Stelowa Liga Letnia w Dziupli 2013 |
Autor |
Wiadomość |
bastin
Drużyna: none
Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Steeltip, black eagle laserdarts
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Sty 2012 Posty: 86 Skąd: Krakow
|
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 2:16 pm
|
|
|
1. Paweł Marciniak
2. Adrian Bartnik
3. Artur Świątek
4. Michał Stańkowski
5. Konieczny Grzegorz
6. Janiczek Ryszard
7. Studnicki Krzysztof
8. Tomasz Topa
9. Artur Hernoga
10. Andrzej Luty
11. Marcin Rzemiński
12. Mateusz Suder
13. Łukasz Kamiński
14. Bastin Jeltema
LET'S PLAY DARTS |
|
|
|
|
bastin
Drużyna: none
Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Steeltip, black eagle laserdarts
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Sty 2012 Posty: 86 Skąd: Krakow
|
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 2:25 pm
|
|
|
what is the starting date etc. Ozzy? |
|
|
|
|
dartmaster
VEL GAŁEK
Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47 Dołączył: 01 Paź 2007 Posty: 1464 Skąd: Gród Kraka
|
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 5:34 pm
|
|
|
1. Paweł Marciniak
2. Adrian Bartnik
3. Artur Świątek
4. Michał Stańkowski
5. Konieczny Grzegorz
6. Janiczek Ryszard
7. Studnicki Krzysztof
8. Tomasz Topa
9. Artur Hernoga
10. Andrzej Luty
11. Marcin Rzemiński
12. Mateusz Suder
13. Łukasz Kamiński
14. Bastin Jeltema
15. Krzysztof Galus |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Sob Cze 01, 2013 11:39 am
|
|
|
1. Paweł Marciniak
2. Adrian Bartnik
3. Artur Świątek
4. Michał Stańkowski
5. Konieczny Grzegorz
6. Janiczek Ryszard
7. Studnicki Krzysztof
8. Tomasz Topa
9. Artur Hernoga
10. Andrzej Luty
11. Marcin Rzemiński
12. Mateusz Suder
13. Łukasz Kamiński
14. Bastin Jeltema
15. Krzysztof Galus
16. Grzegorz Kraska |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 12:39 pm
|
|
|
no to zeby nikt nie był pewny wygranej to Rafał Zahora ps. JANOSIK też się dopisuje |
|
|
|
|
siwers
Dołączył: 24 Sty 2012 Posty: 225 Skąd: PL
|
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 10:15 am
|
|
|
1. Paweł Marciniak
2. Adrian Bartnik
3. Artur Świątek
4. Michał Stańkowski
5. Konieczny Grzegorz
6. Janiczek Ryszard
7. Studnicki Krzysztof
8. Tomasz Topa
9. Artur Hernoga
10. Andrzej Luty
11. Marcin Rzemiński
12. Mateusz Suder
13. Łukasz Kamiński
14. Bastin Jeltema
15. Krzysztof Galus
16. Grzegorz Kraska
17. Rafał Zahora
18. Maciej Matoga |
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Wto Cze 11, 2013 10:57 am
|
|
|
1. Paweł Marciniak
2. Adrian Bartnik
3. Artur Świątek
4. Michał Stańkowski
5. Konieczny Grzegorz
6. Janiczek Ryszard
7. Studnicki Krzysztof
8. Tomasz Topa
9. Artur Hernoga
10. Andrzej Luty
11. Marcin Rzemiński
12. Mateusz Suder
13. Łukasz Kamiński
14. Bastin Jeltema
15. Krzysztof Galus
16. Grzegorz Kraska
17. Rafał Zahora
18. Maciej Matoga
19. Jacek Madej |
|
|
|
|
dartmaster
VEL GAŁEK
Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47 Dołączył: 01 Paź 2007 Posty: 1464 Skąd: Gród Kraka
|
Wysłany: Pią Cze 14, 2013 6:38 pm
|
|
|
Zapraszam do zapisów (do 16 czerwca):
1. Paweł Marciniak
2. Adrian Bartnik
3. Artur Świątek
4. Michał Stańkowski
5. Konieczny Grzegorz
6. Janiczek Ryszard
7. Studnicki Krzysztof
8. Tomasz Topa
9. Artur Hernoga
10. Andrzej Luty
11. Marcin Rzemiński
12. Mateusz Suder
13. Łukasz Kamiński
14. Grzegorz Chmurzyński
15. Maciej Kudej
16. Bastin Jeltema
17. Krzysztof Galus
18. Przemysław Bobrowski
19. Artur Rożdżyński
20. Grzegorz Kraska
21. Maciej Matoga
22. Jacek Madej
23. Rafał Zahora
24. Łukasz Rusek |
|
|
|
|
Krzysiek Kciuk
Dołączył: 09 Sty 2007 Posty: 20 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Cze 14, 2013 11:53 pm
|
|
|
1. Paweł Marciniak
2. Adrian Bartnik
3. Artur Świątek
4. Michał Stańkowski
5. Konieczny Grzegorz
6. Janiczek Ryszard
7. Studnicki Krzysztof
8. Tomasz Topa
9. Artur Hernoga
10. Andrzej Luty
11. Marcin Rzemiński
12. Mateusz Suder
13. Łukasz Kamiński
14. Grzegorz Chmurzyński
15. Maciej Kudej
16. Bastin Jeltema
17. Krzysztof Galus
18. Przemysław Bobrowski
19. Artur Rożdżyński
20. Grzegorz Kraska
21. Maciej Matoga
22. Jacek Madej
23. Rafał Zahora
24. Łukasz Rusek
25. Krzysztof Kciuk |
|
|
|
|
Pająk Kraków
Pomógł: 1 raz Dołączył: 29 Lis 2010 Posty: 382 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Cze 16, 2013 8:32 pm
|
|
|
1. Paweł Marciniak
2. Adrian Bartnik
3. Artur Świątek
4. Michał Stańkowski
5. Konieczny Grzegorz
6. Janiczek Ryszard
7. Studnicki Krzysztof
8. Tomasz Topa
9. Artur Hernoga
10. Andrzej Luty
11. Marcin Rzemiński
12. Mateusz Suder
13. Łukasz Kamiński
14. Grzegorz Chmurzyński
15. Maciej Kudej
16. Bastin Jeltema
17. Krzysztof Galus
18. Przemysław Bobrowski
19. Artur Rożdżyński
20. Grzegorz Kraska
21. Maciej Matoga
22. Jacek Madej
23. Rafał Zahora
24. Łukasz Rusek
25. Krzysztof Kciuk
26. |
Ostatnio zmieniony przez Pająk Kraków Czw Cze 20, 2013 10:33 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 5:36 pm
|
|
|
Miło mi poinformować, że Polskie Stowarzyszenie Darta Klasycznego objęło patronat nad Steelową Ligą Letnią w Dziupli 2013 oraz ufunduje puchary dla najlepszych zawodników.
