Puchar Polski - ELBLĄG - 22-23.04 |
Autor |
Wiadomość |
Arek
Dołączył: 12 Gru 2011 Posty: 88 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Pią Kwi 14, 2017 9:58 am
|
|
|
MĘŻCZYŹNI:
1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Jakub Majek - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk
16. Marcin Szaniawski - MORĄG
17. Artur Markowski - Kętrzyn
18. Adam Ślaski - Kętrzyn
19. Tomasz Wierzba - Gdańsk
20. Piotr Wasiek - Gdańsk
21. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
22. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
23. Czarek Wiśniewski - Augustów
24. Karol Sitnik - Augustów
25. Grzegorz Czerwiński - Augustów
26. Radosław Warmiński - Kwidzyn
27. Roman Ochmiński - Kwidzyn
28. Łukasz Kopania - Elbląg/Gdańsk
29. Mariusz Matwiejuk - MORĄG
30. Krzysztof Makowaski - MORĄG
31. Szymon Skolimowski - MORĄG
32. Tomasz Dzikołowski Olsztyn/Barczewo
33. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
34. Piotr Markiewicz - Augustów
KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańsk
7. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
8. Agnieszka Lidzbarska - Gdańsk
9. Dorota Warmińska - Kwidzyn
10. Diana Smolińska - Olsztyn
11. Mariola Hawryluk - Augustów
12. Ewa Markiewicz - Augustów |
|
|
|
|
slay
Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade V
Lotki: 26g
Dołączył: 07 Lis 2014 Posty: 17 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Wto Kwi 18, 2017 10:55 am
|
|
|
MĘŻCZYŹNI:
1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Jakub Majek - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk
16. Marcin Szaniawski - MORĄG
17. Artur Markowski - Kętrzyn
18. Adam Ślaski - Kętrzyn
19. Tomasz Wierzba - Gdańsk
20. Piotr Wasiek - Gdańsk
21. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
22. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
23. Czarek Wiśniewski - Augustów
24. Karol Sitnik - Augustów
25. Grzegorz Czerwiński - Augustów
26. Radosław Warmiński - Kwidzyn
27. Roman Ochmiński - Kwidzyn
28. Łukasz Kopania - Elbląg/Gdańsk
29. Mariusz Matwiejuk - MORĄG
30. Krzysztof Makowaski - MORĄG
31. Szymon Skolimowski - MORĄG
32. Tomasz Dzikołowski Olsztyn/Barczewo
33. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
34. Piotr Markiewicz - Augustów
35. Piotr Piwoński - Gdańsk
36. Mateusz Piwoński - Tczew
KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańsk
7. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
8. Agnieszka Lidzbarska - Gdańsk
9. Dorota Warmińska - Kwidzyn
10. Diana Smolińska - Olsztyn
11. Mariola Hawryluk - Augustów
12. Ewa Markiewicz - Augustów |
|
|
|
|
Siwy Gdańsk
Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade 4
Lotki: Gary Anderson phase 3 25g
Wiek: 44 Dołączył: 07 Kwi 2017 Posty: 9 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Śro Kwi 19, 2017 8:15 am
|
|
|
MĘŻCZYŹNI:
1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Jakub Majek - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk
16. Marcin Szaniawski - MORĄG
17. Artur Markowski - Kętrzyn
18. Adam Ślaski - Kętrzyn
