DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW XVI sezon 2023/2024
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 08, 2024 10:31 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 34 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 584
2. Norbert Pecyna 448
3. Michał Stempniewicz 364
4. Mateusz Ruski 278
5. Adam Tomczak 247
6. Bartosz Derwich 224
7. Tomasz Pawlak 150
8. Tomasz Hałajda 136
9. Tomasz Wawrzyniak 135
10. Krystian Jańczak 109
11. Stanisław Nowak 107
12. Ryszard Bugajny 100
13. Artur Ciechoński 93
14. Piotr Andersz 88
15. Bartłomiej Spałek 85
16. Jakub Koralewski 84
17. Michał Knast 71
18. Michał Baszczyński 64
Bartłomiej Stefaniak 64
20. Marcel Kuczkowski 56
21. Mateusz Płonka 54
22. Piotr Wawrzyniak 44
23. Andrzej Fabiszewski 32
24. Marcin Wolniak 30
25. Grzegorz Laskowski 26
26. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
28. Mateusz Janiak 16
Krystian Gutowski 16
Jakub Marciniak 16
31. Seweryn Laskowski 15
32. Michał Grobelny 14
Ruben Hansel 14
34. Tomasz Janos 12
Roman Ruski 12
36. Michał Galiński 8
Szymon Kręc 8
Krzysztof Staszak 8
Jeremi Wabiński 8
40. Paweł Janiszewski 4
Adam Jańczak 4
Artur Kusza 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Piotr Płaczek 4
Leszek Sobkowiak 4
48. Przemysław Adamski 2
Jan Grabowski 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 08, 2024 10:31 am   

PSC 34 panie, klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Halina Płócienniczak
3. Marta Andersz
4. Sylwia Łaciak
5. Małgorzata Łaciak
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 08, 2024 10:31 am   

PSC 34 panowie, klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Norbert Pecyna
3. Adam Tomczak
3. Michał Stempniewicz
5. Artur Ciechoński
5. Tomasz Hałajda
5. Michał Knast
5. Tomasz Pawlak
9. Ruben Hansel
9. Mateusz Ruski
9. Stanisław Nowak
9. Michał Baszczyński
13. Bartłomiej Stefaniak

15l, 16l, 17l, 18l, 19l, 100 hf, 146 hf - Norbert Pecyna
17l, 19l - Piotr Jańczak
171 - Tomasz Hałajda
19l - Adam Tomczak

Zapowiedź:
PSC 35 - wtorek - 14 maja g: 20:00 Zamknięcie rankingu.
In/Out - wtorek - 21 maja Losowanie XVI Masters 2024
Turniej o Flaszkę - sobota - 25 maja g: 18:00
XVI MASTERS 2024 - sobota - 25 maja g: 18:00
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Maj 28, 2024 9:03 pm   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 35 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Emilia Gutowska 552
2. Halina Płócienniczak 488
3. Monika Jańczak 374
4. Bożena Solarczyk 285
5. Małgorzata Łaciak 213
6. Agnieszka Bacik 196
7. Marta Andersz 158
8. Beata Manierska 156
9. Joanna Laskowska 80
10. Marcelina Laskowska 60
11. Aleksandra Fabiszewska 50
12. Kasandra Laskowska 48
13. Sylwia Łaciak 43
14. Mira Yong 26
15. Katarzyna Grzelarczyk 24
16. Dorota Janiak 20
17. Monika Kaczmarek 8
Małgorzata Krawczyk 8
Ida Moczydłowska 8
Marta Nowak 8
21. Jolanta Grabowska 4
Barbara Nowak 4
23. Alicja Nowak 2
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Maj 28, 2024 9:04 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 35 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 604
2. Norbert Pecyna 448
3. Michał Stempniewicz 372
4. Mateusz Ruski 294
5. Adam Tomczak 255
6. Bartosz Derwich 224
7. Tomasz Pawlak 162
8. Tomasz Hałajda 148
9. Tomasz Wawrzyniak 135
10. Krystian Jańczak 109
11. Stanisław Nowak 107
12. Ryszard Bugajny 106
13. Artur Ciechoński 99
14. Piotr Andersz 88
15. Bartłomiej Spałek 85
16. Jakub Koralewski 84
17. Michał Knast 71
18. Michał Baszczyński 64
Bartłomiej Stefaniak 64
20. Marcel Kuczkowski 56
21. Mateusz Płonka 54
22. Piotr Wawrzyniak 44
23. Andrzej Fabiszewski 32
24. Marcin Wolniak 30
25. Grzegorz Laskowski 26
26. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
28. Mateusz Janiak 16
Krystian Gutowski 16
Jakub Marciniak 16
31. Seweryn Laskowski 15
32. Michał Grobelny 14
Ruben Hansel 14
34. Tomasz Janos 12
Roman Ruski 12
36. Michał Galiński 8
Szymon Kręc 8
Krzysztof Staszak 8
Jeremi Wabiński 8
40. Paweł Janiszewski 4
Adam Jańczak 4
Artur Kusza 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Piotr Płaczek 4
Leszek Sobkowiak 4
48. Przemysław Adamski 2
Jan Grabowski 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Maj 28, 2024 9:06 pm   

