DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW XVI sezon 2023/2024
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 08, 2023 9:34 am   

PSC 10 panowie,
klasyfikacja:
1. Bartosz Derwich
2. Piotr Jańczak
3. Tomasz Pawlak
3. Norbert Pecyna
5. Michał Stempniewicz
5. Bartłomiej Spałek
5. Krystian Jańczak
5. Michał Knast
9. Adam Tomczak
9. Ruben Hansel
9. Mateusz Ruski
9. Michał Grobelny
13. Igor Solarczyk
13. Stanisław Nowak
13. Tomasz Wawrzyniak
13. Artur Ciechoński

19l - Norbert Pecyna
14l, 18l - Piotr Jańczak
15l - Michał Stempniewicz
18l, 17l - Bartosz Derwich

Zapowiedź:
PSC 11 - wtorek - 14 listopada g: 20:00
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada
PSC 12 - wtorek - 21 listopada
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 stycznia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 15, 2023 9:12 am   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 11 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 164
2. Monika Jańczak 156
3. Emilia Gutowska 136
4. Bożena Solarczyk 98
5. Małgorzata Łaciak 90
6. Beata Manierska 78
7. Katarzyna Grzelarczyk 24
8. Mira Yong 22
9. Dorota Janiak 20
10. Agnieszka Bacik 16
11. Joanna Laskowska 12
12. Monika Kaczmarek 8
Marta Nowak 8
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 15, 2023 9:12 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 11 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 172
2. Norbert Pecyna 160
3. Bartosz Derwich 120
4. Michał Stempniewicz 112
5. Mateusz Ruski 72
6. Tomasz Wawrzyniak 65
7. Adam Tomczak 64
8. Tomasz Pawlak 52
9. Ryszard Bugajny 48
10. Bartłomiej Spałek 47
11. Stanisław Nowak 43
12. Tomasz Hałajda 40
13. Piotr Andersz 38
14. Michał Knast 36
15. Krystian Jańczak 34
16. Artur Ciechoński 33
17. Igor Solarczyk 20
18. Szymon Moch 18
19. Mateusz Janiak 16
Grzegorz Laskowski 16
21. Tomasz Janos 12
Bartłomiej Stefaniak 12
23. Marcel Kuczkowski 10
24. Krystian Gutowski 8
Jakub Koralewski 8
26. Ruben Hansel 6
Michał Grobelny 6
Jakub Marciniak 6
29. Seweryn Laskowski 4
Leszek Sobkowiak 4
31. Przemysła Kasprzak 2
Krzysztof Linke 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
Ostatnio zmieniony przez StachuNo Śro Lis 15, 2023 10:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 15, 2023 9:13 am   

PSC 11 - panie,
klasyfikacja:
1. Halina Płócienniczak
2. Monika Jańczak
3. Małgorzata Łaciak
3. Bożena Solarczyk
5. Agnieszka Bacik
5. Beata Manierska

10 podium - Monika Jańczak (3-3-4)
10 podium Halina Płócienniczak (3-5-2)
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 15, 2023 9:14 am   

PSC 11 - panowie,
klasyfikacja:
1. Bartosz Derwich
2. Norbert Pecyna
3. Piotr Jańczak
3. Piotr Andersz
5. Krystian Jańczak
5. Michał Stempniewicz
5. Tomasz Pawlak
5. Krystian Gutowski
9. Bartłomiej Stefaniak
9. Tomasz Wawrzyniak
9. Mateusz Ruski
9. Stanisław Nowak
13. Jakub Marcianiak
13. Igor Solarczyk
13. Artur Ciechoński
13. Adam Tomczak
13. Marcel Kuczkowski
13. Michał Grobelny

180 17l, 18l - Bartosz Derwich
19l, 17l - Piotr Jańczak
14l, 2x17l, 2x19l, 180 - Norbert Pecyna
30 podium - Norbert Pecyna (12-14-4)


Zapowiedź:
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada
PSC 12 - wtorek - 21 listopada
PSC 13 - wtorek - 28 listopada
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 stycznia
Ostatnio zmieniony przez StachuNo Śro Lis 15, 2023 10:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 15, 2023 9:14 am   

W sobotę 18 listopada odbędzie się II Turniej Rankingowy.
Zapisy do 18:00
Tarcz 8
Wpisowe 30 zł
Nagrody: 1 miejsce 150 zł, 2 miejsce 100 zł, 2x3 miejsca 50 zł plus statuetki.
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lis 19, 2023 4:44 pm   

