DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW XVI sezon 2023/2024
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1128
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 29, 2023 9:22 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 13 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 204
2. Norbert Pecyna 196
3. Bartosz Derwich 148
4. Michał Stempniewicz 124
5. Mateusz Ruski 92
6. Tomasz Wawrzyniak 81
7. Adam Tomczak 80
8. Tomasz Pawlak 60
9. Piotr Andersz 54
10. Stanisław Nowak 49
11. Ryszard Bugajny 48
12. Bartłomiej Spałek 47
13. Tomasz Hałajda 40
Krystian Jańczak 40
15. Artur Ciechoński 39
16. Michał Knast 36
17. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
19. Mateusz Janiak 16
Grzegorz Laskowski 16
21. Tomasz Janos 12
Bartłomiej Stefaniak 12
23. Marcel Kuczkowski 10
24. Krystian Gutowski 8
Jakub Koralewski 8
Marcin Wolniak 8
27. Ruben Hansel 6
Michał Grobelny 6
Jakub Marciniak 6
30. Paweł Janiszewski 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Leszek Sobkowiak 4
35. Adam Jańczak 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1128
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 29, 2023 9:22 am   

PSC 13 panie, klasyfikacja:
1. Halina Płócienniczak
2. Monika Jańczak
3. Agnieszka Bacik
3. Beata Manierska
5. Bożena Solarczyk
5. Małgorzata Łaciak
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1128
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 29, 2023 9:22 am   

PSC 13 panowie, klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Norbert Pecyna
3. Mateusz Ruski
3. Bartosz Derwich
5. Marcin Wolniak
5. Tomasz Wawrzyniak
5. Adam Tomczak
5. Piotr Andersz
9. Krystian Jańczak
9. Paweł Janiszewski
9. Tomasz Pawlak
9. Stanisław Nowak
13. Adam Jańczak
13. Igor Solarczyk
13. Artur Ciechoński

2x180, 2x19l - Norbert Pecyna
2x18, 19l - Piotr Jańczak
2x18l - Bartosz Derwich
30 zwycięstwo w PSC - Piotr Jańczak (bilans: 30-22-25)
20 podium z rzędu - Piotr Jańczak


Zapowiedź:
PSC 14 - wtorek - 5 grudnia g: 20:00
PSC 15 - wtorek - 12 grudnia
PSC 16 - wtorek - 19 grudnia
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 stycznia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1128
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 06, 2023 10:04 am   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 14 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 212
2. Monika Jańczak 192
3. Emilia Gutowska 172
4. Bożena Solarczyk 130
5. Małgorzata Łaciak 114
6. Beata Manierska 102
7. Agnieszka Bacik 44
8. Katarzyna Grzelarczyk 24
9. Mira Yong 22
10. Dorota Janiak 20
11. Joanna Laskowska 12
12. Monika Kaczmarek 8
Marta Nowak 8
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1128
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 06, 2023 10:04 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 14 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 224
2. Norbert Pecyna 208
3. Bartosz Derwich 148
4. Michał Stempniewicz 140
5. Mateusz Ruski 100
6. Tomasz Wawrzyniak 89
7. Adam Tomczak 84
8. Tomasz Pawlak 72
9. Stanisław Nowak 57
10. Bartłomiej Spałek 55
11. Piotr Andersz 54
12. Ryszard Bugajny 50
13. Krystian Jańczak 44
14. Artur Ciechoński 43
15. Tomasz Hałajda 40
16. Michał Knast 36
17. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
19. Mateusz Janiak 16
Grzegorz Laskowski 16
Bartłomiej Stefaniak 16
22. Tomasz Janos 12
23. Marcel Kuczkowski 10
24. Krystian Gutowski 8
Jakub Koralewski 8
Marcin Wolniak 8
27. Ruben Hansel 6
Michał Grobelny 6
Jakub Marciniak 6
30. Paweł Janiszewski 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Leszek Sobkowiak 4
35. Adam Jańczak 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1128
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 06, 2023 10:05 am   

PSC 14 panie, klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Halina Płócienniczak
3. Bożena Solarczyk
3. Beata Manierska
5. Agnieszka Bacik
5. Małgorzata Łaciak
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1128
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 06, 2023 10:05 am   

PSC 14 panowie, klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Michał Stempniewicz
3. Tomasz Pawlak
3. Norbert Pecyna
5. Stanisław Nowak
5. Mateusz Ruski
5. Tomasz Wawrzyniak
5. Bartłomiej Spałek
9. Adam Tomczak
9. Krystian Jańczak
9. Artur Ciechoński
9. Bartłomiej Stefaniak
13. Ryszard Bugajny

