DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zebranie kapitanów sezon 2023/2024
Autor Wiadomość
Tatinek 


Dołączył: 09 Lip 2023
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 28, 2023 9:31 pm   

Cytat:
wiem, czy fb by coś zmienił skoro wysłałem około 20 smsów, a frekwencja była jaka była? może kapitanowie nie przekazują info pozostałym?
ale zgadzam się, że nasz profil na fb powinien działać prężniej.
Niestety pojawia się ten sam problem, ze nie ma chętnego do prowadzenia i pomocy, ja osobiście korzystam z fb sporadycznie


Wiesz teoretycznie zebranie było dla kapitanów których teoretycznie jeszcze nie było bo nie zostało zakończone zgłaszanie drużyn
My np do wczoraj nie byliśmy pewni czy wogóle zagramy w tym sezonie a decyzja zapadła więc jesteśmy
Ja zostałem kapitanem i dlatego przepraszam że nie mogłem przybyć
Apropo tego co napisał Zbychu co do informacji dotyczącej nadchodzącego sezonu czy pojedynczego turnieju z uwagi na zaistniałe czasy gdyż FB to chyba teraz najlepszy sposób na komunikację lub dotarcie do większej ilości chętnych. Znam z autopsji i jestem za oczywiście bez urazy dla obecnej strony ale jednak przepływ informacji jest jednak dużo uboższy od wspomnianego już FB
Nie to żebym promował tę formę ale co szkodzi spróbować i stworzyć dodatkowo stronę bądź grupę z odnośnikami do dartfoto linkami itp
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group