19. Tomasz Wierzba - Gdańsk
20. Piotr Wasiek - Gdańsk
21. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
22. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
23. Czarek Wiśniewski - Augustów
24. Karol Sitnik - Augustów
25. Grzegorz Czerwiński - Augustów
26. Radosław Warmiński - Kwidzyn
27. Roman Ochmiński - Kwidzyn
28. Łukasz Kopania - Elbląg/Gdańsk
29. Mariusz Matwiejuk - MORĄG
30. Krzysztof Makowaski - MORĄG
31. Szymon Skolimowski - MORĄG
32. Tomasz Dzikołowski Olsztyn/Barczewo
33. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
34. Piotr Markiewicz - Augustów
35. Piotr Piwoński - Gdańsk
36. Mateusz Piwoński - Tczew
37. Paweł Siwiec - Gdańsk
38. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańsk
7. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
8. Agnieszka Lidzbarska - Gdańsk
9. Dorota Warmińska - Kwidzyn
10. Diana Smolińska - Olsztyn
11. Mariola Hawryluk - Augustów
12. Ewa Markiewicz - Augustów |
|
|
|
|
paolka
Wiek: 38 Dołączyła: 22 Maj 2009 Posty: 39 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 10:20 am
|
|
|
MĘŻCZYŹNI:
1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Jakub Majek - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk
16. Marcin Szaniawski - MORĄG
17. Artur Markowski - Kętrzyn
18. Adam Ślaski - Kętrzyn
19. Tomasz Wierzba - Gdańsk
20. Piotr Wasiek - Gdańsk
21. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
22. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
23. Czarek Wiśniewski - Augustów
24. Karol Sitnik - Augustów
25. Grzegorz Czerwiński - Augustów
26. Radosław Warmiński - Kwidzyn
27. Roman Ochmiński - Kwidzyn
28. Łukasz Kopania - Elbląg/Gdańsk
29. Mariusz Matwiejuk - MORĄG
30. Krzysztof Makowaski - MORĄG
31. Szymon Skolimowski - MORĄG
32. Tomasz Dzikołowski Olsztyn/Barczewo
33. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
34. Piotr Markiewicz - Augustów
35. Piotr Piwoński - Gdańsk
36. Mateusz Piwoński - Tczew
37. Paweł Siwiec - Gdańsk
38. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
39. Paweł Siemaszko - Gdynia
KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańsk
7. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
8. Agnieszka Lidzbarska - Gdańsk
9. Dorota Warmińska - Kwidzyn
10. Diana Smolińska - Olsztyn
11. Mariola Hawryluk - Augustów
12. Ewa Markiewicz - Augustów
13. Paulina Siemaszko - Gdynia |
|
|
|
|
Paulawellness
Dołączyła: 20 Kwi 2017 Posty: 1 Skąd: Elbląg
|
Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 12:02 pm
|
|
|
MĘŻCZYŹNI:
1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Jakub Majek - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk
16. Marcin Szaniawski - MORĄG
17. Artur Markowski - Kętrzyn
18. Adam Ślaski - Kętrzyn
19. Tomasz Wierzba - Gdańsk
20. Piotr Wasiek - Gdańsk
21. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
22. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
23. Czarek Wiśniewski - Augustów
24. Karol Sitnik - Augustów
25. Grzegorz Czerwiński - Augustów
26. Radosław Warmiński - Kwidzyn
27. Roman Ochmiński - Kwidzyn
