Grand Prix POD 7 & 8 Włocławek (Hotel Gościniec) |
Autor |
Wiadomość |
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 7:53 pm Grand Prix POD 7 & 8 Włocławek (Hotel Gościniec)
|
|
|
09.03.2018 Turniej Deblowy
Grupy Pań
1
Krzeszewska- Sławianowski
Golly- Musiał
Drążek- Zięba
Markowska- Zientara
2
Groszek- Kłopotowska
Nowaczek- Konwent
Kubowicz- Pawlicka
Dojniak- Zasadzka
3
Załawka- Łęga
Rzepka- Kruszyńska
Głowacka- Kopczyńska
Szarańska- Smarz
4
Mikietyńska- Popiel
Smolińska- Langner
Słowikowska- Boniecka
Grupy Panów
1
Krupka- Podgórska
Furman- Furman
Pałaszewski- Bruliński
Domański- Duda
Smarz- Smarz
2
Kasprzak-Zasadzki
Chechliński- Sujkowski
Małek- Rusek
Gleń- Sewulok
Krasuski- Rudnik
3
Kovalov-Kijanowski
Caliński- Wacławski
Lewandowski- Kempisty
Wilmański-Olejnik
Szczesik- Sędziak
4
Dziubany- Domka
Adamczyk- Kozłowski
Gużyński- Krysiak
Kubowicz- Błażejewski
Sobieszczyk- Zając
5
Ryglewski- Lewandowicz
Rutecki- Rutecki
Wiśniewski- Dąbrowski
Janiak- Pietrzak
Suski- Adamczewski
6
Hoffa- Seredyński
Jagieniak- Bączkowski
Adamski- Siodła
Ośko- Dybka
Działkowski- Wołynka
7
Stróżyk- Łęga
Kuljon- Waberski
Szarański- Dąbrowski
Hryciuk - Wawrzyniak
Michna- Małek
8
Dul- Przybyła
Gawłowicz- Fałat
Bieda- Kowalski
Lewandowski- Ruciński
Markowski- Dzikołowski
9
Pawlicki- Olszewski
Kciuk- Morajka
Dzięgiel- Marciniak
Pawlicki- Cieślak
Piotrowski- Skorupa
10
Różycki- Podgórski
Kondrak- Strzelecki
Hank- Kostecki
Kowalczyk- Kowalczyk
Słowikowski- Mikołajczyk
11
Sławianowski- Górczyński
Butrym- Kwiatek
Frankiewicz- Frydrych
Kamiński- Mikołajczak
Rybka- Pośpiech
12
Jasiński- Sawicki
Lauer- Rzepecki
Marczewski- Dereszewski
Szczepanowski- Zwierzchowski
Jurasz- Jurczuk
13
Marciniak- Gontarewicz
Steyer- Robak
Lewandowski- Pisarski
Adamczyk- Ryglewski
14
Śliwa- Nagacz
Szeniman- Czaja
Jasiński- Baum
Basiak- Sawicki
15
Pruchniak- Herberg
Chyliński- Łoniewski
Topoliński- Michalski
Lidzbarski- Kopania
16
Galubiński- Rosik
Kostecki- Kostecki
Zakrzewski- Pajdak
Kozłowski-Golly |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 9:14 pm
|
|
|
Wyniki Grup Pań
1
Krzeszewska- Sławianowski 4
Golly- Musiał 3
Drążek- Zięba 2
Markowska- Zientara 1
2
Groszek- Kłopotowska 2
Nowaczek- Konwent 4
Kubowicz- Pawlicka 1
Dojniak- Zasadzka 3
3
Załawka- Łęga 3
Rzepka- Kruszyńska 1
Głowacka- Kopczyńska 2
Szarańska- Smarz 4
4
Mikietyńska- Popiel 2
Smolińska- Langner 3
Słowikowska- Boniecka 1 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 10:22 pm
|
|
|
Wyniki Grup Panów
1
Krupka- Podgórska 2
Furman- Furman 4
Pałaszewski- Bruliński 1
Domański- Duda 5
Smarz- Smarz 3
2
Kasprzak-Zasadzki 5
Chechliński- Sujkowski 2
Małek- Rusek 1
Gleń- Sewulok 3
Krasuski- Rudnik 4
3
Kovalov-Kijanowski 3
Caliński- Wacławski 2
Lewandowski- Kempisty 4
Wilmański-Olejnik 1
Szczesik- Sędziak 5
4
Dziubany- Domka 3
Adamczyk- Kozłowski 1
Gużyński- Krysiak 5
Kubowicz- Błażejewski 2
Sobieszczyk- Zając 4
5
Ryglewski- Lewandowicz 4
Rutecki- Rutecki 1
Wiśniewski- Dąbrowski 3
Janiak- Pietrzak 2
Suski- Adamczewski 5
6
Hoffa- Seredyński 5
Jagieniak- Bączkowski 4
Adamski- Siodła 3
