DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Łodzi Soft 2022/2023
Autor Wiadomość
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1074
Skąd: ZARZEW
  Wysłany: Wto Paź 04, 2022 12:57 pm   Puchar Łodzi Soft 2022/2023

Witam, 1-szy turniej Pucharu Łodzi Soft odbędzie się:
W sobotę, 8-go października
w La Mer (Rokita) ul. Podgórna 20
Start o godzinie standardowej czyli około 17.
W razie pytań proszę się kontaktować z Tomaszem Taubertem.
 
 
qlfi 


Wiek: 33
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 361
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2022 2:46 pm   

Wyniki Ì turnieju 8.10.2022r.:

PANIE

1. Ola Białecka
2. Wiola Zajda
3. Krystyna Żurawska
4. Emilia Urbaniak
5-6. Lucyna Stachniak
5-6. Marlena Białecka
7-8. Katarzyna Grzyb
7-8. Beata Szum

PANOWIE

1. Dawid Herberg 17Lx3
2. Zbigniew Jastrzębski 171
3. Wojciech Jastrzębski
4. Piotr Cecuła 180
5-6. Piotr Kostrzewski
5-6. Dariusz Dębski 180
7-8. Krzysztof Tuszyński
7-8. Przemysław Palmowski
9-12. Bogusław Minor 18L
9-12. Piotr Szczęsny
9-12. Antoni Sowiński
9-12. Szymon Łuczak
13-16. Piotr Białecki
13-16. Tomasz Jasiński
13-16. Damian Magdziarz
13-16. Paweł Tuszyński
17-24. Krzysztof Bławat
17-24. Adam Gozdowiak
17-24. Rafał Uniszewski
17-24. Maciej Stachniak
17-24. Oliwier Ambroziak
17-24. Arkadiusz Wroński
17-24. Piotr Klate
17-24. Rafał Ambroziak
25-32. Adam Kuljon
25-32. Tomasz Borszyński
25-32. Konrad Kosiński
25-32. Piotr Szum
 
 
Otella889 


Dołączyła: 01 Sie 2022
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lis 09, 2022 11:45 am   

Kiedy będą znowu jakieś zawodyi jeśli będą to gdzie można będzie je zobaczyć ?
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1074
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Czw Lis 10, 2022 6:17 pm   

Witam, 2 turniej odbył się 5 listopada.
Następny jest zaplanowany na 10 grudnia.
Proszę śledzić stronę z wynikami tam są informacje o terminach turniejów:
http://dartswlodzi.pl/
Wyniki ostatniego turnieju też są tam dostępne.
Ostatnio zmieniony przez KUJA Śro Lis 16, 2022 6:22 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Otella889 


Dołączyła: 01 Sie 2022
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lis 15, 2022 3:22 pm   

Okay, dziekuje za informacje.
 
 
qlfi 


Wiek: 33
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 361
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 13, 2022 11:06 am   

Wyniki III turnieju 10.12.2022r.:

PANIE

1. Ola Białecka
2. Wiola Zajda
3. Krystyna Żurawska
4. Lucyna Stachniak
5-6. Emilia Urbaniak
5-6. Marlena Białecka

PANOWIE

1. Robert Piotrowski 124
2. Dariusz Dębski
3. Szymon Łuczak
4. Rafał Piaseczny
5-6. Piotr Białecki
5-6. Antoni Sowiński
7-8. Przemysław Palmowski
7-8. Piotr Kostrzewski
9-12. Adam Kuljon
9-12. Zbigniew Jastrzębski 171
9-12. Tomasz Jasiński
9-12. Piotr Klate
13-16. Maciej Stachniak
13-16. Piotr Cecuła
13-16. Tomasz Borszyński
13-16. Sylwester Piciulewicz
17-19. Arkadiusz Wroński
17-19. Bartek Stachniak
17-19. Piotr Zajda
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Sty 18, 2023 10:01 am   

Wyniki IV turnieju 14.01.2023 r.:

PANIE:

1 - Aleksandra Białecka
2 - Lucyna Stachniak
3 - Marlena Białecka
4 - Wiola Zajda
5-6 - Emilia Urbaniak
5-6 - Krystyna Żurawska


PANOWIE:

