DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW XVI sezon 2023/2024
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 10, 2024 2:54 pm   

PSC 31 panowie, klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Norbert Pecyna
3. Michał Stempniewicz
3. Mateusz Ruski
5. Jakub Koralewski
5. Tomasz Pawlak
5. Piotr Wawrzyniak
5. Adam Tomczak
9. Mateusz Płonka
9. Ryszard Bugajny
9. Bartłomiej Stefaniak
9. Seweryn Laskowski
13. Tomasz Hałajda
13. Stanisław Nowak
13. Artur Ciechoński

15l, 2x17l, 18l, 2x19l 120hf - Piotr Jańczak
15l, 17l, 180 - Norbert Pecyna

Zapowiedź:
PSC 32 - wtorek - 16 kwietnia
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 kwietnia
PSC 33 - wtorek - 23 kwietnia
XVI MASTERS 2024 - sobota - 25 maja
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Kwi 23, 2024 1:05 pm   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 32 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Emilia Gutowska 500
2. Halina Płócienniczak 446
3. Monika Jańczak 368
4. Bożena Solarczyk 277
5. Małgorzata Łaciak 204
6. Agnieszka Bacik 196
7. Beata Manierska 156
8. Marta Andersz 130
9. Joanna Laskowska 68
10. Aleksandra Fabiszewska 50
11. Kasandra Laskowska 32
Marcelina Laskowska 32
13. Sylwia Łaciak 27
14. Mira Yong 26
15. Katarzyna Grzelarczyk 24
16. Dorota Janiak 20
17. Monika Kaczmarek 8
Małgorzata Krawczyk 8
Ida Moczydłowska 8
Marta Nowak 8
21. Jolanta Grabowska 4
Barbara Nowak 4
23. Alicja Nowak 2
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Kwi 23, 2024 1:06 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 32 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 552
2. Norbert Pecyna 412
3. Michał Stempniewicz 340
4. Mateusz Ruski 258
5. Adam Tomczak 227
6. Bartosz Derwich 224
7. Tomasz Wawrzyniak 135
8. Tomasz Pawlak 134
9. Tomasz Hałajda 120
10. Krystian Jańczak 107
11. Stanisław Nowak 101
12. Ryszard Bugajny 100
13. Piotr Andersz 88
14. Bartłomiej Spałek 85
15. Artur Ciechoński 83
16. Jakub Koralewski 76
17. Michał Knast 63
18. Michał Baszczyński 60
19. Bartłomiej Stefaniak 58
20. Marcel Kuczkowski 52
21. Mateusz Płonka 50
22. Piotr Wawrzyniak 44
23. Andrzej Fabiszewski 32
24. Marcin Wolniak 30
25. Grzegorz Laskowski 26
26. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
28. Mateusz Janiak 16
Krystian Gutowski 16
Jakub Marciniak 16
31. Michał Grobelny 14
32. Tomasz Janos 12
Roman Ruski 12
34. Seweryn Laskowski 11
35. Ruben Hansel 10
36. Michał Galiński 8
Szymon Kręc 8
Krzysztof Staszak 8
Jeremi Wabiński 8
40. Paweł Janiszewski 4
Adam Jańczak 4
Artur Kusza 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Piotr Płaczek 4
Leszek Sobkowiak 4
48. Przemysław Adamski 2
Jan Grabowski 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Kwi 23, 2024 1:06 pm   

PSC 32 panie, klasyfikacja:
1. Joanna Laskowska
2. Emilia Gutowska
3. Kasandra Laskowska
3. Aleksandra Fabiszewska
5. Marcelina Laskowska
5. Agnieszka Bacik
7. Małgorzata Łaciak
7. Marta Andersz
7. Halina Płócienniczak
10. Sylwia Łaciak
10. Bożena Solarczyk

hf 114 - Joanna Laskowska
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Kwi 23, 2024 1:07 pm   