Ranking DART PLESZEW 2023/2024 panowie
Po 2 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Dawid Kwiatkowski 64 Wrocław
2. Marcin Zieleziński 58 Ostrów Wlkp.
3. Mateusz Janiak 52 Kalisz
4. Patryk Michalczyk 50 Jarocin
5. Artur Kusza 40 Ostrów Wlkp.
6. Norbert Pecyna 38 Jarocin
7. Marcin Kowalczyk 34 Ostrów Wlkp.
Grzegorz Laskowski 34 Ostrów Wlkp.
9. Piotr Jańczak 28 Pleszew
Jakub Koralewski 28 Pleszew
Michael Kowalski 28 Sieradz
12. Mikołaj Czajka 26 Krotoszyn
13. Mateusz Ruski 24 Pleszew
14. Rafał Frala 22 Krotoszyn
Wojciech Śmiechowski 22 Ostrów Wlkp.
16. Patryk Zieleziński 20 Ostrów Wlkp.
17. Grzegorz Chojnacki 18 Pleszew
18. Tomasz Pawlak 16 Taczanów Drugi
19. Andrzej Fabiszewski 14 Pleszew
Tomasz Hałajda 14 Pleszew
Szymon Pecyna 14 Jarocin
Jakub Marciniak 14 Jarocin
Michał Mucha 14 Ostrzeszów
Jakub Płócienniczak 14 Wrocław
Sebastian Serba 14 Chocz
Leszek Sobkowiak 14 Kalisz
Adam Tomczak 14 Pleszew
28. Krystian Gutowski 12 Pleszew
Tomasz Gwiazda 12 Ostrzeszów
Seweryn Laskowski 12 Ostrów Wlkp.
31. Piotr Andersz 8 Pleszew
Ryszard Bugajny 8 Pleszew
Marcel Kuczkowski 8 Folusz
Włodzimierz Skalski 8 Krotoszyn
Michał Stempniewicz 8 Pleszew
Konrad Szpitalny 8 Czermin
37. Artur Ciechoński 4 Pleszew
Adam Jańczak 4 Czermin
Krystian Jańczak 4 Pleszew
Michał Kapałka 4 Gołuchów
Łukasz Marciniak 4 Ostrzeszów
Stanisław Nowak 4 Pleszew



Pierwsza ósemka awans XVI MASTERS 2024


Ranking DART PLESZEW 2023/2024 panie
Po 2 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 88 Ostrów Wlkp.
2. Marta Pawlicka 76 Krotoszyn
3. Sylwia Grześkowiak 64 Krotoszyn
4. Joanna Laskowska 46 Ostrów Wlkp.
5. Dorota Janiak 43 Kalisz
6. Emilia Gutowska 37 Pleszew
7. Marta Nowak 34 Poznań
Halina Płócienniczak 34 Pleszew
9. Aleksandra Fabiszewska 20 Pleszew
10. Anita Krysicka 14 Krotoszyn


Pierwsza szóstka awans XVI MASTERS 2024

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zwiększenia ilości zawodników w XVI MASTERS 2024
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lis 19, 2023 4:44 pm   

II Turniej Rankingowy, panie
Pleszew, 18 listopada

lp. zawodniczka miejscowość

1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Sylwia Grześkowiak Krotoszyn
3. Joanna Laskowska Ostrów Wlkp.
3. Marta Pawlicka Krotoszyn
5. Aleksandra Fabiszewska Pleszew
5. Emilia Gutowska Pleszew
7. Marta Nowak Poznań
7. Dorota Janiak Kalisz
9. Anita Krysicka Krotoszyn
9. Halina Płócienniczak Pleszew

180 – Marta Pawlicka
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lis 19, 2023 4:44 pm   

II Turniej Rankingowy, Panowie
Pleszew, 18 listopada
zawodnik miejscowość

1. Dawid Kwiatkowski Wrocław
2. Marcin Zieleziński Ostrów Wlkp.
3. Mateusz Janiak Kalisz
3. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
5. Mateusz Ruski Pleszew
5. Jakub Koralewski Kotowiecko
5. Artur Kusza Ostrów Wlkp.
5. Grzegorz Laskowski Ostrów Wlkp.
9. Leszek Sobkowiak Kalisz
9. Jakub Płócienniczak Wrocław
9. Adam Tomczak Pleszew
9. Piotr Jańczak Pleszew
9. Sebastian Serba Chocz
9. Michał Mucha Ostrzeszów
9. Grzegorz Chojnacki Kalisz
9. Andrzej Fabiszewski Pleszew
17. Michael Kowalski Sieradz
17. Tomasz Pawlak Taczanów Drugi
17. Ryszard Bugajny Pleszew
17. Marcel Kuczkowski Folusz
17. Seweryn Laskowski Ostrów Wlkp.
17. Wojciech Śmiechowski Ostrów Wlkp.
17. Krzysztof Lekarski Czermin
17. Rafał Frala Krotoszyn
25. Krystian Gutowski Pleszew
25. Stanisław Nowak Pleszew
25. Łukasz Marciniak Ostrzeszów
25. Tomasz Gwiazda Ostrzeszów

171, hf 113 – Marcin Zieleziński
180, 18l – Mateusz Janiak
Hf 102 – Marcin Kowalczyk
180, 14l – Jakub Koralewski
177 – Grzegorz Laskowski
18l – Grzegorz Chojnacki
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lis 19, 2023 4:45 pm   

W II Turnieju Rankingowym w sezonie 2023/2024, w turnieju pań po raz 31 w karierze zwyciężyła Anna kowalczyk (31-7-00), pokonując w finale Sylwię Grześkowiak (3-7-5). Na trzecich miejscach uplasowały się Marta Pawlicka (9-8-11) oraz debiutująca na podium Joanna Laskowska.

