonie 2021/2022

Wszystkie turnieje rozegrane zostaną na Karolewie: ul. Wróblewskiego 69A
Turnieje odbywać się będą w soboty, dni turniejowe to: 06.XI, 22.I, 12.II, 19.III, 02.IV oraz 21.V.
Start każdego turnieju około godziny 16:00 (zapisy do 15:30).
Możliwe są również zapisy telefoniczne: Jacek Szelest - nr: 601 695 796
Wpisowe 20 zł
70% wpisowego zostanie przeznaczone na nagrody na koniec cyklu.
Klasyfikacja - 4 turnieje.
Turnieje rozgrywane będą w dwóch fazach: najpierw w systemie grupowym, gdzie o kolejności miejsc w grupach decyduje: 1. liczba wygranych meczy, 2. lepszy bilans legów, 3. wynik meczu bezpośreniego. A następnie drabinka w systemie pucharowym - przegrywający odpada.
Od drugiego turnieju najlepszych 4 zawodników zostanie rozstawionych.
Format turnieju Pań i Klasyfikacja Pucharu Łodzi Pań na steelu uzależnione będą od frekwencji.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO GRY! :lotka:
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 43
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 08, 2021 2:35 pm   

Wyniki 1 turnieju (6.XI):

PANIE:

1 - Marzena Zychla
2 - Aleksandra Białecka
3 - Marlena Białecka
4 - Katarzyna Grzyb

PANOWIE:

1 - August Żeromiński - 13L, 16L, 17L, 180
2 - Marcin Jezionek - 17L, 180
3 - Remigiusz Bartos - 14L
3 - Jarosław Tomczak
5-8 - Dawid Herberg - 180
5-8 - Wojciech Jastrzębski - 18L
5-8 - Robert Piotrowski
5-8 - Rafał Werner
9-12 - Zbigniew Jastrzębski - 180
9-12 - Patryk Kieszkowski
9-12 - Rafał Uniszewski - 17L, 18L, 180x2
9-12 - Krzysztof Waberski
13-16 - Piotr Cecuła - 180
13-16 - Damian Magdziarz
13-16 - Jarosław Pietrzak
13-16 - Tomasz Pijanowski
17-20 - Rafał Arkusiński
17-20 - Marcin Brodziak
17-20 - Krzysztof Kadlec
17-20 - Grzegorz Zychla
21-22 - Konrad Kochan
21-22 - Adam Kuljon
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 43
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 01, 2022 4:32 pm   

Wyniki 2 turnieju (22.I):

PANIE:

1 - Ola Białecka - 147
2 - Wiola Zajda
3 - Marlena Białecka
4 - Katarzyna Grzyb

PANOWIE:

1 - Sebastian Białecki - 144, 124, 120, 15Lx4, 16L, 17L, 18Lx2, 180x3
2 - Dawid Herberg - 14L, 16Lx2, 180x2
3 - Rafał Uniszewski - 180
3 - August Żeromiński - 15L, 180
5-8 - Piotr Białecki
5-8 - Robert Piotrowski
5-8 - Tomasz Tomczyk
5-8 - Krzysztof Waberski
9-16 - Mirosław Drążek
9-16 - Mirosław Grudziecki
9-16 - Patryk Kieszkowski
9-16 - Bartek Mincberg - 130
9-16 - Adrian Paczkowski
9-16 - Arkadiusz Popławski
9-16 - Bartłomiej Szewczyk
9-16 - Jarosław Tomczak
17-24 - Filip Głowacki
17-24 - Piotr Grudziecki
17-24 - Kamil Helak
17-24 - Zbigniew Jastrzębski
17-24 - Marcin Jezionek
17-24 - Kajetan Młotkiewicz
17-24 - Damian Parcholak
17-24 - Rafał Werner
25-26 - Damian Magdziarz
25-26 - Piotr Osiński
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 43
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2022 4:47 pm   

Wyniki 3 turnieju (12.II):

PANIE:

1 - Ola Białecka - 180
2 - Dominika Karkus
3 - Marlena Białecka
3 - Wiola Zajda
5 - Katarzyna Grzyb
5 - Marzena Zychla

PANOWIE:

1 - Sebastian Białecki - 13L, 14Lx2, 15Lx2, 16L, 17Lx2, 18L, 180x3
2 - August Żeromiński - 18L, 180
3 - Mirosław Grudziecki
3 - Robert Pawłowski
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 - Kajetan Młotkiewicz
5-8 - Robert Piotrowski
5-8 - Arkadiusz Szulc
9-16 - Remigiusz Bartos
9-16 - Piotr Białecki
9-16 - Piotr Cecuła
9-16 - Dawid Dunal
9-16 - Krzysztof Kadlec
9-16 - Tomasz Pijanowski
9-16 - Rafał Werner
9-16 - Kuba Wiśniewski
17-24 - Dariusz Cieplucha
17-24 - Piotr Czerwiński
17-24 - Marcin Jezionek
17-24 - Patryk Kieszkowski
17-24 - Wiktor Krawiecki
17-24 - Bartosz Mincberg
17-24 - Jarosław Pietrzak
17-24 - Rafał Uniszewski - 130
25-32 - Mirosław Drążek
25-32 - Patryk Kiński
25-32 - Adam Kuljon
25-32 - Kuba Kuniszewski
25-32 - Adrian Paczkowski
25-32 - Tomasz Smulewicz
25-32 - Przemysław Węgrzyn
25-32 - Grzegorz Zychla
33-40 - Michał Borowiecki
33-40 - Dariusz Gromek
33-40 - Adrian Jachnik
33-40 - Maciej Marucki
33-40 - Dominik Pacholak
33-40 - Arkadiusz Popławski
33-40 - Jarosław Próchnicki
33-40 - Bartłomiej Szewczyk
41 - Daromił Pawłowski
 
 
qlfi 


Wiek: 32
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 357
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 28, 2022 9:30 am   