PSC 32 panowie, klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Michał Stempniewicz
3. Adam Tomczak
3. Michał Baszczyński
5. Mateusz Rusek
5. Tomasz Pawlak
5. Tomasz Hałajda
5. Ryszard Bugajny
9. Andrzej Fabiszewski
9. Jakub Koralewski
9. Stanisław Nowak
9. Michał Knast
13. Artur Ciechoński
13. Seweryn Laskowski

15l, 16l, 2x17l, 2x18l, 19l, hf 108, hf110 - Piotr Jańczak
15l, 174 - Mateusz Ruski
104 hf - Seweryn Laskowski

W sobotę odbędzie się V Turniej Rankingowy.
Zapisy do 18:00
Tarcz 8
Wpisowe 30 zł
Nagrody: 1 miejsce 150 zł, 2 miejsce 100 zł, 2x3 miejsca 50 zł plus statuetki.

Zapowiedź:
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 kwietnia g: 18:00
PSC 33 - wtorek - 23 kwietnia
30 kwietnia - nie ma turnieju
XVI MASTERS 2024 - sobota - 25 maja
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Kwi 23, 2024 1:08 pm   

Ranking DART PLESZEW 2023/2024 panie
Po 5 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 215 Ostrów Wlkp.
2. Marta Pawlicka 203 Krotoszyn
3. Sylwia Grześkowiak 179 Krotoszyn
4. Emilia Gutowska 122 Pleszew
5. Joanna Laskowska 93 Ostrów Wlkp.
6. Dorota Janiak 90 Kalisz
7. Halina Płócienniczak 86 Pleszew
8. Marta Nowak 85 Poznań
9. Aleksandra Fabiszewska 78 Pleszew
10. Ewelina Modrzejewska 57 Środa Wlkp.
11. Anita Krysicka 51 Krotoszyn
12. Monika Jańczak 44 Pleszew
13. Kasandra Laskowska 41 Ostrów Wlkp.
14. Marta Andersz 26 Pleszew
15. Martyna Przybylak 21 Konin
Alicja Nowak 21 Poznań
17. Jolanta Grabowska 17 Poznań
Weronika Karwik 17 Krotoszyn
19. Barbara Nowak 12 Poznań


Pierwsza szóstka awans XVI MASTERS 2024

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zwiększenia ilości zawodników w XVI MASTERS 2024
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Kwi 23, 2024 1:08 pm   

