DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Łodzi Soft 2021/2022
Autor Wiadomość
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 43
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 26, 2021 10:10 am   Puchar Łodzi Soft 2021/2022

Wyniki 1 turnieju (23.X):

PANIE.:

1 - Aleksandra Białecka
2 - Lucyna Stachniak
3 - Krystyna Żurawska
4 - Urszula Grzelka
5-6 - Aneta Mielcarz
5-6 - Wioletta Zajda
7-8 - Katarzyna Filipczak
7-8 - Katarzyna Grzyb
9-12 - Daria Czarnecka
9-12 - Sheila Echon

PANOWIE:

1 - Sebastian Białecki - 17L, 4x18L, 180
2 - Marcin Jezionek - 18L, 180
3 - Jarosław Tomczak - 18L
4 - Sylwester Grzanka
5-6 - Piotr Cecuła
5-6 - Piotr Klate
7-8 - Robert Bińczyk - 2x180
7-8 - Marcin Wroński
9-12 - Wojciech Jastrzębski
9-12 - Szymon Mackiewicz
9-12 - Robert Pawłowski
9-12 - Robert Piotrowski - 18L
13-16 - Igor Bińczyk
13-16 - Dariusz Dębski
13-16 - Piotr Kostrzewski
13-16 - Sylwester Piciulewicz
17-24 - Paweł Adamczyk
17-24 - Adam Gozdowiak
17-24 - Zbigniew Jastrzębski
17-24 - Adam Jeziorski
17-24 - Konrad Kosiński
17-24 - Damian Magdziarz
17-24 - Krzysztof Tuszyński
17-24 - Rafał Uniszewski
25-32 - Rafał Ambroziak
25-32 - Krzysztof Bławat
25-32 - Konrad Kochan
25-32 - Adam Kuljon
25-32 - Daromił Pawłowski
25-32 - Przemysław Szajder
25-32 - Krzysztof Szrejter
25-32 - Piotr Szum
33-48 - Artur Borowiec
33-48 - Michał Borowski
33-48 - Tomasz Borszyński
33-48 - Łukasz Burzyński
33-48 - Adam Garbowski
33-48 - Szymon Łuczak
33-48 - Maciej Stachniak
33-48 - Piotr Szczęsny
33-48 - Paweł Tuszyński
33-48 - Arkadiusz Wroński
33-48 - Filip Ziółkowski
33-48 - Sebastian Zwierzchowski
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 43
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1311
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Gru 01, 2021 7:01 pm   

Wyniki 2 turnieju (27.XI):

PANIE:

1 - Aleksandra Białecka
2 - Lucyna Stachniak
3 - Urszula Grzelka
4 - Wioletta Zajda
5-6 - Marlena Białecka
5-6 - Halina Zwierzchowska
7-8 - Katarzyna Grzyb
7-8 - Krystyna Żurawska
9-12 - Daria Czarnecka
9-12 - Katarzyna Filipczak
9-12 - Kalina Pietrzak

PANOWIE:

1 - Piotr Białecki
2 - Dawid Herberg - 130, 17L
3 - Jarosław Tomczak
4 - Robert Pawłowski
5-6 - Robert Piotrowski
5-6 - Rafał Uniszewski - 2x17L
7-8 - Igor Bińczyk
7-8 - Robert Bińczyk - 180
9-12 - Wojciech Jastrzębski
9-12 - Marcin Jezionek
9-12 - Krzysztof Kadlec
9-12 - Paweł Tuszyński
13-16 - Piotr Cecuła
13-16 - Sylwester Piciulewicz
13-16 - Maciej Stachniak
13-16 - Przemysław Szajder
17-24 - Rafał Ambroziak
17-24 - Dariusz Dębski
17-24 - Sylwester Grzanka
17-24 - Patryk Kieszkowski
17-24 - Konrad Kosiński
17-24 - Daromił Pawłowski
17-24 - Piotr Szczęsny
17-24 - Marcin Wroński
25-32 - Krzysztof Bławat
25-32 - Tomasz Borszyński
25-32 - Konrad Gralewicz
25-32 - Zbigniew Jastrzębski
25-32 - Konrad Kochan
25-32 - Damian Magdziarz
25-32 - Tomasz Pijanowski
25-32 - Sebastian Zwierzchowski
33-48 - Paweł Adamczyk
33-48 - Tomasz Jasiński
33-48 - Łukasz Jęczmień
33-48 - Jacek Kocus
33-48 - Adam Kuljon
33-48 - Bogusław Minor
33-48 - Jarosław Pietrzak
33-48 - Arkadiusz Wroński
 
 
qlfi 


Wiek: 32
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 357
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Gru 22, 2021 10:59 am   

