DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW XVI sezon 2023/2024
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 20, 2024 5:13 pm   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 28 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Emilia Gutowska 424
2. Halina Płócienniczak 396
3. Monika Jańczak 356
4. Bożena Solarczyk 252
5. Małgorzata Łaciak 188
6. Agnieszka Bacik 174
7. Beata Manierska 156
8. Marta Andersz 108
9. Joanna Laskowska 32
10. Mira Yong 26
11. Aleksandra Fabiszewska 24
Katarzyna Grzelarczyk 24
13. Dorota Janiak 20
14. Sylwia Łaciak 10
15. Monika Kaczmarek 8
Małgorzata Krawczyk 8
Ida Moczydłowska 8
Marta Nowak 8
19. Jolanta Grabowska 4
Barbara Nowak 4
21. Alicja Nowak 2
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 20, 2024 5:14 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 28 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 476
2. Norbert Pecyna 396
3. Michał Stempniewicz 284
4. Bartosz Derwich 224
5. Mateusz Ruski 218
6. Adam Tomczak 200
7. Tomasz Wawrzyniak 135
8. Tomasz Pawlak 106
9. Krystian Jańczak 99
10. Tomasz Hałajda 96
11. Stanisław Nowak 87
12. Bartłomiej Spałek 85
13. Ryszard Bugajny 83
14. Piotr Andersz 80
15. Artur Ciechoński 71
16. Michał Knast 55
17. Bartłomiej Stefaniak 54
18. Marcel Kuczkowski 52
19. Jakub Koralewski 44
20. Mateusz Płonka 38
21. Michał Baszczyński 36
Piotr Wawrzyniak 36
23. Marcin Wolniak 30
24. Grzegorz Laskowski 24
25. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
27. Mateusz Janiak 16
Krystian Gutowski 16
Jakub Marciniak 16
30. Michał Grobelny 14
31. Andrzej Fabiszewski 12
Tomasz Janos 12
Roman Ruski 12
34. Ruben Hansel 10
35. Michał Galiński 8
Szymon Kręc 8
Krzysztof Staszak 8
Jeremi Wabiński 8
39. Paweł Janiszewski 4
Adam Jańczak 4
Artur Kusza 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Piotr Płaczek 4
Leszek Sobkowiak 4
48. Przemysław Adamski 2
Jan Grabowski 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 20, 2024 5:14 pm   

PSC 28 panie, klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Monika Jańczak
3. Halina Płócienniczak
3. Agnieszka Bacik
5. Marta Andersz
5. Bożena Solarczyk
7. Małgorzata Łaciak
7. Sylwia Łaciak

20 podium w sezonie - Monika Jańczak (7-8-5)
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 20, 2024 5:15 pm   

PSC 28 panowie, klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Mateusz Ruski
3. Michał Stempniewicz
3. Marcel Kuczkowski
5. Adam Tomczak
5. Krzysztof Staszak
7. Krystian Jańczak
7. Tomasz Hałajda
7. Artur Ciechoński
10. Tomasz Pawlak
10. Ryszard Bugajny

16l, 18l, 2x19l, 2x180 - Piotr Jańczak
41 zwycięstwo, awans na 3 miejsce w klasyfikacji
wszechczasów - Piotr Jańczak (2 Tomasz Hałajda (47-53-42),
1 Jakub Madaliński (56-55-42) )

