DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Dart Pleszew XV sezon, 2022/2023
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 934
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 31, 2022 6:50 pm   Dart Pleszew XV sezon, 2022/2023

Cześć, we wtorek 06 września zainauguruje sezon darterski w Pleszewie. Po raz piętnasty rozpocznie się walka w Otwartych Mistrzostwach Pleszewa których finałem będzie XV MASTERS 2023. Droga do XV MASTERS 2023 to 35 turniejów zaliczanych do klasyfikacji Pleszew Steel Cup oraz 5 turniejów Rankingowych zaliczanych do Rankingu Dart Pleszew.
Oto punktacja Turniejów Rankingowych:
1 miejsce ; 50 pkt.
2 miejsce ; 38 pkt.
3 miejsca ; 26 pkt.
5 miejsca ; 20 pkt.
9 miejsca ; 14 pkt.
17 miejsca ; 8 pkt.
25 miejsca ; 6 pkt.
33 miesjca ; 4 pkt.
41 miejsca ; 2 pkt.
W lutym 2023 odbędzie się Turniej o Puchar Delty który jest turniejem wyżej punktowanym, o 50% punktów więcej do rankingu np. 1 miejsce to 75 pkt., itd. itp.
Czołowa 8 z rankingu zdobędzie kwalifikację do XV MASTERS 2023.


Punktacja Pleszew Steel Cup:
1 miejsce - 20 pkt.
2 miejsce - 16 pkt.
3 miejsce ; 12 pkt.
4 miejsce ; 10 pkt.
5 miejsca ; 8 pkt.
7 miejsca ; 6 pkt.
9 miejsca ; 4 pkt.
13 miejsca ; 2 pkt.
17 miejsca ; 1 pkt.
4 najlepszych zawodników zdobędzie prawo gry w XV MASTERS 2023 (pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew).

1. W przypadku rezygnacji z gry któregoś z zawodników którzy zdobyli kwalifikację, prawo gry przypadnie kolejnemu zawodnikowi z rankingu z którego awansował rezygnujący zawodnik. Ranking Dart Pleszew bądź PSC.
2. W przypadku równej ilości punktów w Rankingu Dart Pleszew o miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa ilość rozegranych turniejów, wyższe miejsce w rank PSC,w ostateczności losowanie.
3. W przypadku równej ilości punktów w PSC o wyższym miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa liczba rozegranych turniejów, wyższe miejsce w Rankingu Dart Pleszew, w ostateczności losowanie.


W I Turnieju Rankingowym zaplanowanym na 1 października (sobota) rozstawienie zawodników będzie według końcowego Rankingu Dart Pleszew 2021/2022 z tym że nr 1 otrzymają obrońcy tytułu jeśli przystąpią do rywalizacji, każdy kolejny turniej wdł. bieżącego rankingu.


Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u panów:
Turniej 4 Odskoczni 2022 – zwycięzca Michał Stempniewicz (Pleszew)
Pleszew Steel Cup 2021/2022 – zwycięzca Michał Stempniewicz – Pleszew, (2 miejsce Jakub Madaliński – Pleszew, 3 Alan Kordala – Królików)
XIV Puchar Delty 2022 – zwycięzca Norbert Pecyna (Jarocin), 2 miejsce Jakub Koralewski (Kotowiecko/Pleszew), 3 miejsca – Jakub Madaliński (Pleszew), Dawid Kwiatkowski (Wrocław)
XIV MASTERS 2022 – mistrz Jakub Koralewski (Kotowiecko/Pleszew), 2 miejsce Mikołaj Czajka (Krotoszyn), 3 miejsca Piotr Jańczak (Pleszew) i Norbert Pecyna (Jarocin).

Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u pań:
XIV Puchar Delty 2022 – zwyciężczyni Marta Pawlicka (Krotoszyn), 2 miejsce Marta Nowak (Poznań/Pleszew.), 3 miejsca Sylwia Grześkowiak (Krotoszyn) i Danuta Pawlicka (Krotoszyn)
XIV MASTERS 2022 – mistrzyni Marta Pawlicka (Krotoszyn), 2 miejsce Sylwia Grześkowiak (Krotoszyn), 3 miejsca Weronika Karwik (Krotoszyn) i Danuta Pawlicka (Krotoszyn).