Ranking DART PLESZEW 2023/2024 panowie
Po 5 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Marcin Zieleziński 146 Ostrów Wlkp.
2. Dawid Kwiatkowski 122 Wrocław
3. Piotr Jańczak 119 Pleszew
4. Jakub Koralewski 104 Pleszew
5. Artur Kusza 89 Ostrów Wlkp.
6. Mateusz Janiak 82 Kalisz
7. Mateusz Ruski 76 Pleszew
8. Tytus Kanik 75 Poznań
9. Grzegorz Laskowski 72 Ostrów Wlkp.
10. Marcin Kowalczyk 62 Ostrów Wlkp.
11. Norbert Pecyna 59 Jarocin
12. Tomasz Siodła 57 Konin
13. Marcin Kmieciak 56 Krotoszyn
14. Michael Kowalski 54 Sieradz
15. Grzegorz Chojnacki 53 Kalisz
16. Rafał Frala 50 Krotoszyn
Patryk Michalczyk 50 Jarocin
18. Patryk Zieleziński 48 Ostrów Wlkp.
19. Adam Tomczak 44 Pleszew
20. Piotr Andersz 42 Pleszew
Andrzej Fabiszewski 42 Pleszew
22. Tomasz Gwiazda 40 Ostrzeszów
23. Mariusz Datta 39 Murzynno
Mirosław Grudziecki 39 Łódź
25. Marcel Kuczkowski 38 Folusz
26. Krystian Gutowski 32 Pleszew
Tomasz Hałajda 32 Pleszew
Wojciech Śmiechowski 32 Ostrów Wlkp.
29. Arkadiusz Gaudyn 30 Konin
Tomasz Pawlak 30 Taczanów Drugi
Adam Przybylak 30 Konin
Przemysław Rybarczyk 30 Poznań
33. Mikołaj Czajka 26 Krotoszyn
Michał Stempniewicz 26 Pleszew
35. Ryszard Bugajny 24 Pleszew
36. Bartłomiej Spałek 22 Pleszew
37. Leszek Kowal 21 Rozdrażew
Wiesław Majewski 21 Gniezno
Jakub Piątkowski 21 Poznań
Jan Tomczak 21 Rawicz
41. Łukasz Marciniak 20 Ostrzeszów
Marcin Wolniak 20 Czermin
43. Seweryn Laskowski 18 Ostrów Wlkp.
Jakub Płócienniczak 18 Wrocław
45. Stanisław Nowak 16 Pleszew
Sebastian Serba 16 Chocz
47. Szymon Pecyna 14 Jarocin
Jakub Marciniak 14 Jarocin
Michał Mucha 14 Ostrzeszów
Jacek Musioł 14 Pleszew
Leszek Sobkowiak 14 Kalisz
52. Marek Chudy 12 Gniezno
Leszek Hoffmann 12 Gniezno
Marcin Kapuściński 12 Konin
Dawid Kawa 12 Gniezno
Jakub Madaliński 12 Pleszew
Daniel Orysiak 12 Konin
Paweł Paszkowski 12 Wrocław
Przemysław Pawlicki 12 Krotoszyn
Błażej Przybyłowicz 12 Ślesin
Maciej Wieszczeczyński 12 Krotoszyn
62. Artur Ciechoński 10 Pleszew
Krystian Jańczak 10 Pleszew
Piotr Wawrzyniak 10 Gizałki
65. Krzysztof Karolak 8 Ostrów Wlkp.
Michał Knast 8 Pleszew
Włodzimierz Skalski 8 Krotoszyn
Konrad Szpitalny 8 Czermin
69. Artur Banasiak 6 Ślesin
Mariusz Cieślak 6 Krotoszyn
Robert Gaertner 6 Konin
Hubert Jałoszyński 6 Grodzisko
Krzysztof Kaczmarek 6 Koło
Robert Rosik 6 Poznań
Jarosław Smorawski 6 Ślesin
Mariusz Sroka 6 Poznań
Sebastian Szostak 6 Krotoszyn
Tomasz Tylkowski 6 Konin
Krzysztof Zagórski 6 Żmigród
80. Nikodem Bachor 4 Wrocław
Radosław Deręgowski 4 Ślesin
Karol Dobrasiewicz 4 Poznań
Jakub Duszczak 4 Poznań
Adam Jańczak 4 Czermin
Orfeusz Jarożek 4 Gostyń
Bartłomiej Kaczmarek 4 Konin
Michał Kapałka 4 Gołuchów
Jakub Marciniak 4 Jarocin
Jarosław Sroka 4 Poznań
Mirosław Sroka 4 Poznań
Przemysław Waściński 4 Rawicz
Marcin Wojtkowiak 4 Krotoszyn
93. Franciszek Baszczyński 2 Koźmin Wlkp.
Michał Baszczyński 2 Koźmin Wlkp.
Janusz Graczyk 2 Kalisz
Jan Grabowski 2 Poznań
Paweł Kaliński 2 Kalisz
Krzysztof Karolak 2 Ostrów Wlkp.
Wiktor Kowal 2 Rozdrażew
Piotr Melcer 2 Poznań
Krzysztof Noga 2 Rogoźno
Jacek Pluciński 2 Koninko
Jakub Pluciński 2 Poznań
Kamil Rudzki 2 Konin



Pierwsza ósemka awans XVI MASTERS 2024
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Kwi 23, 2024 1:09 pm   

V TURNIEJ RANKINGOWY panie
Pleszew 20.04.2024

1 Sylwia Grześkowiak
2 Anna Kowalczyk
3-4 Marta Pawlicka
3-4 Emilia Gutowska
5-6 Anita Krysicka
5-6 Halina Płócienniczak
7-8 Dorota Janiak
7-8 Marta Nowak
9-10 Aleksandra Fabiszewska
9-10 Marta Andersz
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Kwi 23, 2024 1:09 pm   

