DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
GENKO - INTRAKO BLUES 2:8
Autor Wiadomość
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 10:57 pm   GENKO - INTRAKO BLUES 2:8

Z przyczyn niezależnych od Blues mecz został przeniesiony do baru Kaprys. Drużyna Genko była więc gospodarzem potyczki (sorry za polszczyznę, ale coś mi się palce słabo słuchają :) ). Mecz rozpoczął się w innym miejscu, ale za to o wyznaczonej porze. Atmosfera w Karpysie bardzo fajna, kibice, pifko, dobre warunki do gry... co mam pisać, pod względem organizacyjnym SUPER. Atmosfera w czasie meczu też zajebista. Wynik nie oddaje dramaturgii niektórych pojedynków. Muszę przyznać (z żalem :wink: ), że mecz był w miarę wyrównany. Zawodnicy Blues zwykle zachowywali po prostu więcej zimnej krwi przy końcówkach, choć nie znaczy to, że wszystkie mecze tak wyglądały... Nikt nie zapinał w 6 rundzie, nie było maxów, a każdy rzut powyżej 100 punktów był kwitowany gromkimi oklaskami (tylko moje 133 w ostatniej rundzie zostało olane :? ). Cóż mam jeszcze napisać w tym stanie :lol: - Genko, to wbrew obaw BARDZO FAJNY ZESPÓŁ !! A wyniki pewnie im przyjdą, ale mam nadzieję, że dopiero po rewanżu z nami. Tyle napisał wasz ulubiony sprawozdawca, który wypił kilka zup chmielowych :) . Dzięki dla kapitana za podwózkę - od wszystkich :)
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 14, 2003 2:27 pm   

Rzeczywiście było bardzo fajnie. Przed meczem otrzymaliśmy małe upiminki od barmana :) , co jednak nie przeszkodziło nam wygrać :wink: Z wyniku jesteśmy zadowoleni, z gry natomiast nie możemy się cieszyć.
Na stronie w dziale Łódzka Liga Darta dodałem zdjęcie drużyny Genko, poszczególnych zawodników i nowe zdjęcie Intrako Blues.
 
 
 
Darek 


Drużyna: Myśliwce
Wiek: 55
Dołączył: 25 Lis 2003
Posty: 45
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Gru 16, 2003 5:52 pm   

Cieszy mnie, ze zawodnicy BLUES dobrze bawili sie w Kapciu. Co do atmosfery meczu mamy podobne odczucia. To oczywiscie zasluga obu druzyn.Z wyniku nikt u nas nie jest zadowolony. Liczylismy na 7:3. Mam nadzieje, ze po rewanzu bedzie inaczej i do fajnej zabawy dojdzie sportowa satysfakcja. Obowiazki nie pozwolily mi szybciej zareagowac na Wasze posty. Pozdrawiam cala druzyne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group