W PSC rozstawiamy finalistów poprzedniego turnieju. Pierwszy turniej rozstawieni dwaj najlepsi zawodnicy poprzedniego sezonu.
W ramach PSC od 31 stycznia do 21 lutego 2023 odbędzie się czwarta edycja Turnieju 4 Odskoczni.
Ostatnio zmieniony przez StachuNo Pią Wrz 02, 2022 6:34 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 934
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 31, 2022 6:52 pm   

XV sezon Dart Pleszew 2022/2023. Gramy:

- w każdy wtorek od 06 września 2022 do 16 maja 2023 (35 turniejów) - Pleszew Steel Cup (PSC).
- 5 Turniejów Rankingowych (1 październik 2022, 26 listopad 2022, 14 styczeń 2023, P. Delty 25 luty 2023 oraz 22 kwietnia 2023) .

Do finału sezonu XV MASTERS 2023 (27 maja 2023) awansuje u panów:
- 4 zawodników z rankingu PSC,
- 8 z rankingu Dart Pleszew (Turnieje Rankingowe).
Razem 12 panów.
XV MASTERS 2023, panie:
- maksymalnie 6 z rankingu Dart Pleszew (Turnieje Rankingowe),
UWAGA: 1) Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zwiększenia ilości zawodników w finałach sezonu. 2) Jeśli sezon zostanie skrócony (pandemia) to nastąpi zmiana kwalifikacji do XV Masters 2023.

Zapowiedź:
PSC 1 – wtorek – 06 września g: 20:00
PSC 2 – wtorek – 13 września
PSC 3 – wtorek – 20 września
I TURNIEJ RANKINGOWY – sobota – 1 października
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 934
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 07, 2022 10:32 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2022/2023
Po 1 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Michał Stempniewicz 20
2. Mikołaj Czajka 16
3. Tomasz Hałajda 12
4. Paweł Janiszewski 10
5. Jeremi Wabiński 8
Daniel Kurzawski 8
7. Adam Jańczak 6
Adam Tomczak 6
9. Krzysztof Marciniak 4
Piotr Jańczak 4
Ryszard Bugajny 4
Artur Ciechoński 4
13. Błażej Wujs 2
Stanisław Nowak 2


Pierwsza 4 awans XV MASTERS 2023
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 934
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 07, 2022 10:33 am   

PSC1, klasyfikacja:

1. Michał Stempniewicz
2. Mikołaj Czajka
3. Tomasz Hałajda
4. Paweł Janiszewski
5. Jeremi Wabiński
5. Daniel Kurzawski
7. Adam Jańczak
7. Adam Tomczak
9. Krzysztof Marciniak
9. Piotr Jańczak
9. Ryszard Bugajny
9. Artur Ciechoński
13. Błażej Wujs
13. Stanisław Nowak

Zapowiedź:
PSC 2 - wtorek - 13 września g: 20:00
PSC 3 - wtorek - 20 września
PSC 4 - wtorek - 27 września
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 1 października g: 18:00
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 934
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 14, 2022 7:54 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2022/2023
Po 2 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Michał Stempniewicz 36
2. Artur Kusza 20
3. Mikołaj Czajka 16
Tomasz Hałajda 16
Jeremi Wabiński 16
6. Paweł Janiszewski 14
Piotr Jańczak 14
8. Patryk Zieleziński 12
9. Adam Jańczak 10
10. Artur Ciechoński 8
Daniel Kurzawski 8
Adam Tomczak 8
Damian Sucharski 8
14. Ryszard Bugajny 6
Wojciech Śmiechowski 6
Marcin Zieleziński 6
17. Krzysztof Marciniak 4
Stanisław Nowak 4
19. Tomasz Jaraczewski 2
Błażej Wujs 2



Pierwsza 4 awans XV MASTERS 2023
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 934
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 14, 2022 7:55 am   

