DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: CzarekMichał
Wto Gru 02, 2008 10:27 pm
Pytanie o tablice. Artemis 520 z Decathlona
Autor Wiadomość
lole 


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: Wólka
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 9:40 pm   Pytanie o tablice. Artemis 520 z Decathlona

Witam, chciałbym zapytać was czy ktoś ma jakieś informacje na temat tablicy artemis 520 z decathlona. Kosztuje 210 zł i jest w obudowie z dźwiczkami, 4 wyświetlacze led plus 2 do cricketa.
Proszę o opienie i jakieś informacje
Ponizej link:
http://www.decathlon.com....s-520-56302601/
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 9:53 pm   

Na zdjęciu wygląda tandetnie, nie wiem jak w realu, ale nie spodziewałbym się niczego fajnego.
 
 
 
Maros_ 


Drużyna: wolny
Wiek: 52
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 10:12 pm   

Jeśli podwójne i potrójne są na trzy rzędu dziurek to szkoda pieniędzy .Bo i tak prędzej czy póżniej zmienisz na tarczę na standartową (.przerabiałem to ze trzy razy. Pierwszą kupiłem w Zabce:( podwójne były takie duże ze slepy by trafił:) druga była smartnessa prawie wymiar tylko środek był ponad norme. a teraz tłuczę sizala. i jestem teraz zaje zadowolonyCzłowiek uczy się na błędach.pozdrawiam :)
 
 
andkrol 


Tarcza: WINMAU Blade 4
Lotki: WINMAU 25g
Pomógł: 6 razy
Wiek: 57
Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 11:11 pm   

Zamiast opinii pozwolę sobie podzielić się moim doświadczeniem. Swoją przygodę z dartem zacząłem na elektoniku u znajomych, potem puby i maszyny. W końcu przyszła ochota na tarczę w domu. Jednakże aby nie zakłócać spokoju innym zdecydowałem się na sizal-a. Podsumowując. 1. Jestem zadowolony do tej pory z tego wyboru. 2. Komfort i przyjemność grania dla mnie o wiele większa na sizal-u. 3. Względy ekonomiczne, tarczę sizalowa dobrą kupisz za 150 zł i masz na 2 lata grając po godzince dziennie, a który elektronik to wytrzyma? Wybór oczywiście należy do Ciebie, posłuchaj jeszcze innych.

Ja sizala już na nic innego nie zmienię.

Dzisiaj po raz pierwszy T20 :lotka: T18 :lotka: T19 :lotka:
 
 
 
lole 


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: Wólka
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 9:28 am   

Dzięki za odpowiedzi. Myślałem że może ktoś użytkował. Inną opcją jest http://www.allegro.pl/ite...ull_legend.html

Wiem że każdy chwali tarcze sizalowe, ale te chyba nie mają elektronicznego zliczania punktów itp., a ja raczej będę użytkownikiem amatorskim, tak popykać z rodzinką w domu itp. bez jakichś tam wodotrysków, ale też nie chciałbym kupować jakiegoś syfu.

Może ktoś ma jakiś godny model do polecenia z tarcz elektronicznych?
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 9:45 am   

lole napisał/a:
Wiem że każdy chwali tarcze sizalowe, ale te chyba nie mają elektronicznego zliczania punktów itp., a ja raczej będę użytkownikiem amatorskim, tak popykać z rodzinką w domu itp. bez jakichś tam wodotrysków, ale też nie chciałbym kupować jakiegoś syfu.


wszystko co ponizej 5 stow to glosny, chinski szybko sie psujacy elektroniczny chłam - uwierz. ponizej tarczy FullHouse (~550zł) nigdy bym niczego nie kupil a i tą tylko wtedy jakbym nie mieszkał w bloku.

lole napisał/a:
Może ktoś ma jakiś godny model do polecenia z tarcz elektronicznych?


w okolicach 200-300zł? Nie.
 
 
 
Maciej Chorbiński 
www.pdodarts.pl



Tarcza: Winmau Blade4
Lotki: Red Dragon Swingfire II 23 g.
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 1529
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 10:05 am   

są tarcze sizalowe zliczające punkty. - taka dygresja, ostatnio nawet na takowej grałem
 
 
Pikaś 



Drużyna: Vendetta
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: Winmau Testament - 19 gram
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 499
Skąd: Zgierz
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 11:11 am   Re: Pytanie o tablice. Artemis 520 z Decathlona

lole napisał/a:
Witam, chciałbym zapytać was czy ktoś ma jakieś informacje na temat tablicy artemis 520 z decathlona. Kosztuje 210 zł i jest w obudowie z dźwiczkami, 4 wyświetlacze led plus 2 do cricketa.
Proszę o opienie i jakieś informacje
Ponizej link:
http://www.decathlon.com....s-520-56302601/


Jeżeli chodzi o darty (sport precyzyjny) to rzeczywiście nie polecam tej elektronicznej tarczy do strzał i lepiej wybrać coś z Cibles Tradition bo można przecież z nich korzystać używając strzałek z końcówki plastikowe. :lol:
Fajnie się przetłumaczyła na polski stronka tego sklepu.
 
 
uzi 



Drużyna: Włóczykije Łódź
Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: Penetrator 4 - 23g
Pomógł: 15 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 847
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 12:22 pm   

Bycze napisał/a:
są tarcze sizalowe zliczające punkty. - taka dygresja, ostatnio nawet na takowej grałem

czego ci ludzie nie wymyślą :o Steel Tip Electronic
 
 
 
Maros_ 


Drużyna: wolny
Wiek: 52
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 12:57 pm   

[quote="lole"]Dzięki za odpowiedzi. Myślałem że może ktoś użytkował. Inną opcją jest http://www.allegro.pl/ite...ull_legend.html

Tą właśnie miałem ,nie jest zła nawet pokazuje finisz :-D .Ma większośc gier .Ale jeśli mieszkasz w blokach to odradzam jest dość głośna może nie jak chińszczyzna, ale na dłuższą metę będzie to coraz bardziej uciążliwe dla ciebie i twoich lokatorów.ale wybór należy do ciebie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group