PSC 35 panie, klasyfikacja:
1. Halina Płócienniczak
2. Marcelina Laskowska
3. Emilia Gutowska
4. Marta Andersz
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Maj 28, 2024 9:07 pm   

PSC 35 panowie, klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Mateusz Ruski
3. Tomasz Pawlak
3. Tomasz Hałajda
5. Adam Tomczak
5. Michał Stempniewicz
7. Ryszard Bugajny
7. Artur Ciechoński

2x16l, 180 - Piotr Jańczak
18l - Mateusz Ruski
20 zwycięstwo w sezonie - Piotr Jańczak

Zapowiedź:
In/Out - wtorek - 21 maja g: 20:00 Losowanie XVI MASTERS 2024
Turniej o Flaszkę - sobota - 25 maja g: 18:00
XVI MASTERS 2024 - sobota - 25 maja g: 18:00
PSC 1 2024/2025 - wtorek - 3 września
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Maj 28, 2024 9:08 pm   

Droga do XVI Masters 2024 dobiegła końca.
Poniżej zawodniczki i zawodnicy którzy wywalczyli sobie prawo gry
w szerokim finale Otwartych Mistrzostw Pleszewa.
Panie, Ranking Dart Pleszew:
Anna Kowalczyk
Marta Pawlicka
Sylwia Grzesśkowiak
Emilia Gutowska
Joanna Laskowska
Dorota Janiak
Z Pleszew Steel Cup:
Halina Płócienniczak
Monika Jańczak
Panowie, z Rankingu Dart Pleszew:
Marcin Zieleziński
Dawid Kwiatkowski
Piotr Jańczak
Jakub Koralewski
Artur Kusza
Mateusz Janiak
Mateusz Ruski
Tytus Kanik
Z Pleszew Steel Cup:
Norbert Pecyna
Michał Stempniewicz
Adam Tomczak
Bartosz Derwich
Do niedzieli 19 maja proszę o potwierdzenie obecności na finale. W innym przypadku miejsce przypada kolejnemu zawodnikowi z rankingu z którego uzyskał prawo gry.
System rozgrywek oraz pula nagród już wkrótce.
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Maj 28, 2024 9:09 pm   

Mamy komplet finalistów. Poniżej drabinka z już rozstawionymi zawodnikami według Rankingu Dart Pleszew 2023/2024. Pozostali zawodnicy zostaną rozlosowani według klucza:
Panowie
Marcin Zieleziński – nr 1 w drabince.
Dawid Kwiatkowski – nr 2 w drabince.
Kosz II (zawodnicy losowani do numerów w drabince 3 i 4)
Piotr Jańczak
Jakub Koralewski
Kosz III (zawodnicy losowani do numerów w drabince 5, 6, 7, 8 )
Mateusz Janiak
Mateusz Ruski
Tytus Kanik
Grzegorz Laskowski
Kosz IV (zawodnicy losowani do numerków w drabince 9, 10, 11, 12)
Michał Stempniewicz
Adam Tomczak
Tomasz Pawlak
Tomasz Hałajda
Pula nagród:
1 miejsce – 500 zł plus puchar
2 miejsce – 300 zł plus puchar
2 x3 miejsca – 150 zł plus puchary
4 x 5 miejsca – 100 zł.
Losowanie, wtorek - 21 maja godzina 20:00.
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Maj 28, 2024 9:12 pm   