Ośko- Dybka 2
Działkowski- Wołynka 1
7
Stróżyk- Łęga 1
Kuljon- Waberski 4
Szarański- Dąbrowski 5
Hryciuk - Wawrzyniak 3
Michna- Małek 2
8
Dul- Przybyła 3
Gawłowicz- Fałat 4
Bieda- Kowalski 1
Lewandowski- Ruciński 5
Markowski- Dzikołowski 2
9
Pawlicki- Olszewski 2
Kciuk- Morajka 3
Dzięgiel- Marciniak 4
Pawlicki- Cieślak 5
Piotrowski- Skorupa 1
10
Różycki- Podgórski 5
Kondrak- Strzelecki 1
Hank- Kostecki 2
Kowalczyk- Kowalczyk 4
Słowikowski- Mikołajczyk 3
11
Sławianowski- Górczyński 4
Butrym- Kwiatek 2
Frankiewicz- Frydrych 1
Kamiński- Mikołajczak 5
Rybka- Pośpiech 3
12
Jurasz Jurczuk 2
Lauer- Rzepecki 1
Marczewski- Dereszewski 3
Szczepanowski- Zwierzchowski 4
Jasiński- Sawicki 5
13
Marciniak- Gontarewicz 2
Steyer- Robak 1
Lewandowski- Pisarski 4
Adamczyk- Ryglewski 3
14
Śliwa- Nagacz 4
Szeniman- Czaja 3
Jasiński- Baum 2
Basiak- Sawicki 1
15
Pruchniak- Herberg 2
Chyliński- Łoniewski 1
Topoliński- Michalski 4
Lidzbarski- Kopania 3
16
Galubiński- Rosik 3
Kostecki- Kostecki 4
Zakrzewski- Pajdak 2
Kozłowski-Golly 1 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 10:58 pm
|
|
|
Turniej Pań
"1/4 FINAL
Best of 5"
Markowska- Zientara 3
Głowacka- Kopczyńska 1
Groszek- Kłopotowska 0
Słowikowska- Boniecka 3
Rzepka- Kruszyńska 3
Drążek- Zięba 1
Mikietyńska- Popiel 3
Kubowicz- Pawlicka 2 |
Ostatnio zmieniony przez olka Pią Mar 09, 2018 11:00 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 10:58 pm
|
|
|
Turniej Panów
"Last 32
Best of 5"
Pałaszewski- Bruliński 3
Pruchniak- Herberg 0
Chechliński- Sujkowski 1
Kozłowski-Golly 3
Piotrowski- Skorupa 1
Michna- Małek 3
Hank- Kostecki 0
Bieda- Kowalski 3
Rutecki- Rutecki 3
Butrym- Kwiatek 0
Ośko- Dybka 2
Lauer- Rzepecki 3
Steyer- Robak 3
Caliński- Wacławski 1
Jasiński- Baum 1
Adamczyk- Kozłowski 3
Wilmański-Olejnik 3
Marciniak- Gontarewicz 2
Kubowicz- Błażejewski 0
Basiak- Sawicki 3
Frankiewicz- Frydrych 3
Janiak- Pietrzak 0
Jurasz Jurczuk 0
Działkowski- Wołynka 3
Stróżyk- Łęga 3
Pawlicki- Olszewski 2
Markowski- Dzikołowski 3
Kondrak- Strzelecki 1
Chyliński- Łoniewski 1
Krupka- Podgórska 3
Zakrzewski- Pajdak 2
Małek- Rusek 3 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 11:58 pm
|
|
|
"1/2 FINAL
Best of 5"
Markowska- Zientara 1
Słowikowska- Boniecka 3
Rzepka- Kruszyńska 3
Mikietyńska- Popiel 0 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 11:59 pm
|
|
|
Finał Turnieju Pań
Słowikowska- Boniecka 1
Rzepka- Kruszyńska 3
Zwyciężczyniami Turnieju Pań została Jolanta Rzepka i Ewa Kruszyńska |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 10, 2018 12:02 am
|
|
|
Turniej Panów
"Last 16
Best of 5"
Pałaszewski- Bruliński 3
Board: 1
Kozłowski-Golly 0
Michna- Małek 3
Board: 3
Bieda- Kowalski 2
Rutecki- Rutecki 3
Board: 5
Lauer- Rzepecki 2
Steyer- Robak 0
Board: 7
Adamczyk- Kozłowski 3
Wilmański-Olejnik 0
Board: 9
Basiak- Sawicki 3
Frankiewicz- Frydrych 0
Board: 11
Działkowski- Wołynka 3
Stróżyk- Łęga 0
Board: 13
Markowski- Dzikołowski 3
Krupka- Podgórska 2
Board: 15
Małek- Rusek 3 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 10, 2018 12:03 am
