DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
GENKO 3:7 C.D.C NADZIEJA NARESZCIE 3 PKT
Autor Wiadomość
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 8:07 pm   GENKO 3:7 C.D.C NADZIEJA NARESZCIE 3 PKT

I STALO SIĘ HISTORYCZNE ZWYCIESTWO :D KOPERNIKA NIE SPŁONEŁO :lol: 3:7 JESTTTTTTTTTTTTTTTT :!: :!: :!:
ZACZEŁO SIE OSTRO DRUZYNA NADZIEII ZMOTYWOWANA I GOTOWA DO WALKI
1 MECZ WYCHODZI KOŁO WIEC WIEKSZOSC Z NAS JEST SPOKOJNA O WYNIK I TAK JAK MYSLELISMY 2:0 DLA KOŁA :D

KOLEJNY MECZ WYCHODZE JA TROCHE ZESTRESOWANY ALE Z WIELKA MOTYWACJA I STALO SIE 2:0 PENDZEL GORA :D

3 MECZ VIOLA LEKKA OBAWA PONIEWAZ ZACZYNA SIE 1:0 DLA GOSPODARZY ALE W VIOLE WSTEPUJE NOWA SILA Z WIELKA DETERMINACJA KONCZY 2:1 VIOLA GÓRA

4 SPOTKANIE JACEK GOTOWY DO GRY WYCHODZI I 1:0 PROWADZI ZACZYNA SIE NERWÓWKA ROBI SIE 1:1 ALE JACEK SPELNIA NASZE OCZEKIWANIA I JEST 2:1

PRZED TIMAMI GENKO 0: 4 NADZIEJA :lol:

1 TIM VIOLA & JACEK PECHOWO PRZEGRYWAMY 0:1 PO NASTEPNYM LEGU 1:1 ALE NIESTETY KONCZYMY 1:2 W PLECY TROSZKE PECHOWO :!:

2 TIM JA Z KOLEM JESTEM SPOKOJNY MOJE ZADANIE ZEJSC I UMOZLIWIC KOLOWI ZAKONCZENIE GRY I TAK SIE STALO KOLO SOLIDNIE I PEWNIE RZUCA 2 DABLE I WYGRYWAMY 2:0

GENKO 1:5 NADZIEJA :D

KOLEJNY MECZ WYCHODZE JA JEDEN CEL WYGRAC I ZAPEWNIC DRUZYNIE ZWYCIESTWO :!: LECZ O DZIWO MOJ PRZECIWNIK ZACZYNA SZALEC ŁADNE ZEJSCIA I PEWNY DABEL 1:0 PRZEGRYWAM 2 LEG ZACZYNAM WRESZCIE RZUCAC TAK JAK POWINIENEM DABEL 18 I JEST 1:1. OSTATNI LEG BARDZO WYROWNANY DOBRE ZEJSCIA Z OBU STRON LECZ NIESTETY ZAWODZI DABEL I STAŁO SIE 2:1 PRZEGRYWAM

I NAGLE JEST WYCHODZI NASZ AS KOŁO PEWNIE BEZ ZADNEGO ZAWACHANIA KONCZY PRZECIWNIKA 2:O

WYBUCH RADOSCI GENKO NIE WIE CO SIE DZIEJE WSZYSCY SZALEJA OCZYWISCIE NADZIEJA I NASI KIBICE KTORZY NIE ZAWIEDLI :!: :!: Z TEGO MIEJSCA CHCE GORACO PODZIEKOWAC MANKOWI KASI LACHOWI CHŁOPAKOWI VIOLI SORY ZAPOMNIALEM IMIENIA :oops: I KUMPLOWI JACKA Z DZIEWCZYNA ZA DOBRY DOPING :!: :!: :!:

WIEC JUZ PO BALU 6:2 DLA NAS


KOLEJNY MECZ JACEK WIDAC JUZ NA TWARZY USMIECH I ROZLUZNIENIE KTORE POWODUJE ZE JACEK PRZEGRYWA PO ROWNEJ WALCE 1:2

OSTATNI POJEDYNEK VIOLA PIERWSZY LEG PRZEGRYWA 1:0 CO MNIE TROSZKE NAWET UCIESZYLO PONIEWAZ W TYPERZE STAWIALEM 6:4 DLA NAS :D ALE VIOLA JAK TO VIOLA MAŁA ZADZIORA KOLEJNE 2 LEGI WYGRYWA I WYNIK BRZMI 2:1

I NARESCIE GENKO 3:7 NADZIEJA PO WYJSCIU Z LOKALU JA ,LACHU & KOŁO NIE MOZEMY WSIASC DO SAMOCHODU ROZPIERA NAS ENERGIA JAKIES 30 MINUT ODSTAWIAMY TANIEC ZWYCIESTWA NA UL. KOPERNIKA I ODJAZD ONI DO CHEMPIONS DART CLUB CHYBA JESZCZE CHCIELI POSZALEC :D A JA Z WIELKIM ZALEM DO DOMU "RODZINA WZYWA" :roll: :D LECZ TO NIC W POROWNANIU DO WYNIKU WRESZCIE WRESZCIE WRESZCIE 3 CIEZKO WYWALCZONE PKT DLA NADZIEII :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Ostatnio zmieniony przez Pendzel76 Nie Lis 16, 2003 8:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 8:14 pm   

Brawo Nadzieja. Mowilem, ze wygracie :) I nawet tak obstawialem w typerze :)
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 8:49 pm   

Mnie też Wasze zwycięstwo wcale nie dziwi, choć obastawiałem 6:4 dla Was :cry: , myślałem, że pierwsze zwycięstwo będzie skromniejsze... ah ta Viola :) . I... zdajemy sobie sprawę, że w tym sezonie pojedynek z Wami, to nie będzie spacerek... No, ale po porażce z faworytami i remisie z wiceliderami, zamierzamy odrabiać... (a tu kurna Nadzieja wygrywa, Staropolskie się budzi, Remiza jak to Remiza... hmmm 2 lata temu, to były czasy :wink: )

piwo za Was :)
 
 
 
Wielebniak 
Łyżwiarz :)



Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 1171
Skąd: Dunboyne
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 10:46 pm   

Po rozmowach pomeczowych, w Nadzieji dojdzie do drobnych roszad personalnych. Do druzyny dołączy Jędruś (ten mój kolega :D ) Będzie mam nadzieje powaznym wzmocnieniem.
Ostatnio zmieniony przez Wielebniak Nie Lis 16, 2003 11:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 10:58 pm   

Gratulacje za pierwsze zwycięstwo przesyła Łowicz :wink:

MTMats
 
 
 
Viola 



Drużyna: brak
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 12 Lis 2003
Posty: 2376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 17, 2003 2:16 pm   GENKO 3:7 C.D.C NADZIEJA NARESZCIE 3 PKT

Dziękuje za gratulacje w imieniu całej drużyny mam nadzieję że nie jest to ostatnia nasza wygrana :D :D pokażemy na co nas stać :twisted: :twisted:
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Wto Lis 18, 2003 8:17 am   

JAK TO KOLEGA MOWI A FORMA ROSNIE JAK KAKTUS NA DŁONI :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group