Mamy również komplet finalistek w XVI Masters 2024 wśrod pań.
Panie zagrają systemem grupowym. Best of 5 grupa i półfinał, finał best of 7.
Oto koszyki:
Kosz I
Anna Kowalczyk – grupa A
Marta Pawlicka – grupa B
Kosz II
Sylwia Grześkowiak
Emilia Gutowska
Kosz III
Joanna Laskowska
Dorota Janiak
Kosz IV
Halina Płócienniczak
Marta Andersz
Pula nagród:
1 miejsce – 500 zł plus puchar.
2 miejsce – 300 zł plus puchary.
2 x 3 miejsca – 150 zł plus puchary.
Losowanie grup - 21 maja, g: 20:00
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Maj 28, 2024 9:13 pm   

In/Out
Pleszew, 21.05.2024
Stempel
2. Norbi
3. Koral
4. Patryk
5. Asia
5. Rusek
7. Tytus
7. Wasyl
9. Emilia
9. Halina
9. Enter
9. Seweryn
13. Marcelina
13. Marta
13. Artas
13. Kasandra
17. Rychu
17. Stachu

180 - Koral

Zapowiedź:
XVI MASTERS 2024 - sobota - 25 maja g: 18:00
Turnieje o flaszkę - sobota - 25 maja g: 18:00
PSC 1 - wtorek - 3 września
PSC 2 - wtorek - 10 września
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Maj 28, 2024 9:14 pm   

XVI MASTERS 2024, panie:
1. Anna Kowalczyk
2. Sylwia Grześkowiak
3. Marta Pawlicka
3. Emilia Gutowska
5. Joanna Laskowska
5. Dorota Janiak
7. Halina Płócienniczak
7. Marta Andersz
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Maj 28, 2024 9:14 pm   

XVI Masters 2024, panowie
1. Tytus Kanik
2. Piotr Jańczak
3. Marcin Zieleziński
3. Dawid Kwiatkowski
5. Jakub Koralewski
5. Mateusz Ruski
5. Michał Stempniewicz
5. Mateusz Janiak
9. Tomasz Pawlak
9. Adam Tomczak
9. Grzegorz Laskowski
9. Tomasz Hałajda

19l - Mateusz Ruski
6x180, 12, 13, 14, 2x16, 17l, hf 161 - Tytus Kanik
16l, 2x18l, 5x19l - Piotr Jańczak
180 - Dawid Kwiatkowski
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Maj 28, 2024 9:15 pm   

W minioną sobotę po raz 16 rozegrany został finał sezonu darterskiego w Pleszewie, XVI Masters 2024. Poznaliśmy mistrza i mistrzynię mijającego sezonu.
W kategorii Pań po raz piąty w karierze najlepsza okazała się Anna Kowalczyk (podium 33-8-1) która, w finale pokonała ustępującą mistrzynię Sylwię Grześkowiak (4-8-7).
Na trzecich miejscach uplasowały się: Marta Pawlicka (10-8-14) oraz Emilia Gutowska (0-1-2). Ogromne gratulacje!
W kategorii Panów po raz pierwszy, tytuł mistrzowski zdobył Tytus Kanik (3-0-0) który pokonał w finałowym starciu Piotra Jańczaka (2-2-6) dla którego było to jubileuszowe 10 podium. Na trzecich miejscach uplasowali się: Marcin Zieleziński (0-4-2) oraz , Dawid Kwiatkowski (1-2-5). Gratulacje dla całego podium!
Szczególne podziękowania Dart Pleszew kieruje dla firmy i organizacji: Delta Sp. J., UMiG Pleszew oraz Zajezdni Kultury i Sport Spółce Pleszew. Dziękujemy firmom Erga Omnes, KM EXPO i EXPO Design.
Przepraszamy za wszystkie niedociągnięcia i błędy, dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za to, że byliście, za to że gdy prosiliśmy to szliście sędziować mecze których nie musieliście sędziować. Dzięki za wszystko! Przyjdzie czas na podsumowania. Aktualnie trwają prace nad kalendarzem na sezon 2024/2025, jeśli się wszystko wyjaśni to będziemy informować jak najszybciej.
Zdrowia i do zobaczenia !

Zapowiedź:
PSC 1 - wtorek - 3 września g: 20:00
PSC 2 - wtorek - 10 września
PSC 3 - wtorek - 17 września
I TURNIEJ RANKINGOWY PP POD - sobota - ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group