Warszawa - Puchar Polski POD - 25-26 marca 2017 r. |
Autor |
Wiadomość |
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon Lut 20, 2017 9:34 am
|
|
|
Kolejne miejsca noclegowe w okolicach klubu niePowiem w okresie 25-26 marca.
Informujemy, że zarezerwowaliśmy do piątku 24 lutego 10 miejsc noclegowych w Hostelu Patchwork Design w Warszawie przy ul. Chmielna 5/7 na nazwisko Marczewski Marcin.
1 x pokój 4 osobowyz łazienką na korytarzu za kwotę 70 zł od osoby.
1 x pokój 6 osobowyz łazienką na korytarzu za kwotę 65 zł od osoby.
Łazienki osobno dla M i osobno dla K.
Szczegóły na stronie Hostelu: http://patchworkhostel.pl/
W przypadku telefonu do Hostelu 22 258 39 59 i zmiany rezerwacji na swoje dane i dokonania opłaty proszę o info na fb albo na telefon komórkowy Marcina.
Przypominamy rezerwacja jest ważna jeszcze 5 dni!!! Czyli do piątku 24 lutego!!! |
|
|
|
|
kowallus68
Drużyna: 180 Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Wiek: 56 Dołączył: 15 Mar 2015 Posty: 22 Skąd: Morąg
|
Wysłany: Pon Lut 20, 2017 9:31 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka (Warszawa)
2. Kasia Drążek (Radom)
3. Małgorzata Markowska (Kętrzyn)
4.
5.
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski (Warszawa)
2. Witek Scholz (Warszawa)
3. Mar Mar (Warszawa)
4. Krzysztof Chechliński (Warszawa)
5. Damian Starzyński (Gniezno)
6. Michał Sujkowski (okolice Warszawy)
7. Kamil Freliga
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21.
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga
2.
3. |
|
|
|
|
Jarek Kowalczyk
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Pomógł: 1 raz Wiek: 51 Dołączył: 16 Sty 2006 Posty: 115 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wto Lut 21, 2017 12:43 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka (Warszawa)
2. Kasia Drążek (Radom)
3. Małgorzata Markowska (Kętrzyn)
4.
5.
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski (Warszawa)
2. Witek Scholz (Warszawa)
3. Mar Mar (Warszawa)
4. Krzysztof Chechliński (Warszawa)
5. Damian Starzyński (Gniezno)
6. Michał Sujkowski (okolice Warszawy)
7. Kamil Freliga
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3 |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wto Lut 21, 2017 3:57 pm
|
|
|
Lista startowa Puchar Polski POD:
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4.
5.
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24.
25.
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3.
4.
5. |
|
|
|
|
kowallus68
Drużyna: 180 Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Wiek: 56 Dołączył: 15 Mar 2015 Posty: 22 Skąd: Morąg
|
Wysłany: Śro Lut 22, 2017 12:17 am
|
|
|
Lista startowa Puchar Polski POD:
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4.
5.
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26.
27.
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3.
4.
5. |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Lut 22, 2017 2:20 pm
|
|
|
Lista startowa Puchar Polski POD:
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa |
|
|
|
|
SOLO
Drużyna: Sami Swoi - Łódź
Tarcza: Blade IV
Lotki: Winmau Testament 26g.
Pomógł: 1 raz Wiek: 47 Dołączył: 03 Sty 2009 Posty: 275 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Lut 23, 2017 8:36 am
|
|
|
Lista startowa Puchar Polski POD:
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa |
|
|
|
|
kowallus68
Drużyna: 180 Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Wiek: 56 Dołączył: 15 Mar 2015 Posty: 22 Skąd: Morąg
|
Wysłany: Pią Lut 24, 2017 6:16 pm
|
|
|
Lista startowa Puchar Polski POD:
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa |
|
|
|
|
mrossi
Tarcza: okrągła
Lotki: 24g
Pomógł: 4 razy Wiek: 52 Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 2724 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: Sob Lut 25, 2017 9:00 pm
|
|
|
Lista startowa Puchar Polski POD:
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa |
|
|
|
|
Krzysiek_K
Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Harrows Black Ice 24g
Wiek: 37 Dołączył: 31 Gru 2013 Posty: 49 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Lut 26, 2017 10:17 pm
|
|
|
Lista startowa Puchar Polski POD:
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa |
|
|
|
|
Przemekpospiech
Wiek: 27 Dołączył: 01 Mar 2017 Posty: 3 Skąd: Toruń
|
Wysłany: Śro Mar 01, 2017 5:51 pm
|
|
|
Przemek Pośpiech 96 do juniorskiego i jak można do klasycznego |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Mar 01, 2017 10:02 pm
|
|
|
Lista startowa Puchar Polski POD:
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń |
|
|
|
|
Przemekpospiech
Wiek: 27 Dołączył: 01 Mar 2017 Posty: 3 Skąd: Toruń
|
Wysłany: Czw Mar 02, 2017 3:19 pm
|
|
|
Mateusz Rybka 96- Sępólno Krajeńskie do juniorskiego i klasycznego również |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Mar 02, 2017 3:45 pm
|
|
|
Lista startowa Puchar Polski POD 25-26 marca:
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32.
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią Mar 03, 2017 7:04 am
|
|
|
Pobudka darterzy.
Pakować lotki i do Łodzi.
W ten weekend podobno ciężkie warunki "pogodowe"- będzie wiało więc będzie bujało
Do zobaczenia.
Warsaw Darts Group też tam będzie. |
|
|
|
|
|