17l - Piotr Jańczak
180, 17l, 19l - Norbert Pecyna

Zapowiedź:
PSC 15 - wtorek - 12 grudnia g: 20:00
PSC 16 - wtorek - 19 grudnia
PSC 17 - wtorek - 2 stycznia
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 stycznia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1128
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 13, 2023 9:29 am   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 15 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 228
2. Emilia Gutowska 192
Monika Jańczak 192
4. Bożena Solarczyk 142
5. Małgorzata Łaciak 122
6. Beata Manierska 114
7. Agnieszka Bacik 52
8. Katarzyna Grzelarczyk 24
9. Mira Yong 22
10. Dorota Janiak 20
11. Joanna Laskowska 12
12. Monika Kaczmarek 8
Marta Nowak 8
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1128
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 13, 2023 9:29 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 15 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 224
2. Norbert Pecyna 208
3. Bartosz Derwich 148
4. Michał Stempniewicz 140
5. Mateusz Ruski 100
6. Tomasz Wawrzyniak 89
7. Adam Tomczak 84
8. Tomasz Pawlak 72
9. Stanisław Nowak 57
10. Bartłomiej Spałek 55
11. Piotr Andersz 54
12. Ryszard Bugajny 50
13. Krystian Jańczak 44
14. Artur Ciechoński 43
15. Tomasz Hałajda 40
16. Michał Knast 36
17. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
19. Mateusz Janiak 16
Grzegorz Laskowski 16
Bartłomiej Stefaniak 16
22. Tomasz Janos 12
23. Marcel Kuczkowski 10
24. Krystian Gutowski 8
Jakub Koralewski 8
Marcin Wolniak 8
27. Ruben Hansel 6
Michał Grobelny 6
Jakub Marciniak 6
30. Paweł Janiszewski 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Leszek Sobkowiak 4
35. Adam Jańczak 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1128
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 13, 2023 9:30 am   

PSC 15 panie, klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Halina Płócienniczak
3. Beata Manierska
3. Bożena Solarczyk
5. Małgorzata Łaciak
5. Agnieszka Bacik
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1128
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 13, 2023 9:30 am   

PSC 15 panowie, klasyfikacja:
1. Bartłomiej Chwiejnich
2. Piotr Jańczak
3. Michał Baszczyński
3. Norbert Pecyna
5. Adam Tomczak
5. Bartłomiej Stefaniak
5. Tomasz Wawrzyniak
5. Michał Stempniewicz
9. Michał Grobelny
9. Bartłomiej Spałek
9. Stanisław Nowak
9. Piotr Andersz
13. Mateusz Ruski
13. Marcin Kaczmarek
13. Krystian Jańczak
13. Tomasz Pawlak

2x180, 2x19l - Piotr Jańczak
hf 144, 18l - Norbert Pecyna
18l - Mateusz Ruski
2x17l, 2x18l, 19l - Bartłomiej Chwiejnich

Zapowiedź:
PSC 16 - wtorek - 19 grudnia g: 20:00
PSC 17 - wtorek - 2 stycznia
PSC 18 - wtorek - 9 stycznia
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 stycznia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1128
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 20, 2023 9:39 am   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 16 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 240
2. Emilia Gutowska 212
3. Monika Jańczak 204
4. Bożena Solarczyk 150
5. Małgorzata Łaciak 130
6. Beata Manierska 114
7. Agnieszka Bacik 68
8. Katarzyna Grzelarczyk 24
9. Mira Yong 22
10. Dorota Janiak 20
11. Joanna Laskowska 12
12. Monika Kaczmarek 8
Marta Nowak 8
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1128
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 20, 2023 9:39 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 16 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 260
2. Norbert Pecyna 236
3. Bartosz Derwich 168
4. Michał Stempniewicz 156
5. Mateusz Ruski 110
6. Adam Tomczak 104
7. Tomasz Wawrzyniak 99
8. Tomasz Pawlak 78
9. Stanisław Nowak 65
10. Bartłomiej Spałek 63
11. Piotr Andersz 58
Ryszard Bugajny 58
13. Krystian Jańczak 48
14. Artur Ciechoński 45
15. Tomasz Hałajda 40
16. Michał Knast 36
17. Bartłomiej Stefaniak 32
18. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
20. Jakub Koralewski 20
21. Mateusz Janiak 16
Grzegorz Laskowski 16
23. Michał Baszczyński 12
Tomasz Janos 12
25. Michał Grobelny 10
Ruben Hansel 10
Marcel Kuczkowski 10
28. Krystian Gutowski 8
Marcin Wolniak 8
30. Jakub Marciniak 6
31. Paweł Janiszewski 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Leszek Sobkowiak 4
36. Adam Jańczak 2
Marcin Kaczmarek 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1128
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 20, 2023 9:39 am   

PSC 16 panie, klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Agnieszka Bacik
3. Halina Płócienniczak
3. Monika Jańczak
5. Małgorzata Łaciak
5. Bożena Solarczyk
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1128
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 20, 2023 9:40 am   

PSC 16 panowie, klasyfikacja:
1. Piotr Jańćzak
2. Norbert Pecyna
3. Adam Tomczak
3. Jakub Koralewski
5. Bartłomiej Stefaniak
5. Ryszard Bugajny
5. Mateusz Ruski
5. Michał Stempniewicz
9. Tomasz Pawlak
9. Stanisław Nowak
9. Ruben Hansel
9. Bartłomiej Spałek
13. Krystian Jańczak
13. Tomasz Wawrzyniak
13. Artur Ciechoński

2x180, 18l, 19l - Piotr Jańczak
180, hf120, 15l, 19l - Norbert Pecyna
109 hf - Adam Tomczak
18l - Michał Stempniewicz
180 - Mateusz Ruski
80 podium - Piotr Jańczak (32-23-25)

Zapowiedź:
PSC 17 - wtorek - 2 stycznia g: 20:00
PSC 18 - wtorek - 9 stycznia
PSC 19 - wtorek - 16 stycznia
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 stycznia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group