Zapowiedź:
PSC 29 - wtorek - 26 marca g: 20:00
PSC 30 - wtorek - 2 kwietnia
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 kwietnia
XVI MASTERS 2024 - sobota - 25 maja
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 27, 2024 11:59 am   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 29 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Emilia Gutowska 444
2. Halina Płócienniczak 412
3. Monika Jańczak 368
4. Bożena Solarczyk 264
5. Małgorzata Łaciak 194
6. Agnieszka Bacik 182
7. Beata Manierska 156
8. Marta Andersz 108
9. Joanna Laskowska 32
10. Aleksandra Fabiszewska 30
11. Mira Yong 26
12. Katarzyna Grzelarczyk 24
13. Dorota Janiak 20
14. Sylwia Łaciak 18
15. Monika Kaczmarek 8
Małgorzata Krawczyk 8
Ida Moczydłowska 8
Marta Nowak 8
19. Jolanta Grabowska 4
Barbara Nowak 4
21. Alicja Nowak 2
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 27, 2024 11:59 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 29 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 496
2. Norbert Pecyna 396
3. Michał Stempniewicz 300
4. Mateusz Ruski 230
5. Bartosz Derwich 224
6. Adam Tomczak 203
7. Tomasz Wawrzyniak 135
8. Tomasz Pawlak 114
9. Krystian Jańczak 107
10. Tomasz Hałajda 102
11. Stanisław Nowak 93
12. Ryszard Bugajny 86
13. Bartłomiej Spałek 85
14. Piotr Andersz 80
15. Artur Ciechoński 77
16. Michał Knast 55
17. Bartłomiej Stefaniak 54
18. Marcel Kuczkowski 52
19. Jakub Koralewski 44
20. Mateusz Płonka 38
21. Michał Baszczyński 36
Piotr Wawrzyniak 36
23. Marcin Wolniak 30
24. Andrzej Fabiszewski 24
Grzegorz Laskowski 24
26. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
28. Mateusz Janiak 16
Krystian Gutowski 16
Jakub Marciniak 16
31. Michał Grobelny 14
32. Tomasz Janos 12
Roman Ruski 12
34. Ruben Hansel 10
35. Michał Galiński 8
Szymon Kręc 8
Krzysztof Staszak 8
Jeremi Wabiński 8
39. Paweł Janiszewski 4
Adam Jańczak 4
Artur Kusza 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Piotr Płaczek 4
Leszek Sobkowiak 4
48. Przemysław Adamski 2
Jan Grabowski 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 27, 2024 12:00 pm   

PSC 29 panie, klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Halina Płócienniczak
3. Bożena Solarczyk
3. Monika Jańczak
5. Agnieszka Bacik
5. Sylwia Łaciak
7. Małgorzata Łaciak
7. Aleksandra Fabiszewska

10 podium w sezonie - Bożena Solarczyk (0-0-10)
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 27, 2024 12:00 pm   

PSC 29 panowie, klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Michał Stempniewicz
3. Andrzej Fabiszewski
3. Mateusz Ruski
5. Tomasz Pawlak
5. Krystian Jańczak
7. Stanisław Nowak
7. Artur Ciechoński
7. Tomasz Hałajda
10. Adam Tomczak
10. Ryszard Bugajny

2x180, 18, 17, 16, 15l - Piotr Jańczak
7 zwycięstwo z rzędu - Piotr Jańczak, wyrównanie
rekordu z 29.11.2022 do 10.01.2023.
15 zwycięstw w sezonie - Piotr Jańczak, wyrównanie
rekordu z sezonu 2022/2023.
70 podium w karierze - Andrzej Fabiszewski (17-22-31)
10 podium w sezonie - Mateusz Ruski (0-3-7)

Zapowiedź:
PSC 30 - wtorek - 2 kwietnia g: 20:00
PSC 31 - wtorek - 9 kwietnia
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 kwietnia
XVI MASTERS 2024 - sobota - 25 maja
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 03, 2024 2:33 pm   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 30 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Emilia Gutowska 464
2. Halina Płócienniczak 428
3. Monika Jańczak 368
4. Bożena Solarczyk 268
5. Małgorzata Łaciak 198
6. Agnieszka Bacik 188
7. Beata Manierska 156
8. Marta Andersz 116
9. Aleksandra Fabiszewska 38
10. Joanna Laskowska 32
11. Mira Yong 26
12. Katarzyna Grzelarczyk 24
Sylwia Łaciak 24
14. Dorota Janiak 20
15. Kasandra Laskowska 12
Marcelina Laskowska 12
17. Monika Kaczmarek 8
Małgorzata Krawczyk 8
Ida Moczydłowska 8
Marta Nowak 8
21. Jolanta Grabowska 4
Barbara Nowak 4
23. Alicja Nowak 2
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 03, 2024 2:33 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 30 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 512
2. Norbert Pecyna 396
3. Michał Stempniewicz 312
4. Mateusz Ruski 238
5. Bartosz Derwich 224
6. Adam Tomczak 207
7. Tomasz Wawrzyniak 135
8. Tomasz Pawlak 118
9. Tomasz Hałajda 110
10. Krystian Jańczak 107
11. Stanisław Nowak 95
12. Piotr Andersz 88
Ryszard Bugajny 88
14. Bartłomiej Spałek 85
15. Artur Ciechoński 79
16. Jakub Koralewski 64
17. Michał Knast 59
18. Bartłomiej Stefaniak 54
19. Marcel Kuczkowski 52
20. Michał Baszczyński 48
21. Mateusz Płonka 46
22. Piotr Wawrzyniak 36
23. Marcin Wolniak 30
24. Andrzej Fabiszewski 28
25. Grzegorz Laskowski 26
26. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
28. Mateusz Janiak 16
Krystian Gutowski 16
Jakub Marciniak 16
31. Michał Grobelny 14
32. Tomasz Janos 12
Roman Ruski 12
34. Ruben Hansel 10
35. Michał Galiński 8
Szymon Kręc 8
Krzysztof Staszak 8
Jeremi Wabiński 8
39. Seweryn Laskowski 5
40. Paweł Janiszewski 4
Adam Jańczak 4
Artur Kusza 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Piotr Płaczek 4
Leszek Sobkowiak 4
48. Przemysław Adamski 2
Jan Grabowski 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 03, 2024 2:34 pm   

