11-13.11. GP NR 3 i 4 WŁOCŁAWEK Restauracja Gościniec |
Autor |
Wiadomość |
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 4:20 pm
|
|
|
FINAŁ TURNIEJU PAŃ
MAŁGORZATA MARKOWSKA- DIANA SMOLIŃSKA- 2:4
Zwyciężczynią IV Grand Prix Polski została Diana Smolińska |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 4:53 pm
|
|
|
FINAŁ TURNIEJU PANÓW
KRZYSZTOF KCIUK- KRZYSZTOF RATAJSKI- 5:4
Zwycięzcą IV Grand Prix Polski został KRZYSZTOF KCIUK |
|
|
|
|
yosimitsu
Drużyna: D.T. Viking
Pomógł: 1 raz Wiek: 49 Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 332 Skąd: Poznań k. Czerwonaka
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 5:22 pm
|
|
|
Komuś się w live scorze zapomniało wpisać |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 5:44 pm
|
|
|
Pełne Wyniki Turnieju Pań
1 Smolińska Diana
2 Markowska Małgorzata
3-4 Słowikowska Renata
3-4 Golly Daria
5-8 Lech Nina
5-8 Podgórska Karolina
5-8 Fidelus Agata
5-8 Drążek Katarzyna
9-16 Boniecka Aleksandra
9-16 Falba Ilona
9-16 Głydziak Kinga
9-16 Kubowicz Joanna
9-16 Zientara Żaneta
9-16 Sala Agnieszka
9-16 Krzeszewska Paulina
9-16 Głowacka Patrycja
17-24 Nowaczek Katarzyna
17-24 Wolska Dominika
17-24 Kłopotowska Daria
17-24 Działkowska Joanna
17-24 Jaworska Katarzyna
17-24 Groszek Maja
17-24 Langner Iza
17-24 Pacierpnik Małgorzata
Pełne Wyniki Turnieju Panów
1 Kciuk Krzysztof
2 Ratajski Krzysztof
3-4 Osiński Krzysztof
3-4 Skrzypski Mariusz
5-8 Łuczak Łukasz
5-8 Marczewski Marcin
5-8 Kanik Tytus
5-8 Lewandowski Adrian
9-16 Kovalov Dimitro
9-16 Pawłowski Konrad
9-16 Luty Andrzej
9-16 Wilmański Kamil
9-16 Sitnik Karol
9-16 Paul Mariusz
9-16 Robak Dawid
9-16 Terechow Andrzej
17-32 Borzęcki Krzysztof
17-32 Marciniak Dariusz
17-32 Pluta Gustaw
17-32 Olejnik Paweł
17-32 Furman Dariusz
17-32 Warwas Piotr
17-32 Siodła Tomasz
17-32 Gontarewicz Krzysztof
17-32 Mikułowski Marek
17-32 Grzybkowski Olgierd
17-32 Hoffa Daniel
17-32 Gaczorek Mirosław
17-32 Janczyk Jakub
17-32 Caliński Kamil
17-32 Dąbrowski Adam
17-32 Kondracki Konrad
33-64 Urszulak Arkadiusz
33-64 Winiarski Piotr
33-64 Skorupa Michał
33-64 Dziubany Michał
33-64 Macha Łukasz
33-64 Kamiński Paweł
33-64 Wołynka Paweł
33-64 Szlachetka Przemysław
33-64 Makiewicz Daniel
33-64 Kasprzyszak Grzegorz
33-64 Bieda Adam
33-64 Jezionek Marcin
33-64 Drozd Paweł
33-64 Bugaj Tomasz
33-64 Golly Mariusz
33-64 Adamczyk Sebastian
33-64 Ośko Rafał
33-64 Ostrowski Piotr
33-64 Janiak Daniel
33-64 Lauer Krzysztof
33-64 Kubowicz Marek
33-64 Wiśniewski Sławomir
33-64 Kłopotowski Adam
33-64 Dybka Maciej
33-64 Szostak Sebastian
33-64 Jakubczyk Tomasz
33-64 Olszewski Sławomir
33-64 Matuszewski Michał
33-64 Działkowski Grzegorz
33-64 Piwoński Zbigniew
33-64 Scholz Witold
33-64 Lidzbarski Maciej