V TURNIEJ RANKINGOWY, panowie
Pleszew 20.04.2024


1 Marcin Kmieciak
2 Marcin Zieleziński
3-4 Jakub Koralewski
3-4 Dawid Kwiatkowski
5-8 Rafał Frala
5-8 Adam Tomczak
5-8 Tomasz Gwiazda
5-8 Piotr Jańczak
9-16 Patryk Zieleziński
9-16 Marcin Kowalczyk
9-16 Jacek Musioł
9-16 Piotr Andresz
9-16 Artur Kusza
9-16 Marcel Kuczkowski
9-16 Mateusz Ruski
9-16 Tomasz Pawlak
17-24 Andrzej Fabiszewski
17-24 Stanisław Nowak
17-24 Michał Knast
17-24 Łukasz Marciniak
17-24 Ryszard Bugajny
17-24 Mateusz Janiak
17-24 Krystian Gutowski
17-24 Bartłomiej Spałek


2x180 , 16l, 174 – Marcin Zieleziński
17l, 111 hf – Marcin Kmieciak
17l, 19l – Piotr Jańczak
180, 18l – Bartłomiej Spałek
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Kwi 23, 2024 1:09 pm   

W sobotę został rozegrany V Turniej rankingowy, ostatni w sezonie 2023-2024.
W turnieju pań po raz 4 w karierze zwyciężyła Sylwia Grześkowiak (4-7-7), pokonując w finale Annę Kowalczyk (32-8-1). Na trzecich miejscach uplasowały się Marta Pawlicka (10-8-13) oraz Emilia Gutowska (0-1-1). Zaproszenia do XVI Masters 2024 wywalczyły sobie Ania Kowalczyk, Marta Pawlicka, Sylwia Grzeskowiak, Emilia Gutowska, Joanna Laskowska i Dorota Janiak. W sezonie 2023/2024 organizatorzy wykorzystają prawo zwiększenia ilości zawodniczek do 8, zaproszenia dostaną dwie najlepsze zawodniczki z Pleszew Steel Cup, na tą chwilę to Halina Płócienniczak i Monika Jańczak.

W turnieju Panów po raz pierwszy w karierze tytuł rankingowy wywalczył Marcin Kmieciak (1-0-1) który pokonał w finale Marcina Zielezińskiego (0-4-1). Na trzecich miejscach uplasowali się Dawid Kwiatkowski (1-2-4) oraz Jakub Koralewski (26-18-16). Zaporszenia do XVI MASTERS 2024 wywalczyli sobie Marcin Zieleziński, Dawid Kwiatkowski, Piotr Jańczak, Jakub Koralewski, Artur Kusza, Mateusz Janiak, Mateusz Ruski i Tytus Kanik. Stawke uzupełnią 4 najlepi zawodnicy z Pleszew Steel Cup, na tą chwile są to: Norbert Pecyna, Michał Stempniewicz, Adam Tomczak i Bartosz Derwich.


25 maja odbędzie się XVI MASTERS 2024.