PSC 30 panie, klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Halina Płócienniczak
3. Marcelina Laskowska
3. Kasandra Laskowska
5. Marta Andersz
5. Aleksandra Fabiszewska
7. Sylwia Łaciak
7. Agnieszka Bacik
9. Małgorzata Łaciak
9. Bożena Solarczyk
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 03, 2024 2:34 pm   

PSC 30 panowie, klasyfikacja:
1. Jakub Koralewski
2. Piotr Jańczak
3. Michał Baszczyński
3. Michał Stempniewicz
5. Mateusz Ruski
5. Tomasz Hałajda
5. Mateusz Płonka
5. Piotr Andersz
9. Tomasz Pawlak
9. Michał Knast
9. Andrzej Fabiszewski
9. Adam Tomczak
13. Grzegorz Laskowski
13. Stanisław Nowak
13. Artur Ciechoński
13. Ryszard Bugajny
17. Seweryn Laskowski

171 - Stanisław Nowak
17l, 19l - Piotr Jańczak
18l - Jakub Koralewski
Piotr Jańczak - zapewnione zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pleszew Steel Cup
na sezon 2023/2024.

Zapowiedź:
PSC 31 - wtorek - 9 kwietnia
PSC 32 - wtorek - 16 kwietnia
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 kwietnia
XVI MASTERS 2024 - sobota - 25 maja
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 10, 2024 2:52 pm   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 31 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Emilia Gutowska 484
2. Halina Płócienniczak 440
3. Monika Jańczak 368
4. Bożena Solarczyk 274
5. Małgorzata Łaciak 198
6. Agnieszka Bacik 188
7. Beata Manierska 156
8. Marta Andersz 124
9. Joanna Laskowska 48
10. Aleksandra Fabiszewska 38
11. Mira Yong 26
12. Katarzyna Grzelarczyk 24
Marcelina Laskowska 24
Sylwia Łaciak 24
15. Dorota Janiak 20
Kasandra Laskowska 20
17. Monika Kaczmarek 8
Małgorzata Krawczyk 8
Ida Moczydłowska 8
Marta Nowak 8
21. Jolanta Grabowska 4
Barbara Nowak 4
23. Alicja Nowak 2
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 10, 2024 2:52 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 31 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 532
2. Norbert Pecyna 412
3. Michał Stempniewicz 324
4. Mateusz Ruski 250
5. Bartosz Derwich 224
6. Adam Tomczak 215
7. Tomasz Wawrzyniak 135
8. Tomasz Pawlak 126
9. Tomasz Hałajda 112
10. Krystian Jańczak 107
11. Stanisław Nowak 97
12. Ryszard Bugajny 92
13. Piotr Andersz 88
14. Bartłomiej Spałek 85
15. Artur Ciechoński 81
16. Jakub Koralewski 72
17. Michał Knast 59
18. Bartłomiej Stefaniak 58
19. Marcel Kuczkowski 52
20. Mateusz Płonka 50
21. Michał Baszczyński 48
22. Piotr Wawrzyniak 44
23. Marcin Wolniak 30
24. Andrzej Fabiszewski 28
25. Grzegorz Laskowski 26
26. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
28. Mateusz Janiak 16
Krystian Gutowski 16
Jakub Marciniak 16
31. Michał Grobelny 14
32. Tomasz Janos 12
Roman Ruski 12
34. Ruben Hansel 10
35. Seweryn Laskowski 9
36. Michał Galiński 8
Szymon Kręc 8
Krzysztof Staszak 8
Jeremi Wabiński 8
40. Paweł Janiszewski 4
Adam Jańczak 4
Artur Kusza 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Piotr Płaczek 4
Leszek Sobkowiak 4
48. Przemysław Adamski 2
Jan Grabowski 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 10, 2024 2:53 pm   

PSC 31 panie, klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Joanna Laskowska
3. Halina Płócienniczak
3. Marcelina Laskowska
5. Marta Andersz
5. Kasandra Laskowska
7. Bożena Solarczyk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group