DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Łodzi Soft 2023/2024
Autor Wiadomość
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1074
Skąd: ZARZEW
  Wysłany: Śro Paź 18, 2023 10:08 am   Puchar Łodzi Soft 2023/2024

Witam, 1-szy turniej Pucharu Łodzi Soft odbędzie się:
W sobotę, 21-go października
w La Mer (Rokita) ul. Podgórna 20

Start o godzinie standardowej czyli około 17.

W razie pytań proszę się kontaktować z Tomaszem Taubertem.
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1074
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Pon Paź 23, 2023 11:47 am   

Witam, poniżej wyniki 1 turnieju Pucharu Łodzi na Sofcie:

M. Zawodnik
1 Rafał Piaseczny
2 Dariusz Korzeniewski
3 Michał Kosiorkiewicz
4 Oskar Taubert
5 Dariusz Dębski
5 Marcin Jezionek
7 Piotr Szum
7 Witold Geberle
9 Daromił Pawłowski
9 Zbigniew Jastrzębski
9 Sławomir Borowiecki
9 Antoni Sowiński
13 Michał Krakowiak
13 Szymon Łuczak
13 Bartłomiej Jakubowski
13 Maciej Stachniak
17 Przemysław Palmowski
17 Tomasz Bernacki
17 Piotr Klate
17 Rafał Ambroziak
17 Arkadiusz Wroński

Turniej Pań:

M. Zawodniczka
1 Lucyna Stachniak
2 Aleksandra Białecka
3 Krystyna Żurawska
4 Emilia Bernacka
5 Marlena Białecka
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1074
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Wto Lis 14, 2023 1:42 pm   

Witam, 2 turniej Pucharu Łodzi Soft odbędzie się:

W sobotę, 25-go listopada

w Pizzerii Pełen Brzuszek, ul. Kusocińskiego 65

Start o godzinie standardowej czyli około 17.

W razie pytań proszę się kontaktować z Dariuszem Dębskim

Szczegóły turnieju można znaleźć na stronie Lestata:

http://dartswlodzi.pl/tur..._2023_2024.html

Proszę zwrócić uwagę na regulamin :lol:

Zapraszamy wszystkich serdecznie również zawodników steelowych :-)
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 500
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 14, 2023 5:39 pm   

KUJA napisał/a:
Proszę zwrócić uwagę na regulamin :lol:


O to chodzi? :)
"Turnieje steela - soboty, godzina 16-ta (zapisy do 15.30)

Wszystkie turnieje rozegrane zostaną na Karolewie: ul. Wróblewskiego 69A

Start każdego turnieju około godziny 16:30 (zapisy do 16:00). "
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Lis 15, 2023 7:39 am   

Berni, nie mąć, wiadomo, że cykl steela nie jest rozgrywany w ramach Pucharu Łodzi w tym sezonie i sprawa dotyczy regulaminu cyklu softowego... Jak bardzo chcesz to część dotyczącą steela moge usunąć żeby Ci sie nie myliło :-P
 
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1074
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Śro Lis 29, 2023 3:31 pm   

Wyniki 2 turnieju Pucharu Łodzi na Sofcie:

M./ Zawodnik / Punkty
1 Michał Kosiorkiewicz 80
2 Dariusz Korzeniewski 64
3 Rafał Piaseczny 48
4 Robert Bińczyk 40
5 Oskar Taubert 32
5 Bartłomiej Jakubowski 32
7 Marcin Jezionek 24
7 Antoni Sowiński 24
9 Dariusz Dębski 16
9 Daromił Pawłowski 16
9 Rafał Ambroziak 16
9 Damian Magdziarz 16
13 Witold Geberle 8
13 Piotr Szum 8
13 Przemysław Palmowski 8
13 Seweryn Grzegorek 8
17 Zbigniew Jastrzębski 4
17 Maciej Stachniak 4
17 Arkadiusz Wroński 4
17 Igor Bińczyk 4

M./ Zawodniczka / Punkty
1 Aleksandra Białecka 20
2 Emilia Urbaniak 16
3 Krystyna Żurawska 12
4 Lucyna Stachniak 10
5 Emilia Bernacka 8
5 Marlena Białecka 8

Szczegóły turnieju można znaleźć na stronie Lestata:

http://dartswlodzi.pl/tur..._2023_2024.html
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1074
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Śro Gru 06, 2023 3:26 pm   

Witam, 3 turniej Pucharu Łodzi Soft odbędzie się:

W sobotę, 9-go grudnia

w Pizzerii Pełen Brzuszek, ul. Kusocińskiego 65

Start o godzinie standardowej czyli około 17.