Wyniki 3 turnieju (18.XII):

PANIE:

1 - Aleksandra Białecka
2 - Wiola Zajda
3 - Lucyna Stachniak
4 - Marlena Białecka
5-6 - Katarzyna Grzyb
5-6 - Krystyna Żurawska

PANOWIE:

1 - Sebastian Białecki 18L
2 - Daromił Pawłowski 180
3 - Robert Pawłowski 157
4 - Robert Bińczyk 17L
5-6 - Sławomir Borowiecki
5-6 - Przemysław Szajder
7-8 - Patryk Kieszkowski
7-8 - Andrzej Tyniec 18L
9-12 - Michał Kaczmarek
9-12 - Rafał Uniszewski
9-12 - Piotr Białecki
9-12 - Zbigniew Jastrzębski 18L
13-16 - Adam Kuljon
13-16 - Dariusz Dębski 171
13-16 - Konrad Kosiński
13-16 - Marcin Jezionek
17-24 - Sylwester Piciulewicz
17-24 - Łukasz Jęczmień
17-24 - Robert Piotrowski
17-24 - Rafał Ambroziak
17-24 - Arkadiusz Wroński
17-24 - Damian Magdziarz
17-24 - Maciej Stachniak 171
17-24 - Tomasz Jasiński
25-32 - Dawid Sysio
25-32 - Kamil Durys
25-32 - Piotr Szum
 
 
qlfi 


Wiek: 32
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 357
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 22, 2022 1:11 pm   

Wyniki 4 turnieju (15.I):

Panie

1 - Aleksandra Białecka
2 - Beata Szum
3 - Urszula Grzelka
4 - Daria Czarnecka
5-6 - Wiola Zajda
5-6 - Lucyna Stachniak
7-8 - Krystyna Żurawska
7-8 - Katarzyna Grzyb
9-11 - Marlena Białecka
9-11 - Hanna Zwierzchowska
9-11 - Emilia Urbaniak

Panowie

1 - Andrzej Tyniec 180 16L 18L
2 - Dariusz Dębski
3 - Piotr Cecuła
4 - Robert Piotrowski
5-6 - Marcin Jezionek 171 17L
5-6 - Rafał Uniszewski
7-8 - Sylwester Piciulewicz
7-8 - Szymon Łuczak
9-12 - Piotr Kostrzewski
9-12 - Witold Geberle
9-12 - Paweł Tuszyński
9-12 - Piotr Szum
13-16 - Patryk Kieszkowski
13-16 - Przemysław Snarski
13-16 - Konrad Kochan
13-16 - Zbigniew Jastrzębski
17-24 - Jan Czarnecki
17-24 - Tomasz Smulewicz
17-24 - Maciej Stachniak
17-24 - Sławomir Szwalbe
17-24 - Sebastian Zwierzchowski
17-24 - Adam Kurowski
17-24 - Tomasz Borszyński
17-24 - Adam Kuljon
25-30 - Przemysław Szajder
25-30 - Konrad Kosiński
25-30 - Rafał Ambroziak
25-30 - Tomasz Jasiński
25-30 - Arkadiusz Wroński
25-30 - Krzysztof Bławat
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 43
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 27, 2022 10:50 pm   

Wyniki 5 turnieju (19.II):

Panie

1 - Aleksandra Białecka
2 - Lucyna Stachniak
3 - Katarzyna Grzyb
4 - Wioletta Zajda
5-6 - Marlena Białecka
5-6 - Krystyna Żurawska
7 - Beata Szum