|
|
|
Turniej Panów
"1/4 FINAL
Best of 5"
Pałaszewski- Bruliński 3
Board: 13
Michna- Małek 1
Rutecki- Rutecki 0
Board: 15
Adamczyk- Kozłowski 3
Basiak- Sawicki 2
Board: 17
Działkowski- Wołynka 3
Markowski- Dzikołowski 1
Board: 19
Małek- Rusek 3 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 10, 2018 12:31 am
|
|
|
Turniej Panów
1/2 Finału
Pałaszewski- Bruliński 2
Adamczyk- Kozłowski 3
Działkowski- Wołynka 3
Małek- Rusek 2 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 10, 2018 12:49 am
|
|
|
Finał Turnieju Panów
Adamczyk- Kozłowski 0
Działkowski- Wołynka 3
Zwycięzcami Turnieju Panów zostali Grzegorz Działkowski i Paweł Wołynka |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 10, 2018 12:52 am
|
|
|
Pełne Wyniki Turnieju Pań
1 Rzepka- Kruszyńska
2 Słowikowska- Boniecka
3-4 Markowska- Zientara
3-4 Mikietyńska- Popiel
5-8 Głowacka- Kopczyńska
5-8 Groszek- Kłopotowska
5-8 Drążek- Zięba
5-8 Kubowicz- Pawlicka
9-12 Golly- Musiał
9-12 Dojniak- Zasadzka
9-12 Załawka- Łęga
9-12 Smolińska- Langner
13-16 Krzeszewska- Sławianowski
13-16 Nowaczek- Konwent
13-16 Szarańska- Smarz
Pełne wyniki Turnieju Panów
1 Działkowski- Wołynka
2 Adamczyk- Kozłowski
3-4 Pałaszewski- Bruliński
3-4 Małek- Rusek
5-8 Michna- Małek
5-8 Rutecki- Rutecki
5-8 Basiak- Sawicki
5-8 Markowski- Dzikołowski
9-16 Kozłowski-Golly
9-16 Bieda- Kowalski
9-16 Lauer- Rzepecki
9-16 Steyer- Robak
9-16 Wilmański-Olejnik
9-16 Frankiewicz- Frydrych
9-16 Stróżyk- Łęga
9-16 Krupka- Podgórska
17-32 Pruchniak- Herberg
17-32 Chechliński- Sujkowski
17-32 Piotrowski- Skorupa
17-32 Hank- Kostecki
17-32 Butrym- Kwiatek
17-32 Ośko- Dybka
17-32 Caliński- Wacławski
17-32 Jasiński- Baum
17-32 Marciniak- Gontarewicz
17-32 Kubowicz- Błażejewski
17-32 Janiak- Pietrzak
17-32 Jurasz- Jurczuk
17-32 Pawlicki- Olszewski
17-32 Kondrak- Strzelecki
17-32 Chyliński- Łoniewski
17-32 Zakrzewski- Pajdak
33-48 Smarz- Smarz
33-48 Gleń- Sewulok
33-48 Kovalov-Kijanowski
33-48 Dziubany- Domka
33-48 Wiśniewski- Dąbrowski
33-48 Adamski- Siodła
33-48 Hryciuk - Wawrzyniak
33-48 Dul- Przybyła
33-48 Kciuk- Morajka
33-48 Słowikowski- Mikołajczyk
33-48 Rybka- Pośpiech
33-48 Marczewski- Dereszewski
33-48 Adamczyk- Ryglewski
33-48 Szeniman- Czaja
33-48 Lidzbarski- Kopania
33-48 Galubiński- Rosik
49-64 Furman- Furman
49-64 Krasuski- Rudnik
49-64 Lewandowski- Kempisty
49-64 Sobieszczyk- Zając
49-64 Ryglewski- Lewandowicz
49-64 Jagieniak- Bączkowski
49-64 Kuljon- Waberski
49-64 Gawłowicz- Fałat
49-64 Dzięgiel- Marciniak
49-64 Kowalczyk- Kowalczyk
49-64 Sławianowski- Górczyński
49-64 Szczepanowski- Zwierzchowski
49-64 Lewandowski- Pisarski
49-64 Śliwa- Nagacz
49-64 Topoliński- Michalski
49-64 Kostecki- Kostecki
65-80 Domański- Duda
65-80 Kasprzak-Zasadzki
65-80 Szczesik- Sędziak
65-80 Gużyński- Krysiak
65-80 Suski- Adamczewski
65-80 Hoffa- Seredyński
65-80 Szarański- Dąbrowski
65-80 Lewandowski- Ruciński
65-80 Pawlicki- Cieślak
65-80 Różycki- Podgórski
65-80 Kamiński- Mikołajczak
65-80 Jasiński- Sawicki |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
|
|
|
|
|