DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Łodzi Soft 2022/23
Autor Wiadomość
zbyhu07 


Wiek: 45
Dołączył: 02 Paź 2016
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 06, 2023 12:30 am   Puchar Łodzi Soft 2022/23

Pytanie od zwycięzcy Pucharu Soft Mężczyzn sezonu 2022/2023 odnośnie równoległego pucharu u Kobiet: CO SIĘ ZADZIAŁO Z REGULAMINOWYMI NAGRODAMI DLA PIERWSZYCH TRZECH PAŃ?

Sytuacja dla niewtajemniczonych: 1.07.2023r. zostały rozdane nagrody za Puchary Łodzi Softa. Panowie z pierwszych trzech miejsc otrzymali puchary i koperty z nagrodami pieniężnymi. Panie natomiast otrzymały tylko puchary, mimo iż w regulaminie jasno stoi napisane, że pierwsza trójka otrzymuje również nagrody finansowe.

W związku z tym mam pytania:
1) Gdzie się podziały koperty dla Pań?
2) Po co nam są regulaminy?

Z roku na rok softowa liga jest coraz bardziej uboga. Kilka lat temu mieliśmy dwie ligi, teraz mamy problemy ze skompletowaniem jednej. Puchary Łodzi też liczyły kilkakrotnie więcej osób niż obecnie. Wszyscy pierdolą, że soft upadnie. Rozmawiamy o tym jak utrzymać softa w Łodzi, zachęcić nowych graczy i utrzymać frekwencję stałych uczestników pucharów. A w tym roku okazuje się, że nagrody dla Pań nie istnieją. Dla Pań, które tak jak Panowie płaciły wpisowe i zgodnie z regulaminem te nagrody im się należą. Jak chcemy mówić o przyszłości softa w Łodzi, jeśli takie krzywe akcje mają miejsce? No, ku[...], jak?!

Bardzo proszę organizatorów Turnieju Softa o odpowiedź.

Pozdrawiam,
Zbychu Jastrzębski
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1078
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Pią Lip 07, 2023 5:40 pm   

Witam "zbyhu07", rozmawiałem z Dariuszem i u Kobiet budżet był w tym roku bardzo słaby, wyszło 400 zł (młodzież nie płaci wpisowego), z czego całość poszło na pucharki, które otrzymały wszystkie 6 Pań sklasyfikowane.
Niestety frekwencja na Pucharach jest słaba więc i pula nagród jest niska, zazwyczaj Panów było więcej i organizatorzy mogli zapewnić Panią i pucharki i nagrody w kopertach.
W tym sezonie Dariusz postanowił zakupić nagrody dla wszystkich Pań niestety kosztem kopert.
Chyba Zbychu posiadasz numer do Darka?
Jeśli ktoś ma jakieś uwagi odnośnie Pucharów proszę o kontakt z organizatorami czyli z Darkiem lub Tomkiem T. (chyba numery posiadacie).

Co do Twoich uwag o lidze to ostatni raz mieliśmy 2 ligi w sezonie 2018/2019, w 2019/2020 grało 12 drużyn i mimo wiadomo jakiej sytuacji udało nam się dokończyć sezon, a potem wiecie co się stało sezon 2020/2021 nie odbył się i w 2021/2022 znowu grało 12, a teraz 9 niestety mało jest lokali i mimo sukcesów łódzkich zawodników na steelu zainteresowanie dartem jest dość słabe, ale w lidze cały czas gra kilkudziesięciu zawodników (w tym 67) doliczając „steelowców” w Łodzi gra aktywnie około 100 osób i mimo kłopotów ta ilość jest już od wielu lat podobna +/- niestety z tendencją na minus.
Cały czas mamy ten sam problem nikomu się nie chce angażować w pomoc przy lidze, każdy tylko wymaga lub potrafi opluć (jak np. Kolega Qbek, bo tego nie mogę nazwać krytyką).
Czekamy na chętnych do pomocy.
 
 
Tatinek 


Dołączył: 09 Lip 2023
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 09, 2023 7:56 pm   

Witam wszystkich Piotr Białecki
Apropo posta Zbycha Jastrzębskiego (DZIĘKUJĘ)
W zupełności się zgadzam z tym co tu przeczytałem więc z całym szacunkiem dla Piotra Kujawskiego że wogóle się ktoś odniósł do posta ale głównie była prośba by się wypowiedział i wyjaśnił organizator TURNIEJU SOFTA a nie ligi więc Dariusz Dębski. Sorki Piotruś i dzieki
No ale skoro jest odzew
Drugie pytanie CO Z REGULAMINEM? W niektórych sytuacjach trzeba go respektować a w innych można go obejść? Hmmm słabe! Zawsze można było zmniejszyć rozmiar pucharków i rozdać symboliczne, ale zgodnie z regulaminem, koperty, bądź pomyśleć o tym wcześniej i wykreślić z regulaminu. Tylko ciekawe jaka wtedy by była frekwencja 😉

Po drugie, skoro miały być to niech bedą i nikt jak to nazwałeś "narzekaniem" nie będzie narzekał i nie zawiedzie się następnym razem

Po trzecie
Jaki jest sens nagradzać losowo wybrane osoby (losowane 10 kopert) a olać kompletnie trzy najlepsze kobiety w Łodzi (piszę tu właśnie w imieniu podium kobiecego)

Wszyscy widzą że dart w Łodzi z czasem jest coraz bardziej ubogi frekwencyjnie ale takimi akcjami to nie zdziwiłbym się jakby całkiem zniknął tym bardziej soft. Czego żaden z darterów, również i ja, by nie chciał.
Wiele razy słyszałem wiele pięknych słów pochwał itp na temat Sebastiana i Aleksandry (wielkie dziękuję) jak również namawiania żeby wytrwali w naszych łódzkich rozgrywkach dla reklamy, dla zachęty dla nowych zawodników, żeby propagować darta itp. Jako ojciec naszych młodych talentów jestem jak najbardziej za rozwojem ale wybacz Dariusz, nie tędy droga.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group