W razie pytań proszę się kontaktować z Dariuszem Dębskim

Szczegóły turnieju można znaleźć na stronie Lestata:

http://dartswlodzi.pl/tur..._2023_2024.html

http://dartswlodzi.pl/
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1074
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Śro Gru 13, 2023 1:29 pm   

Wyniki 3 turnieju Pucharu Łodzi na Sofcie:

M./ Zawodnik / Punkty
1 Dariusz Korzeniewski 80
2 Michał Kosiorkiewicz 64
3 Sebastian Białecki 48
4 Bartłomiej Jakubowski 40
5 Oskar Taubert 32
5 Piotr Białecki 32
7 Antoni Sowiński 24
7 Witold Geberle 24
9 Rafał Piaseczny 16
9 Dariusz Dębski 16
9 Zbigniew Jastrzębski 16
9 Rafał Wymysłowski 16
13 Marcin Jezionek 8
13 Przemysław Palmowski 8
13 Seweryn Grzegorek 8
13 Igor Piotrowski 8
17 Rafał Ambroziak 4
17 Maciej Stachniak 4
17 Kamil Lutoborski 4

M./ Zawodniczka / Punkty
1 Emilia Urbaniak 20
2 Aleksandra Białecka 16
3 Lucyna Stachniak 12
4 Krystyna Żurawska 10
5 Emilia Bernacka 8
5 Marlena Białecka 8


Szczegóły turnieju można znaleźć na stronie Lestata:

http://dartswlodzi.pl/tur..._2023_2024.html

http://dartswlodzi.pl/
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1074
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Wto Sty 16, 2024 11:58 am   

Witam, 4 turniej Pucharu Łodzi Soft odbędzie się:

W sobotę, 20-go stycznia 2024 r.

w Pizzerii Pełen Brzuszek, ul. Kusocińskiego 65

Start o godzinie standardowej czyli około 17.

W razie pytań proszę się kontaktować z Dariuszem Dębskim.

Szczegóły turnieju można znaleźć na stronie Lestata:

http://dartswlodzi.pl/tur..._2023_2024.html

http://dartswlodzi.pl/
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1074
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Wto Sty 23, 2024 9:23 am   

Hej, wyniki 4 turnieju Pucharu Łodzi na Sofcie:

M. Zawodnik Punkty
1 Michał Kosiorkiewicz 80
2 Bartłomiej Jakubowski 64
3 Dariusz Korzeniewski 48
4 Zbigniew Jastrzębski 40
5 Witold Geberle 32
5 Daromił Pawłowski 32
7 Oskar Taubert 24
7 Marcin Jezionek 24
9 Rafał Piaseczny 16
9 Antoni Sowiński 16
9 Kamil Lutoborski 16
9 Mirosław Drążek 16
13 Dariusz Dębski 8
13 Przemysław Palmowski 8
13 Arkadiusz Wroński 8
13 Piotr Klate 8
17 Rafał Ambroziak 4
17 Damian Magdziarz 4
17 Wojciech Jastrzębski 4
17 Oliwier Ambroziak 4

M. Zawodniczka Punkty
1 Lucyna Stachniak 20
2 Emilia Urbaniak 16
4 Krystyna Żurawska 12
5 Emilia Bernacka 10

Szczegóły turnieju można znaleźć na stronie Lestata:

http://dartswlodzi.pl/

http://dartswlodzi.pl/tur..._2023_2024.html
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1074
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Wto Sty 30, 2024 1:09 pm   

Hej, 5 turniej Pucharu Łodzi Soft odbędzie się:

W najbliższą sobotę, 3-go lutego 2024 r.

w La Mer (Rokita) ul. Podgórna 20

Start o godzinie standardowej czyli około 17.

W razie pytań proszę się kontaktować z Tomaszem Taubertem.

Szczegóły turnieju można znaleźć na stronie Lestata:

http://dartswlodzi.pl/

http://dartswlodzi.pl/tur..._2023_2024.html
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1074
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Pon Lut 05, 2024 4:24 pm   

Hej, wyniki 5 turnieju Pucharu Łodzi na Sofcie:
M. Zawodnik Punkty
1 Robert Bińczyk 80
2 Dariusz Korzeniewski 64
3 Marcin Jezionek 48
4 Michał Kosiorkiewicz 40
5 Wojciech Jastrzębski 32
5 Maciej Stachniak 32
7 Oskar Taubert 24
7 Przemysław Palmowski 24
9 Antoni Sowiński 16
9 Bartłomiej Jakubowski 16
9 Dariusz Dębski 16
9 Rafał Ambroziak 16
13 Piotr Szum 8
13 Przemek Hanczka 8
13 Witold Geberle 8
13 Zbigniew Jastrzębski 8
17 Kuba Hanczka 4
17 Arkadiusz Wroński 4
17 Tomasz Kozanowski 4
17 Damian Magdziarz 4
17 Igor Bińczyk 4
17 Kamil Lutoborski 4
17 Tomasz Urbaniak 4


M. Zawodniczka Punkty
1 Lucyna Stachniak 20
2 Emilia Urbaniak (COME ON) 16
3 Krystyna Żurawska 12
4 Emilia Urbaniak 10
5 Emilia Bernacka 8


Szczegóły turnieju można znaleźć na stronie Lestata:

http://dartswlodzi.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group