Kilka informacji nt ligi:
Mecz rozgrywany systemem b.o 5 legs
Punktacja:
3:0 – 3pkt zwycięzca
3:1 – 2pkt zwycięzca
3:2 – 2pkt zwycięzca, 1pkt – przegrany
Powyżej 18 osób – gramy 2 grupy, awans 12 osób do finału
Finał
4 grupy po 3 osoby (pierwsze 2 osoby z każdej z grup z pierwszej fazy rozstawione w grupach finałowych), mecze b.o.5
Dwie osoby z grupy awansują
¼, ½ finału – b.o.5
Finał – b.o.3 sets (b.o.5)
Mecze rozgrywamy na zjazdach: 1.07, 15.07, 5.08, 17/18.08
Termin turnieju finałowego zostanie uzgodniony z zainteresowanymi zawodnikami (koniec sierpnia/ początek września). Spotkania można rozgrywać również w innych terminach w godzinach otwarcia Dziupli, po wcześniejszym uzgodnieniu między zawodnikami.
Po rozlosowaniu grup (losowanie na turnieju finałowym edycji wiosennej turniejów dziuplowych – 26.06) zostanie rozpisany terminarz. Na danym zjeździe do rozegrania będą odpowiednie mecze.
Zawodnik, który nie poinformuje o swojej nieobecności przed danym zjazdem, przegrywa swoje mecze walkowerem.
Zawodnik, który nie stawi się na danym zjeździe, przegrywa swoje mecze walkowerem, jeśli nie rozegra ich do zakończenia fazy zasadniczej (25.08 wtedy być może będzie dodatkowy zjazd na odrobienie zaległości).
Jeżeli zawodnik rozegra mniej niż połowę spotkań, jego mecze zostają anulowane.
Zawodnik będący na wszystkich zjazdach nie ma obowiązku stawiać się na ewentualnym zjeździe dodatkowym.
Prosiłbym o wpłacanie wpisowego (20zł) do 30.06 osobiście do mnie na turniejach: (poniedziałek - Kwadrat, środa - finał w dziupli, czwartek - finał w Fuxie) lub na nr konta:
62 1240 4588 1111 0000 5494 5342
(w tytule - Liga Dziupla - imię i nazwisko) |
Ostatnio zmieniony przez geddeon Pon Cze 24, 2013 1:49 am, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
|
Adi
Drużyna: DSVN 93
Tarcza: Eclipse HD
Lotki: Michael Smith
Pomógł: 3 razy Wiek: 37 Dołączył: 25 Sty 2012 Posty: 721 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 5:42 pm
|
|
|
nowohucki napisał/a: | Zawodnik, który nie poinformuje o swojej obecności przed danym zjazdem, przegrywa swoje mecze walkowerem. |
chyba nieobecności Ozzy ? |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 5:44 pm
|
|
|
owszem, już poprawione, dzięki za czujność |
|
|
|
|
Koniu
Drużyna: Titan (kiedyś AGH);D
Tarcza: Winmau
Lotki: takie, że ja pier... ;D
Pomógł: 2 razy Wiek: 40 Dołączył: 25 Paź 2008 Posty: 192 Skąd: Olkusz
|
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 7:17 pm
|
|
|
to ja Ci dam do rączki
|
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Cze 27, 2013 12:55 am
|
|
|
No to wylosowane. W ostatniej chwili z rozgrywek niestety musiał zrezygnować Gałek, jego miejsce zajął Łukasz Balicki.
A tak się przedstawiają grupy:
1.
Andrzej Luty
Mirosław Gaczorek
Michał Stańkowski
Paweł Marciniak
Grzegorz Chmurzyński
Maciej Matoga
Artur Rożdżyński
Agata Fidelus
Mateusz Suder
Krzysztof Studnicki
Artur Hernoga
Artur Świątek
Rafał Zahora
Jacek Madej
2.
Grzegorz Kraska
Bastin Jeltema
Łukasz Kamiński
Tomasz Topa
Krzysztof Kciuk
Łukasz Balicki
Łukasz Rusek
Marcin Rzemiński
Ryszard Janiczek
Grzeorz Konieczny
Łukasz Ferenc
Adrian Bartnik
Maciej Kudej
Przemysław Bobrowski
Do piątku wrzucę terminarz.
Pierwszy zjazd w najbliższy poniedziałek od 18:00.
W związku z wyjazdem na Mistrzostwa Europy w poniedziałek nie będzie Krzyśka Kciuka.Jakby ktoś miał się jeszcze nie zjawić, to proszę o info |
|
|
|
|
|