28. Łukasz Kopania - Elbląg/Gdańsk
29. Mariusz Matwiejuk - MORĄG
30. Krzysztof Makowaski - MORĄG
31. Szymon Skolimowski - MORĄG
32. Tomasz Dzikołowski Olsztyn/Barczewo
33. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
34. Piotr Markiewicz - Augustów
35. Piotr Piwoński - Gdańsk
36. Mateusz Piwoński - Tczew
37. Paweł Siwiec - Gdańsk
38. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
39. Paweł Siemaszko - Gdynia
40. Tomek Żychliński - MORĄG
KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańsk
7. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
8. Agnieszka Lidzbarska - Gdańsk
9. Dorota Warmińska - Kwidzyn
10. Diana Smolińska - Olsztyn
11. Mariola Hawryluk - Augustów
12. Ewa Markiewicz - Augustów
13. Paulina Siemaszko - Gdynia
14. Paulina Jakubowska - Elbląg |
|
|
|
|
Diana
Dołączyła: 22 Paź 2013 Posty: 5 Skąd: Barczewo/Olsztyn
|
Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 5:24 pm
|
|
|
MĘŻCZYŹNI:
1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Jakub Majek - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk
16. Marcin Szaniawski - MORĄG
17. Artur Markowski - Kętrzyn
18. Adam Ślaski - Kętrzyn
19. Tomasz Wierzba - Gdańsk
20. Piotr Wasiek - Gdańsk
21. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
22. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
23. Czarek Wiśniewski - Augustów
24. Karol Sitnik - Augustów
25. Grzegorz Czerwiński - Augustów
26. Radosław Warmiński - Kwidzyn
27. Roman Ochmiński - Kwidzyn
28. Łukasz Kopania - Elbląg/Gdańsk
29. Mariusz Matwiejuk - MORĄG
30. Krzysztof Makowaski - MORĄG
31. Szymon Skolimowski - MORĄG
32. Tomasz Dzikołowski Olsztyn/Barczewo
33. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
34. Piotr Markiewicz - Augustów
35. Piotr Piwoński - Gdańsk
36. Mateusz Piwoński - Tczew
37. Paweł Siwiec - Gdańsk
38. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
39. Paweł Siemaszko - Gdynia
40. Tomek Żychliński - MORĄG
41. Dominik Smoliński - Olsztyn
KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańsk
7. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
8. Agnieszka Lidzbarska - Gdańsk
9. Dorota Warmińska - Kwidzyn
10. Diana Smolińska - Olsztyn
11. Mariola Hawryluk - Augustów
12. Ewa Markiewicz - Augustów
13. Paulina Siemaszko - Gdynia
14. Paulina Jakubowska - Elbląg |
|
|
|
|
ESD_Shanghai
Drużyna: SHANGHAI
Dołączył: 15 Mar 2014 Posty: 81 Skąd: Elbląg
|
Wysłany: Pon Kwi 24, 2017 7:38 pm
|
|
|
Wyniki turniejów Pucharu Polski 22-23.04:
SOBOTA 22.04 Turniej o Puchar Tom-Hol
OPEN
1 Tomasz Dzikołowski
2 Karol Sitnik
3-4 Paweł Wołynka
3-4 Maciej Lidzbarski
5-8 Roman Ochmiński
5-8 Jacek Soszyński
5-8 Wojciech Sołtys
5-8 Dariusz Pawłowski
9-16 Bogdan Tacka
9-16 Leszek Bojałkowski
9-16 Tomasz Milewczyk
9-16 Paweł Siemaszko
9-16 Adam Zapaśnik
9-16 Piotr Sawicki
9-16 Piotr Winiarski
9-16 Krzysztof Borzęcki
17-32 Cezary Wiśniewski
17-32 Andrzej Dębkowski
17-32 Tomasz Wierzba
17-32 Norbert Jagieniak
17-32 Zenon Szymański
17-32 Marcin Pawłowski
17-32 Łukasz Reszka
17-32 Adam Ślaski
17-32 Adrian Lewandowski