W związku z niepewną sytuacją lokalową Karolewa rozegranie V turnieju STEEL w dniu 2.04 stoi pod znakiem zapytania. Po więcej informacji proszę kierować się do Jacka pod numerem 601 975 796
Mam nadzieję że do zobaczenia przy tarczy
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 43
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 28, 2022 10:44 am   

Wyniki 4 turnieju (21.III):

PANIE:

1 - Wiola Zajda
2 - Marzena Zychla
3 - Ola Białecka
4 - Katarzyna Grzyb
5 - Marlena Białecka

PANOWIE:

1 - Sebastian Białecki - 15L, 16L, 17L, 180
2 - Marcin Jezionek
3 - Jarosław Tomczak - 180
3 - August Żeromiński - 17L, 180
5-8 - Mirosław Grudziecki
5-8 - Zbigniew Jastrzębski - 180
5-8 - Przemysław Snarski - 16L
5-8 - Piotr Szczęsny - 180
9-16 - Remigiusz Bartos
9-16 - Piotr Cecuła - 160, 15L
9-16 - Kuba Kuniszewski
9-16 - Bartosz Mincberg
9-16 - Jarosław Pietrzak
9-16 - Robert Piotrowski
9-16 - Rafał Uniszewski
9-16 - Krzysztof Waberski - 18L
17-24 - Piotr Białecki
17-24 - Piotr Czerwiński
17-24 - Patryk Kiński - 180
17-24 - Tomasz Miksa
17-24 - Kajetan Młotkiewicz
17-24 - Daromił Pawłowski - 137
17-24 - Robert Pawłowski
17-24 - Tomasz Pijanowski - 180
25-32 - Paweł Czerwiński
25-32 - Krzysztof Kadlec
25-32 - Konrad Kochan
25-32 - Damian Magdziarz
25-32 - Arkadiusz Popławski
25-32 - Jakub Reszka
25-32 - Tomasz Tomczyk
25-32 - Grzegorz Zychla
33-34 - Adam Kuljon
33-34 - Piotr Stasiak
Ostatnio zmieniony przez edgaritto Czw Mar 31, 2022 8:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qlfi 


Wiek: 32
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 357
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Mar 30, 2022 6:33 pm   

Edit do poprzedniej wiadomości z poniedziałku

Turniej odbędzie się zgodnie z planem czyli gramy w
sobotę 2.04 . Start turnieju godzina 16.00
Zapisy do 15.30. Do zobaczenia przy tarczy.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 43
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1311
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 06, 2022 9:10 am   

Wyniki 5 turnieju (2.IV):

PANIE:

1 - Ola Białecka
2 - Wiola Zajda
3 - Marlena Białecka
4 - Katarzyna Grzyb

PANOWIE:

1 - Zbigniew Jastrzębski
2 - Dawid Herberg - 14L, 15L, 16L, 18L, 180
3 - Piotr Białecki - 180
3 - Mirosław Grudziecki
5-8 - Piotr Cecuła
5-8 - Radosław Turek
5-8 - Rafał Uniszewski
5-8 - Krzysztof Waberski - 180
9-12 - Mirosław Drążek
9-12 - Remigiusz Bartos - 15L, 180x2
9-12 - Marcin Jezionek - 17L
9-12 - Arkadiusz Popławski
13-16 - Krzysztof Kadlec
13-16 - Adam Kuljon
13-16 - Jarosław Tomczak
13-16 - August Żeromiński
17-20 - Włodzimierz Janek
17-20 - Damian Magdziarz
17-20 - Robert Piotrowski
17-20 - Kuba Wiśniewski
21-22 - Konrad Kochan
21-22 - Jarosław Pietrzak
 
 
qlfi 


Wiek: 32
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 357
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Maj 18, 2022 9:27 am   

Zapraszamy na zwieńczenie Pucharu Łodzi STEEL
To już w tą sobotę 21.05
jak zwykle u Jacka na Wroblewskiego 69a
Start 16.00
Zapisy do 15.30
Do zobaczenia przy tarczy
 
 
qlfi 


Wiek: 32
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 357
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2022 1:24 pm   

Wyniki ostatniego turnieju Pucharu Łodzi STEEL 21.05.2022r. :

1 Mirosław Grudziecki 180x3 157HF 15Lx3 17Lx2
2 Zbigniew Jastrzębski
3-4 Robert Piotrowski
3-4 Bartosz Mincberg
5-8 Kajetan Młotkiewicz
5-8 Paweł Czerwiński
5-8 Piotr Szczęsny
5-8 Piotr Czerwiński
9-12 Remigiusz Bartos 180 17L
9-12 Marcin Brodziak
9-12 Tomasz Tomczyk
9-12 Rafał Uniszewski
13-16 Arkadiusz Popławski
13-16 Dominik Pacholak
13-16 Adrian Paczkowski
13-16 Piotr Grudziecki
17-20 Wiola Zajda
17-20 Kacper Czubak
17-20 Katarzyna Grzyb
17-20 Adam Kuljon
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 55
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5328
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Maj 25, 2022 7:59 pm   

qlfi napisał/a:

17-20 Wiola Zajda
17-20 Katarzyna Grzyb


zagrały zgodnie z regulaminem rozgrywek dodatkowy leg żeby ustalić kolejność? na szczęście akurat w tym wypadku to nic nie zmienia, ale punkty w tabelkach powinny sie zgadzać....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group