1 - Dariusz Dębski
2 - Przemysław Palmowski
3 - Konrad Kosiński
4 - Robert Pawłowski
5-6 - Adam Kuljon - 180
5-6 - Bartłomiej Jakubowski
7-8 - Piotr Cecuła
7-8 - Oliwier Ambroziak
9-12 - Maciej Stachniak
9-12 - Bogusław Minor
9-12 - Rafał Ambroziak - 180
9-12 - Tomasz Jasiński
13-16 - Rafał Uniszewski - 180
13-16 - Piotr Klate
13-16 - Krzysztof Szrejter
13-16 - Piotr Zajda
17-24 - Szymon Łuczak
17-24 - Hary Biller
17-24 - Arkadiusz Wroński
17-24 - Damian Magdziarz
17-24 - Antoni Sowiński
17-24 - Piotr Szum
17-24 - Tomasz Borszyński
17-24 - Piotr Kostrzewski
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1074
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Pią Lut 10, 2023 1:21 pm   

Witam, przypominam o jutrzejszym piątym już turnieju Pucharu Łodzi Soft:
Sobota 11 lutego
w La Mer (Rokita) ul. Podgórna 20
 
 
qlfi 


Wiek: 33
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 361
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 11, 2023 10:06 pm   

Wyniki V turnieju 11.02.2023r.:

PANIE


1. Ola Białecka
2. Wiola Zajda
3. Lucyna Stachniak
4. Krystyna Żurawska
5. Marlena Białecka


PANOWIE

1. Bartłomiej Jakubowski
2. Zbigniew Jastrzębski
3. Szymon Łuczak 18L
4. Rafał Piaseczny 15L 124HF 121HF
5-6. Piotr Białecki 16L
5-6. Robert Piotrowski
7-8. Przemysław Palmowski
7-8. Dariusz Dębski
9-12. Oskar Taubert
9-12. Sylwester Piciulewicz
9-12. Antoni Sowiński
9-12. Piotr Klate
13-16. Piotr Cecuła
13-16. Rafał Uniszewski
13-16. Zbigniew Kubas
13-16. Piotr Szum
17-24. Damian Magdziarz
17-24. Łukasz Dawidowski
17-24. Adam Kuljon 135HF
17-24. Arkadiusz Wroński
17-24. Maciej Stachniak
17-24. Piotr Kostrzewski
17-24. Rafał Ambroziak
17-24. Oliwier Ambroziak 114HF
25-26. Włodzimierz Janek
25-26. Krzysztof Sokołowski
 
 
qlfi 


Wiek: 33
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 361
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 11, 2023 9:33 am   

Drodzy Darterzy !! !

W najbliższą sobotę (15.04) zapraszamy na VII z turniejów cyklu Pucharu Łodzi Soft Dart.
Odbędzie się on w Sala Bankietowa "La Mer" przy
ul. Podgórna 20
Mężczyźni
Start jak zwykle 17.00
Zapisy do 16.30
Wpisowe 10 PLN
Kobiety co do startu proszę o kontakt z Joanną i między sobą rozesłać ustalenia
Do zobaczenia przy tarczy
 
 
qlfi 


Wiek: 33
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 361
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 22, 2023 8:36 am   

Wyniki VII turnieju 15.04.2023r.:

PANIE


1 Ola Białecka
2 Emilia Urbaniak
3 Wiola Zajda
4 Lucyna Stachniak
5-6 Marlena Białecka
5-6 Krystyna Żurawska

PANOWIE

1 Zbigniew Jastrzębski
2 Robert Pawłowski 180 18L
3 Marcin Jezionek 171
4 Wojciech Jastrzębski
5-6 Piotr Białecki
5-6 Bartosz Jakubowski 15L
7-8 Antoni Sowiński
7-8 Szymon Łuczak
9-12 Piotr Klate
9-12 Dariusz Dębski
9-12 Rafał Uniszewski
9-12 Hary Biller
13-16 Damian Magdziarz
13-16 Maciej Stachniak
13-16 Arkadiusz Wroński
13-16 Daromił Pawłowski
17-24 Piotr Szum
17-24 Adam Kuljon
17-24 Rafał Ambroziak
17-24 Tomasz Jasiński
17-24 Maciej Binek
17-24 Przemysław Palmowski
17-24 Piotr Cecuła
17-24 Oliwier Ambroziak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group