DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej Steel ZPKD - Łódź
Autor Wiadomość
dartmaster 
VEL GAŁEK


Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 1464
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 3:35 pm   

Chudy - M. J. napisał/a:
A ja napisze do Robina Hooda !!

A co Ty kur... chlopie wiesz o organizacji turniejow w Łodzi ??
Naczytales sie tego ze z 15 zl. 10 idzie na nagrody, a 5 dla organizatorow, i zamet siejesz !! Szkoda tylko ze, ten sam organizator w cenie tych 15 zl. wpisowego, kazdemu grajacemu w turnieju darterowi daje podstawek do piwa, ktory mozna wymienic w barze na 1. darmowe piwko, 2. darmowy sok, cole badz inny napoj, 3. darmowa 50 wodki. Poza tym zwyciezca kazdego poszczegolnego turnieju, dostaje na zakonczenie turnieju tak zwany byczopak, czyli 3 piwa.

A teraz odnosnie tego waszego dokladania przez lokale. A dlaczego dokladaja ?? Moze pomyslcie ?? Ludzie jak bede mial w barze piwo po 7 czy 8 zlotych, to tez bede dokladal !! Tylko co dla tych, co maja piwo po 3,50 ?? ja tam nie chce tego dokladania, ale piwo po odpowiednio przystepnej cenie.


Ale się unosisz!
Ja napisałem że właściciel knajpy dokłada 50% do puli a na piwko i wódke daje także rabat i kosztują podczas turnieju 4zł!! Więc jak nie wiesz to nie pisz!!!!!!!

A poza ty jak jesteś dobry to możesz sobie wypracować jeszcze trzy piwa za maxa lotke do 18 i zamknięcie powyżej 120!!
 
 
 
Chudy - M. J. 


Drużyna: Helios
Pomógł: 2 razy
Wiek: 56
Dołączył: 17 Sty 2005
Posty: 875
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 3:42 pm   

dartmaster napisał/a:
A poza ty jak jesteś dobry to możesz sobie wypracować jeszcze trzy piwa za maxa lotke do 18 i zamknięcie powyżej 120!!


u nas jest za zamkniecie bulem :D I nawet sie ciesze ze nie ma tak jak u was, bo bym musial wybrac. Lotki , albo rodzina. No bo jaka kobieta by tolerowala faceta, ktorego po kazdym turnieju przynosza zalanego w trupa :D A gram tych turnieji sporo wiec chyba bym nie trzezwial :x
 
 
 
Chudy - M. J. 


Drużyna: Helios
Pomógł: 2 razy
Wiek: 56
Dołączył: 17 Sty 2005
Posty: 875
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 3:46 pm   

dartmaster napisał/a:
Ale się unosisz!


Owszem, bo te 5 zl. tak naprawde nie idzie dla organizatorow, tylko wraca do zawodnikow, i moge powiedziec to samo. jak Robin nie wie, to niech nie pisze. Ja nie zaczalem tego tematu, tylko go sprostowalem. a na piwo tez mamy znizki. poza tym u nas organizatozy takze dokladaja do nagrod.
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 3:53 pm   

Bo trzeba było napisać 15zł z czego 10zł na nagrody, a 5zł do wykorzystania w dniu turnieju w barze i by nie było tematu :)
 
 
 
Chudy - M. J. 


Drużyna: Helios
Pomógł: 2 razy
Wiek: 56
Dołączył: 17 Sty 2005
Posty: 875
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 3:59 pm   

CzarekMichał napisał/a:
Bo trzeba było napisać 15zł z czego 10zł na nagrody, a 5zł do wykorzystania w dniu turnieju w barze i by nie było tematu


I tutaj sie Czarku z Toba zgodze, tylko najbardziej wkurza mnie to, ze dyskutuja o naszych warunkach ludzie, ktorzy tak naprawde nic nie wiedza i w naszych rozgrywkach nie uczestnicza. ja zawsze powtarzam " Co konia obchodzi, ze woz sie przewraca ? " Nam grajacym w tych warunkach odpowiada, a nie odpowiada tym, co nie maja z tym nic wspolnego?
 
 
 
dartmaster 
VEL GAŁEK


Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 1464
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 4:50 pm   

Chudy - M. J. napisał/a:
dartmaster napisał/a:
A poza ty jak jesteś dobry to możesz sobie wypracować jeszcze trzy piwa za maxa lotke do 18 i zamknięcie powyżej 120!!


u nas jest za zamkniecie bulem :D I nawet sie ciesze ze nie ma tak jak u was, bo bym musial wybrac. Lotki , albo rodzina. No bo jaka kobieta by tolerowala faceta, ktorego po kazdym turnieju przynosza zalanego w trupa :D A gram tych turnieji sporo wiec chyba bym nie trzezwial :x


Z tego co piszesz to ty kozak jesteś zapraszam na turniej do Krakowa! Ciekawe czy uda Ci sie przejść dwie rundy!?
 