W turnieju Panów swój pierwszy tytuł rankingowy zdobył Dawid Kwiatkowski (1-2-3) który pokonał Marcina Zielezińskiego (0-2-1). Na trzecich miejscach uplasowali się Marcin Kowalczyk (2-0-5) oraz Mateusz Janiak (0-0-3).
Dawid zadebiutował w rozgrywkach w Pleszewie 09.06.2012 r. Zwycięski turniej był jego 21 rozegranym TR. Na zwycięstwo czekał 11 lat, 5 miesięcy i 9 dni.

Ogromne podziękowania dla Wojciecha Śmiechowskiego za pomoc w prowadzeniu turnieju !


20 stycznia odbędzie się III TURNIEJ RANKINGOWY, g: 18:00.

Zapowiedź:
PSC 12 - wtorek – 21 listopada g: 20:00
PSC 13 – wtorek – 28 listopada
PSC 14 – wtorek – 5 grudnia
III TURNIEJ RANKINGOWY – sobota – 20 stycznia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 22, 2023 9:35 am   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 12 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Monika Jańczak 176
2. Halina Płócienniczak 176
3. Emilia Gutowska 152
4. Bożena Solarczyk 110
5. Małgorzata Łaciak 98
6. Beata Manierska 78
7. Agnieszka Bacik 24
Katarzyna Grzelarczyk 24
9. Mira Yong 22
10. Dorota Janiak 20
11. Joanna Laskowska 12
12. Monika Kaczmarek 8
Marta Nowak 8
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 22, 2023 9:35 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 12 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 184
2. Norbert Pecyna 180
3. Bartosz Derwich 136
4. Michał Stempniewicz 124
5. Mateusz Ruski 80
6. Tomasz Wawrzyniak 73
7. Adam Tomczak 72
8. Tomasz Pawlak 56
9. Ryszard Bugajny 48
10. Bartłomiej Spałek 47
11. Piotr Andersz 46
12. Stanisław Nowak 45
13. Tomasz Hałajda 40
14. Artur Ciechoński 37
15. Krystian Jańczak 36
Michał Knast 36
17. Szymon Moch 22
18. Igor Solarczyk 20
19. Mateusz Janiak 16
Grzegorz Laskowski 16
21. Tomasz Janos 12
Bartłomiej Stefaniak 12
23. Marcel Kuczkowski 10
24. Krystian Gutowski 8
Jakub Koralewski 8
26. Ruben Hansel 6
Michał Grobelny 6
Jakub Marciniak 6
29. Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Leszek Sobkowiak 4
33. Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 22, 2023 9:36 am   

PSC 12 panie,
klasyfikacja:
1. Moniak Jańczak
2. Emilia Gutowska
3. Halina Płócienniczak
3. Bożena Solarczyk
5. Małgorzata Łaciak
5. Agnieszka Bacik
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 22, 2023 9:36 am   

PSC 12 panowie,
klasyfikacja:
1. Norbert Pecyna
2. Bartosz Derwich
3. Michał Stempniewicz
3. Piotr Jańczak
5. Mateusz Ruski
5. Adam Tomczak
5. Tomasz Wawrzyniak
5. Piotr Andersz
9. Tomasz Pawlak
9. Szymon Moch
9. Paweł Osiełkowski
9. Artur Ciechoński
13. Stanisław Nowak
13. Krzysztof Linke
13. Krystian Jańczak

19l - Bartosz Derwich
hf 143, 18l - Norbert Pecyna
hf 114 - Adam Tomczak
2x19l - Piotr Jańczak
19l - Piotr Andersz

Zapowiedź:
PSC 13 - wtorek - 28 listopada g: 20:00
PSC 14 - wtorek - 5 grudnia
PSC 15 - wtorek - 12 grudnia
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 stycznia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1180
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 29, 2023 9:22 am   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 13 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 196
2. Monika Jańczak 192
3. Emilia Gutowska 152
4. Bożena Solarczyk 118
5. Małgorzata Łaciak 106
6. Beata Manierska 90
7. Agnieszka Bacik 36
8. Katarzyna Grzelarczyk 24
9. Mira Yong 22
10. Dorota Janiak 20
11. Joanna Laskowska 12
12. Monika Kaczmarek 8
Marta Nowak 8
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group