Zapowiedź:
PSC 33 - wtorek – 23 kwietnia g: 20:00
30 kwietnia – wtorek – nie ma turnieju.
PSC 34 – wtorek – 7 maja
XVI MASTERS 2024 – sobota – 25 maja g: 18:00
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 24, 2024 2:26 pm   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 33 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Emilia Gutowska 520
2. Halina Płócienniczak 452
3. Monika Jańczak 374
4. Bożena Solarczyk 285
5. Małgorzata Łaciak 207
6. Agnieszka Bacik 196
7. Beata Manierska 156
8. Marta Andersz 136
9. Joanna Laskowska 80
10. Aleksandra Fabiszewska 50
11. Kasandra Laskowska 48
Marcelina Laskowska 44
13. Sylwia Łaciak 35
14. Mira Yong 26
15. Katarzyna Grzelarczyk 24
16. Dorota Janiak 20
17. Monika Kaczmarek 8
Małgorzata Krawczyk 8
Ida Moczydłowska 8
Marta Nowak 8
21. Jolanta Grabowska 4
Barbara Nowak 4
23. Alicja Nowak 2
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 24, 2024 2:26 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 33 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 564
2. Norbert Pecyna 432
3. Michał Stempniewicz 352
4. Mateusz Ruski 274
5. Adam Tomczak 235
6. Bartosz Derwich 224
7. Tomasz Wawrzyniak 135
8. Tomasz Pawlak 142
9. Tomasz Hałajda 128
10. Krystian Jańczak 109
11. Stanisław Nowak 103
12. Ryszard Bugajny 100
13. Piotr Andersz 88
14. Artur Ciechoński 85
Bartłomiej Spałek 85
16. Jakub Koralewski 84
17. Michał Knast 63
18. Bartłomiej Stefaniak 62
19. Michał Baszczyński 60
20. Marcel Kuczkowski 56
21. Mateusz Płonka 54
22. Piotr Wawrzyniak 44
23. Andrzej Fabiszewski 32
24. Marcin Wolniak 30
25. Grzegorz Laskowski 26
26. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
28. Mateusz Janiak 16
Krystian Gutowski 16
Jakub Marciniak 16
31. Seweryn Laskowski 15
32. Michał Grobelny 14
33. Tomasz Janos 12
Roman Ruski 12
35. Ruben Hansel 10
36. Michał Galiński 8
Szymon Kręc 8
Krzysztof Staszak 8
Jeremi Wabiński 8
40. Paweł Janiszewski 4
Adam Jańczak 4
Artur Kusza 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Piotr Płaczek 4
Leszek Sobkowiak 4
48. Przemysław Adamski 2
Jan Grabowski 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 24, 2024 2:26 pm   

PSC 33 panie,
klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Kasandra Laskowska
3. Joanna Laskowska
3. Marcelina Laskowska
5. Bożena Solarczyk
5. Monika Jańczak
7. Sylwia Łaciak
7. Marta Andersz
7. Halina Płócienniczak
10. Małgorzata Łaciak
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 24, 2024 2:27 pm   

PSC 33 panowie,
klasyfikacja:
1. Norbert Pecyna
2. Mateusz Ruski
3. Michał Stempniewicz
3. Piotr Jańczak
5. Tomasz Pawlak
5. Adam Tomczak
5. Jakub Koralewski
5. Tomasz Hałajda
9. Marcel Kuczkowski
9. Mateusz Płonka
9. Bartłomiej Stefaniak
9. Seweryn Laskowski
13. Stanisław Nowak
13. Artur Ciechoński
13. Krystian Jańczak

2x17 l - Piotr Jańczak
17l - Michał Stempniewicz
2x19l, 157 hf - Mateusz Ruski
40 podium z rzędu - Piotr Jańczak

Zapowiedź:
30 kwietnia - wtorek - Nie ma turnieju.
PSC 34 - wtorek - 7 maja
PSC 35 - wtorek - 14 maja - Zamknięcie rankingu
In/Out - wtorek - 21 maja - Losowanie XVI MASTERS
XVI MASTERS 2024 - sobota - 25 maja
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 08, 2024 10:30 am   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 34 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Emilia Gutowska 540
2. Halina Płócienniczak 468
3. Monika Jańczak 374
4. Bożena Solarczyk 285
5. Małgorzata Łaciak 213
6. Agnieszka Bacik 196
7. Beata Manierska 156
8. Marta Andersz 148
9. Joanna Laskowska 80
10. Aleksandra Fabiszewska 50
11. Kasandra Laskowska 48
12. Marcelina Laskowska 44
13. Sylwia Łaciak 43
14. Mira Yong 26
15. Katarzyna Grzelarczyk 24
16. Dorota Janiak 20
17. Monika Kaczmarek 8
Małgorzata Krawczyk 8
Ida Moczydłowska 8
Marta Nowak 8
21. Jolanta Grabowska 4
Barbara Nowak 4
23. Alicja Nowak 2
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group