 
 
Bożena 


Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Gru 2006
Posty: 409
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 4:53 pm   

Oj, dartmaster, żebyś się nie zdziwił, jak sie spotkasz z Chudym przy tarczy....
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 4:57 pm   

Bożena napisał/a:
Oj, dartmaster, żebyś się nie zdziwił, jak sie spotkasz z Chudym przy tarczy....


Już się raz zdziwił ;)
 
 
 
dartmaster 
VEL GAŁEK


Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 1464
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 5:05 pm   

Lestat napisał/a:
Bożena napisał/a:
Oj, dartmaster, żebyś się nie zdziwił, jak sie spotkasz z Chudym przy tarczy....


Już się raz zdziwił ;)


Właśnie RAZ! Jedna jaskółka wiosny nie czyni!
Skoro jest taki dobry to dlaczego nie jeździ po turniejach i nie mierzy się z innymi spoza Łodzi??
 
 
 
Chudy - M. J. 


Drużyna: Helios
Pomógł: 2 razy
Wiek: 56
Dołączył: 17 Sty 2005
Posty: 875
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 5:06 pm   

dartmaster napisał/a:
Ciekawe czy uda Ci sie przejść dwie rundy!?


Mialem wyzszy ranking w radarze niz ty kiedykolwiek, pomimo tego ze jezdzilem na PeDeCe jeden rok, a Ty jezdzisz 10 lat, wiec lepiej przestan. A na Mistrzostwach Małopolski w Krakowie bylem 5. Do sprawdzenia w archiwum :P
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 5:09 pm   

dartmaster napisał/a:
Skoro jest taki dobry to dlaczego nie jeździ po turniejach i nie mierzy się z innymi spoza Łodzi??


1. Jeździ
2. Nie tyle ile by chciał
3. Jakbys miał raczkujące bliźnieta też bys za wiele nie jeździł
4. Co ja, adwokat jakis..? :)
 
 
 
Chudy - M. J. 


Drużyna: Helios
Pomógł: 2 razy
Wiek: 56
Dołączył: 17 Sty 2005
Posty: 875
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 5:09 pm   

dartmaster napisał/a:
Skoro jest taki dobry to dlaczego nie jeździ po turniejach i nie mierzy się z innymi spoza Łodzi??


Bo mam 17 miesieczne blizniaki, to tak dla Twojej informacji. Wyjazdy kosztuja duzo, wiec jesli mam wybierac pomiedzy PeDeCem, a pampersami i mlekiem, to chyba oczywiste dlaczego nie jezdze. poza tym jestem zawodnikiem PSD i uwazam ze jedna federacja mi wystarczy.
 
 
 
dartmaster 
VEL GAŁEK


Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 1464
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 5:15 pm   

Śmieszne argumenty! Janie będe wyliczał swoich sukcesów bo nie ma sensu!
Większość ma dzieci Ja również. A skoro małe to znaczy jakiś czas temu się urodziły a wcześnie co mu nie pozwalało? Zresztą nie interesuje mnie to!

Do Bożeny jaką zemstą ledwo pamiętam tamten mecz był słaby i tyle! Ochłoń!
 
 
 
Chudy - M. J. 


Drużyna: Helios
Pomógł: 2 razy
Wiek: 56
Dołączył: 17 Sty 2005
Posty: 875
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 5:18 pm   

dartmaster napisał/a:
wcześnie co mu nie pozwalało?


A wczesniej wlasnie to byl ten rok w ktorym jezdzilem, gram dopiero 5 rok.

dartmaster napisał/a:
był słaby i tyle!


No widzisz, to jak to o Tobie swiadczy, skoro slaby Cie ogral? Jaki w takim razie Ty byles?
 
 
 
dartmaster 
VEL GAŁEK


Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 1464
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 5:25 pm   

Nie napisałem że słaby mnie ograł tylko mecz był słaby a to jest różnica!
Ale zgodze sie że wtedy byłem beznadziejny każdy ma kiedyś kryzys ja miałem wtedy trwałó to 7 miesięcy i mam nadzieje że już nie wróci obecny sezon jest praktycznie moim najlepszym sezonem nie licząc tego jak byłem 5 w deblu na Mistrzostwach Europy w Horwacji do sprawdzenia :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group