Panowie

1 - Andrzej Tyniec - 140, 2x180
2 - Jarosław Tomczak - 18L
3 - Piotr Białecki
4 - Mirosław Drążek
5-6 - Robert Pawłowski
5-6 - Rafał Uniszewski - 18L
7-8 - Przemysław Snarski - 17L
7-8 - Przemysław Szajder
9-12 - Łukasz Jęczmień
9-12 - Piotr Kostrzewski
9-12 - Wojciech Rajtar
9-12 - Paweł Tuszyński
13-16 - Piotr Cecuła
13-16 - Zbigniew Jastrzębski
13-16 - Szymon Łuczak
13-16 - Sylwester Piciulewicz
17-24 - Dariusz Dębski
17-24 - Arkadiusz Jastrzębski
17-24 - Konrad Kochan
17-24 - Konrad Kosiński
17-24 - Daromił Pawłowski
17-24 - Robert Piotrowski - 180
17-24 - Maciej Stachniak
17-24 - Piotr Szum
25-31 - Rafał Ambroziak
25-31 - Tomasz Borszyński
25-31 - Jan Czarnecki
25-31 - Marcin Jezionek
25-31 - Damian Magdziarz
25-31 - Sławomir Szwalbe
25-31 - Arkadiusz Wroński
 
 
qlfi 


Wiek: 32
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 357
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2022 3:24 pm   

Wyniki 6 turnieju (5.III) :

PANIE

1. Aleksandra Białecka
2. Krystyna Żurawska
3. Lucyna Stachniak
4. Wiola Zajda
5. Marlena Białecka


PANOWIE

1. Zbigniew Jastrzębski
2. Piotr Cecuła
3. Piotr Białecki
4. Rafał Uniszewski
5-6. Robert Pawłowski
5-6. Marcin Jezionek
7-8. Rafał Ambroziak
7-8. Robert Bińczyk
9-12. Włodzimierz Janek 164
9-12. Adam Kuljon
9-12. Piotr Szczęsny 180x2
9-12. Dariusz Dębski
13-16. Szymon Łuczak
13-16. Zbigniew Kubas
13-16. Robert Piotrowski
13-16. Maciej Stachniak
17-24. Wojciech Jastrzębski
17-24. Witold Geberle
17-24. Oliwier Arkusiński
17-24. Łukasz Jęczmień
17-24. Piotr Jakubowski
17-24. Przemysław Szajder
17-24. Damian Magdziarz
17-24. Michał Kaczmarek
25-30. Tomasz Jasiński
25-30. Marek Kasiński
25-30. Paweł Tuszyński 171
25-30. Piotr Szum
25-30. Arkadiusz Wroński
25-30. Konrad Kosiński
 
 
qlfi 


Wiek: 32
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 357
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 21, 2022 10:08 am   

Wyniki VII turnieju 9.04

PANIE

1. Aleksandra Białecka
2. Krystyna Żurawska
3. Lucyna Stachniak
4. Marlena Białecka
5-6. Wiola Zajda
5-6. Katarzyna Grzyb

PANOWIE

1. Sebastian Białecki 180 15L 17Lx2 18Lx2
2. Piotr Cecuła
3. Piotr Klate
4. Marcin Jezionek
5-6. Przemysław Szajder
5-6. Andrzej Tyniec 180 17L
7-8. Wojciech Jastrzębski
7-8. Mirosław Drążek
9-12. Konrad Kochan
9-12. Daromił Pawłowski
9-12. Rafał Uniszewski
9-12. Piotr Białecki
13-16. Witold Geberle
13-16. Sylwester Piciulewicz
13-16. Arkadiusz Jastrzębski 171
13-16. Dariusz Dębski
17-24. Piotr Kostrzewski
17-24. Robert Piotrowski
17-24. Maciej Stachniak
17-24. Damian Magdziarz
17-24. Krzysztof Bławat
17-24. Maciej Binek 124
17-24. Zbigniew Jastrzębski
17-24. Rafał Ambroziak
25-32. Robert Pawłowski
25-32. Adam Kurowski 123
25-32. Adam Kuljon
25-32. Arkadiusz Wroński 171
25-32. Konrad Kosiński
25-32. Bogusław Minor 180 18L
25-32. Paweł Tuszyński
25-32. Tomasz Jasiński
33-34. Szymon Łuczak
33-34. Adam Jeziorski[/b]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group