17-32 Grzegorz Czerwiński
17-32 Sylwester Melnicki
17-32 Łukasz Biłas
17-32 Zbigniew Piwoński
17-32 Radosław Warmiński
17-32 Artur Markowski
17-32 Szymon Skolimowski
33-48 Łukasz Kopania
33-48 Andrzej Terechow
33-48 Mateusz Rybka
33-48 Grzegorz Ducki
33-48 Mariusz Matwiejuk
33-48 Jarek Zalewski
33-48 Piotr Piwoński
33-48 Marek Mikułowski
33-48 Dominik Łysiak
33-48 Robert Rodkiewicz
33-48 Darek Szulc
33-48 Marcin Szaniawski
33-48 Bartłomiej Grala
33-48 Tomasz Żychliński
33-48 Krzysztof Kuprewicz
33-48 Łukasz Banach
49-64 Mariusz Dorsz
49-64 Arkadiusz Hawryluk
49-64 Krzysztof Makowski
49-64 Ireneusz Goldberg
49-64 Andrzej Jakubowski
49-64 Marek Wawrzyniak
49-64 Piotr Mierzyński
49-64 Jarek Kurt
49-64 Jakub Rock
49-64 Michał Soszyński
49-64 Piotr Kowalewski
49-64 Rafał Kudlinski
49-64 Mateusz Piwoński
49-64 Andrzej Biedrzycki
49-64 Piotr Nierzwicki
49-64 Piotr Markiewicz
65-80 Norbert Krzywosz
Kobiety:
1 Katarzyna Drążek
2 Małgorzata Markowska
3-4 Iwona Dehamchi
3-4 Żaneta Zientara
5-8 Mariola Hawryluk
5-8 Patrycja Głowacka
5-8 Wioletta Zientara
5-8 Karina Misztal
9-12 Ewa Markiewicz
9-12 Agnieszka Dobies
9-12 Natalia Kosakowska
9-12 Anna Pajewska
13-16 Elżbieta Jurczak
13-16 Katarzyna Gliniecka
13-16 Paulina Siemaszko
13-16 Paulina Jakubowska
17-20 Dominika Juszko
17-20 Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska
17-20 Dorota Warmińska
17-20 Magdalena Pawłowska
NIEDZIELA 23.04 Turniej o Puchar Truso Taxi
OPEN
1 Paweł Wołynka
2 Adrian Lewandowski
3-4 Adam Zapaśnik
3-4 Artur Markowski
5-8 Andrzej Terechow
5-8 Norbert Krzywosz
5-8 Cezary Wiśniewski
5-8 Norbert Jagieniak
9-16 Łukasz Kopania
9-16 Zbigniew Piwoński
9-16 Dariusz Pawłowski
9-16 Radosław Warmiński
9-16 Grzegorz Czerwiński
9-16 Maciej Lidzbarski
9-16 Marcin Szaniawski
9-16 Krzysztof Borzęcki
17-32 Andrzej Dębkowski
17-32 Andrzej Strzyż
17-32 Tomasz Milewczyk
17-32 Robert Rodkiewicz
17-32 Sławomir Wąsowski
17-32 Piotr Sawicki
17-32 Karol Sitnik
17-32 Tomasz Dzikołowski
17-32 Wojciech Sołtys
17-32 Marek Mikułowski
17-32 Bogdan Tacka
17-32 Rafał Kudlinski
17-32 Dominik Smoliński
17-32 Roman Ochmiński
17-32 Tomasz Wierzba
17-32 Tomasz Żychliński
33-48 Adam Wołynko
33-48 Adam Ślaski
33-48 Marcin Pawłowski
33-48 Paweł Drozd
33-48 Andrzej Jakubowski
33-48 Paweł Siemaszko
33-48 Piotr Winiarski
33-48 Bogusław Olszewski
33-48 Krzysztof Kuprewicz
33-48 Piotr Markiewicz
33-48 Arkadiusz Hawryluk
33-48 Grzegorz Ducki
33-48 Paweł Kowalski
33-48 Łukasz Biłas
33-48 Zenon Szymański
33-48 Łukasz Banach
49-64 Jakub Majek
49-64 Mateusz Rybka
49-64 Marek Wawrzyniak
49-64 Sylwester Melnicki
49-64 Mariusz Matwiejuk
KOBIETY
1 Małgorzata Markowska
2 Patrycja Głowacka
3-4 Dorota Warmińska
3-4 Ilona Falba
5-8 Katarzyna Drążek
5-8 Żaneta Zientara
5-8 Diana Smolińska
5-8 Aleksandra Boniecka
9-12 Ewa Markiewicz
9-12 Paulina Siemaszko
9-12 Natalia Kosakowska
9-12 Mariola Hawryluk
13-16 Agnieszka Dobies
13-16 Magdalena Pawłowska
13-16 Dominika Juszko
13-16 Paulina Jakubowska
17-20 Elżbieta Jurczak
17-20 Iwona Dehamchi
17-20 Wioletta Zientara |
|
|
|
|
|