PSC 2, klasyfikacja:

1. Artur Kusza
2. Michał Stempniewicz
3. Patryk Zieleziński
4. Piotr Jańćzak
5. Damian Sucharski
5. Jeremi Wabiński
7. Wojciech Śmiechowski
7. Marcin Zieleziński
9. Adam Jańczak
9. Artur Ciechoński
9. Paweł Janiszewski
9. Tomasz Hałajda
13. Adam Tomczak
13. Ryszard Bugajny
13. Stanisław Nowak
13. Tomasz Jaraczewski

18l - Artur Kusza
hf 100 - Tomasz Hałajda

Zapowiedź:
PSC 3 - wtorek - 20 września g: 20:00
PSC 4 - wtorek - 27 września
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 1 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 listopada
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 934
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 21, 2022 9:58 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2022/2023
Po 3 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Michał Stempniewicz 52
2. Artur Kusza 28
3. Piotr Jańczak 24
4. Mikołaj Czajka 22
5. Adrian Jasiński 20
Tomasz Hałajda 20
Jeremi Wabiński 20
8. Marcin Zieleziński 18
9. Paweł Janiszewski 16
10. Artur Ciechoński 12
Adam Tomczak 12
Patryk Zieleziński 12
13. Adam Jańczak 10
14. Ryszard Bugajny 8
15. Tomasz Jaraczewski 8
Daniel Kurzawski 8
Damian Sucharski 8
Wojciech Śmiechowski 8
Eryk Wabiński 8
20. Stanisław Nowak 6
21. Krzysztof Marciniak 4
22. Błażej Wujs 2



Pierwsza 4 awans XV MASTERS 2023
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 934
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 21, 2022 9:58 am   

PSC 3, klasyfikacja:

1. Adrian Jasiński
2. Michał Stempniewicz
3. Marcin Zieleziński
4. Piotr Jańczak
5. Artur Kusza
5. Eryk Wabiński
7. Mikołaj Czajka
7. Tomasz Jaraczewski
9. Adam Tomczak
9. Tomasz Hałajda
9. Jeremi Wabiński
9. Artur Ciechoński
13. Paweł Janiszewski
13. Stanisław Nowak
13. Wojciech Śmiechowski
13. Ryszard Bugajny

180, 19l - Piotr Jańczak
180 - Michał Stempniewicz
171, 18l - Adrian Jasiński

Zapowiedź:
PSC 4 - wtorek - 27 września g: 20:00
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 1 października
PSC 5 - wtorek - 4 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 listopada
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 934
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 28, 2022 10:07 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2022/2023
Po 4 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Michał Stempniewicz 72
2. Artur Kusza 38
3. Tomasz Hałajda 32
Piotr Jańczak 32
5. Jeremi Wabiński 24
6. Mikołaj Czajka 22
7. Paweł Janiszewski 20
Adrian Jasiński 20
9. Marcin Zieleziński 18
10. Artur Ciechoński 16
Adam Jańczak 16
Alan Kordala 16
13. Tomasz Jaraczewski 14
14. Ryszard Bugajny 12
Adam Tomczak 12
Patryk Zieleziński 12
17. Andrzej Fabiszewski 8
Daniel Kurzawski 8
Damian Sucharski 8
Wojciech Śmiechowski 8
Eryk Wabiński 8
22. Stanisław Nowak 6
23. Krzysztof Marciniak 4
24. Błażej Wujs 2
Joanna Ziemkiewicz 2



Pierwsza 4 awans XV MASTERS 2023
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 934
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 28, 2022 10:08 am   

W sobotę odbędzie się pierwszy z pięciu zaplanowanych Turniejów Rankingowych w sezonie 2022/2023. Tarcze 3, grupy potem single k. o. Wpisowe 25 zł, nagrody 1 miejsce 100 zł, 2 m - 50 zł, dwa 3 miejsca po 50 zł oraz statuetki dla podium. Przy zgłoszeniu się 4 pań - oddzielny turniej kobiet. (4 lub 5 pań jedno 3 miejsce, od 6 pań 2x3 miejsca) Do soboty!
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 934
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 28, 2022 10:08 am   