65-96 Błażejewski Sebastian
65-96 Kopania Łukasz
65-96 Warzecha Krzysztof
65-96 Sujkowski Michał
65-96 Moszak Szymon
65-96 Kozłowski Tomasz
65-96 Lewandowski Marek
65-96 Chechliński Krzysztof
65-96 Hawrot Marek
65-96 Michna Adrian
65-96 Dorsz Marcin
65-96 Ruciński Zbigniew
65-96 Słomski Marcin
65-96 Gleń Wojciech
65-96 Akhian Chow
65-96 Sewulok Sławomir
65-96 Pasinski Wojciech
65-96 Waberski Wiktor
65-96 Podsada Artur
65-96 Rochmankowski Piotr
65-96 Pawlicki Przemysław
65-96 Noga Krzysztof
65-96 Pawłowski Daniel
65-96 Olejniczak Mariusz
65-96 Kowalski Mirosław
65-96 Smożewski Krzysztof
65-96 Kuljon Adam
65-96 Dębkowski Andrzej
65-96 Lewandowicz Marcin
65-96 Kapuściński Marcin
65-96 Szarański Tomasz
65-96 Topolewski Arkadiusz
97-128 Kocus Jacek
97-128 Dzikołowski Tomasz
97-128 Sawicki Piotr
97-128 Waberski Krzysztof
97-128 Przybyłowski Maciej
97-128 Basiak Wojciech
97-128 Jakubowski Sebastian
97-128 Borowiak Grzegorz
97-128 Kolanowski Łukasz
97-128 Cieplucha Darek
97-128 Szymański Zenon
97-128 Krasuski Konrad
97-128 Hawrot Maciej
97-128 Kalwasiński Michał
97-128 Urbaniak Bartosz
97-128 Szyller Michał
97-128 Kołodziejczyk Marek
97-128 Stróżyk Krzysztof
97-128 Dąbrowski Kamil
97-128 Kowalczyk Jarosław
97-128 Gontarczyk Andrzej
97-128 Pawłowski Dariusz
97-128 Cikała Michał
97-128 Jasiński Adrian
97-128 Pietrzak Marek
97-128 Dukowski Piotr
97-128 Kraszewski Robert
97-128 Kowalczyk Jakub
97-128 Waśkowski Piotr
97-128 Caliński Bartosz
97-128 Rodkiewicz Robert
97-128 Siekierski Artur
129-160 Milewczyk Tomasz
129-160 Łapaj Dariusz
129-160 Grzanka Sylwester
129-160 Rosół Paweł
129-160 Słowikowski Bartosz
129-160 Rybka Tadeusz
129-160 Banach Łukasz
129-160 Domka Jacek
129-160 Zalewski Rafał
129-160 Żochowski Arkadiusz
129-160 Glapiak Adam
129-160 Markowski Artur |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 5:58 pm
|
|
|
Zdjęcia nagrodzonych IV Grand Prix Polski POD
|
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 6:04 pm
|
|
|
ZDOBYWCY DRUŻYNOWEGO PUCHARU GRAND PRIX- DRUŻYNA NOVA
|
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 6:08 pm
|
|
|
Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólnie spędzony weekend
Do zobaczenia w styczniu w Krakowie!!!!! |
|
|
|
|
kowallus68
Drużyna: 180 Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Wiek: 56 Dołączył: 15 Mar 2015 Posty: 22 Skąd: Morąg
|
Wysłany: Czw Lis 17, 2016 12:33 pm
|
|
|
i tylko te zdjęcia będą? |
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 55 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Czw Lis 17, 2016 4:33 pm
|
|
|
kowallus68 napisał/a: | i tylko te zdjęcia będą? |
Najważniejsze , że Andrzej profesjonalną pozycję złapał i na fotkę się załapał
Gratulacje dla zwycięzców weekendu |
|
|
|
|
|