PSC 4, klasyfikacja:

1. Michał Stempniewicz
2. Alan Kordala
3. Tomasz Hałajda
4. Artur Kusza
5. Piotr Jańczak
5. Andrzej Fabiszewski
7. Tomasz Jaraczewski
7. Adam Jańczak
9. Ryszard Bugajny
9. Artur Ciechoński
9. Jeremi Wabiński
9. Paweł Janiszewski
13. Joanna Ziemkiewicz

hf 111 - Michał Stempniewicz
17l - Alan Kordala

Zapowiedź:
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 1 października g: 18:00
PSC 5 - wtorek - 4 października
PSC 6 - wtorek - 11 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 listopada
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 934
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Paź 02, 2022 10:19 am   

Ranking DART PLESZEW 2022/2023 panie
Po 1 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 50 Ostrów Wlkp.
2. Marta Pawlicka 38 Krotoszyn
3. Aleksandra Fabiszewska 26 Pleszew
Marta Nowak 26 Pleszew/Poznań
5. Sylwia Grześkowiak 20 Krotoszyn
Anna Wilczek 20 Mosina


Pierwsza szóstka awans XV MASTERS 2023
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 934
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Paź 02, 2022 10:19 am   

I Turniej Rankingowy, panie
Pleszew, 01.10.2022:

1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Marta Pawlicka Krotoszyn
3. Aleksandra Fabiszewska Pleszew
3. Marta Nowak Pleszew/Poznań
5. Anna Wilczek Mosina
5. Sylwia Grześkowiak Krotoszyn
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 934
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Paź 02, 2022 10:20 am   

Ranking DART PLESZEW 2022/2023 panowie
Po 1 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Jakub Koralewski 50 Pleszew/Kotowiecko
2. Mikołaj Czajka 38 Krotoszyn
3. Piotr Jańczak 26 Pleszew
Marcin Zieleziński 26 Ostrów Wlkp.
5. Marcin Czuchra 20 Ostrów Wlkp.
Dawid Kwiatkowski 20 Wrocław
Michał Stempniewicz 20 Pleszew
Adrian Walczak 20 Gowarzewo
9. Andrzej Fabiszewski 14 Pleszew
Tomasz Hałajda 14 Pleszew
Artur Kusza 14 Ostrów Wlkp.
Wojciech Śmiechowski 14 Ostrów Wlkp.
13. Ryszard Bugajny 11 Pleszew
Rafał Frala 11 Krotoszyn
Marcin Kowalczyk 11 Ostrów Wlkp.
Stanisław Nowak 11 Pleszew
17. Artur Ciechoński 8 Pleszew
Tomasz Wilczek 8 Mosina


Pierwsza ósemka awans XV MASTERS 2023
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 934
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Paź 02, 2022 10:20 am   

I Turniej Rankingowy, panowie.
Pleszew, 01.10.2022

1. Jakub Koralewski Pleszew/Kotowiecko
2. Mikołaj Czajka Krotoszyn
3. Piotr Jańczak Pleszew
3. Marcin Zieleziński Ostrów Wlkp.
5. Michał Stempniewicz Pleszew
5. Adrian Walczak Gowarzewo
5. Dawid Kwiatkowski Wrocław
5. Marcin Czuchra Ostrów Wlkp.
9. Artur Kusza Ostrów Wlkp.
9. Tomasz Hałajda Pleszew
9. Wojciech Śmiechowski Ostrów Wlkp.
9. Andrzej Fabiszewski Pleszew
13. Rafał Frala Krotoszyn
13. Ryszard Bugajny Pleszew
13. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
13. Stanisław Nowak Pleszew
17. Artur Ciechoński Pleszew
17. Tomasz Wilczek Mosina

13l, 180 – Jakub Koralewski
180 – Mikołaj Czajka
Hf 100 – Piotr Jańczak
171 – Ryszard Bugajny
19l – Marcin Kowalczyk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group