Weekend mistrzowski POD 2017 - Mistrzostwa Polski Par |
Autor |
Wiadomość |
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 8:27 pm Weekend mistrzowski POD 2017 - Mistrzostwa Polski Par
|
|
|
Pary Panowie :
1
Łęga/ Sobczyński
Wojciechowski/ Działkowski
Pluta/ Dul
Macha/ Robak
Herberg/ Białecki
Dębkowski/ Mikułowski
2
Ziółkowski/ Stanisławski
Luty/ Marciniak
Przybyłowski/ Pietrzak
Furman/ Gaczorek
Krasiński/ Kokowski
Konieczny/ Hamulski
3
Szczepaniak/ Kolanowski
Janiak/ Lewandowski
Kovalov/ Kasprzyszak
Folbrycht/ Frąckowiak
Lewandowicz/ Sławianowski
Kopania/ Chmielewski
4
Urbaniak/ Tylkowski
Kozłowski/ Golly
Osiński/ Paul
Hawrot/ Hawrot
Dejnega/ Markiewicz
Jasiński/ Sawicki
5
Olejnik/ Wilmański
Białecki/ Waberski
Ośko/ Domka
Kapuściński/ Tylkowski
Lauer/ Tomczak
Kamiński/ Nowaczek
6
Pecyna/ Chlebowski
Czerwiński/ Krzywosz
Michna/ Wołynka
Marczewski/ Scholz
Lewandowski/ Piwoński
Mazur/ Słowikowski
7
Makiewicz/ Pawłowski
Gajewski/ Rypina
Matysik/ Rodkiewicz
Słomski/ Jasiński
Adamczyk/ Kozłowski
Kalwasiński/ Urszulak
8
Grzelczak/ Kramarczyk
Caliński/ Caliński
Gleń/ Dybka
Janicki/ Ludwikowski
Ciuła/ Mrózek
Rybka/ Żyłka
9
Pecyna/ Osiełkowski
Sewulok/ Pajdak
Małek/ Małek
Basiak/ Kowalski
Skupień/ Jędrzejewski
Grażewski/ Chow
10
Markowski/ Dzikołowski
Wójcik/ Krogulski
Biela/ Mazur
Cieślak/ Pawlicki
Feliński/ Hadzicki
11
Garbarczyk/ Błażejczyk
Kuśnierczak/ Rossa
Łuczak/ Kanik
Galubiński/ Polowczyk
Seredyński/ Biernacki
12
Kuljon/ Wojtkowiak
Jezionek/ Wacławski
Olszewski/ Śliwiński
Kowalczyk/ Kowalczyk
Błażejewski/ Kubowicz
13
Kołodziejszyk/ Olszewski
Matuszewski/ Mróz
Turek/ Adamski
Jankiewicz/ Rzepka
Cegłowski/ Łowicz
14
Nagacz/ Sierpotowski
Chalaba/ Gierczak
Łoin/ Godziszewski
Kciuk/ Ratajski
Półtorak/ Posyniak
15
Sujkowski/ Chechliński
Dzięgiel/ Matoga
Gontarewicz/ Marciniak
Pałaszewski/ Bruliński
Wiśniewski/ Szarański
16
Ostrowski/ Stryjski
Sitnik/ Wiśniewski
Misiak/ Kowalczyk
Jurasz/ Mydlarz
Gaertner/ Siodła |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 8:32 pm
|
|
|
Pary Panie :
1
Kowalczyk/ Pawlicka
Żyłka/ Rzepka
Hamulska/ Ryczkowska
Głowacka/ Podgórska
2
Fidelus/ Drążek
Zientara/ Pietras
Langner/ Grela
Działkowska/ Kruszyńska
3
Wideł/ Lorek
Kubowicz/ Nowaczek
Lech/ Pacierpnik
Musiał/ Golly
4
Słowikowska/ Boniecka
Kopczyńska/Wolska
Smolińśka/ Markowska |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 10:24 pm
|
|
|
WYNIKI GRUP PAŃ :
1
1. Głowacka/ Podgórska
2. Żyłka/ Rzepka
3. Kowalczyk/ Pawlicka
4. Hamulska/ Ryczkowska
2
1. Zientara/ Pietras
2. Działkowska/ Kruszyńska
3. Langner/ Grela
4. Fidelus/ Drążek
3
1. Lech/ Pacierpnik
2. Musiał/ Golly
3. Kubowicz/ Nowaczek
4. Wideł/ Lorek
4
1. Słowikowska/ Boniecka
2. Smolińśka/ Markowska
3. Kopczyńska/Wolska |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 11:46 pm
|
|
|
TURNIEJ PAŃ
1/4 FINAL
Best of 5
Głowacka/ Podgórska 3
Musiał/ Golly 0
Działkowska/ Kruszyńska 3
Słowikowska/ Boniecka 1
Lech/ Pacierpnik 3
Żyłka/ Rzepka 1
Smolińśka/ Markowska 3
Zientara/ Pietras 0 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 11:47 pm
|
|
|
TURNIEJ PAŃ
1/2 FINAL
Best of 5
Głowacka/ Podgórska 3
Działkowska/ Kruszyńska 2
Lech/ Pacierpnik 3
Smolińśka/ Markowska 0 |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 12:31 am
|
|
|
1
2. Łęga/ Sobczyński
4. Wojciechowski/ Działkowski
6. Pluta/ Dul
1. Macha/ Robak
3. Herberg/ Białecki
5. Dębkowski/ Mikułowski
2
4. Ziółkowski/ Stanisławski
1. Luty/ Marciniak
6. Przybyłowski/ Pietrzak
2. Furman/ Gaczorek
5. Krasiński/ Kokowski
3. Konieczny/ Hamulski
3
4. Szczepaniak/ Kolanowski
5. Janiak/ Lewandowski
1. Kovalov/ Kasprzyszak
6. Folbrycht/ Frąckowiak
3. Lewandowicz/ Sławianowski
2. Kopania/ Chmielewski
4
5. Urbaniak/ Tylkowski
2. Kozłowski/ Golly
1. Osiński/ Paul
4. Hawrot/ Hawrot
3. Dejnega/ Markiewicz
6. Jasiński/ Sawicki
5
1. Olejnik/ Wilmański
4. Białecki/ Waberski
5. Ośko/ Domka
3. Kapuściński/ Tylkowski
2. Lauer/ Tomczak
6. Kamiński/ Nowaczek
6
6. Pecyna/ Chlebowski
4. Czerwiński/ Krzywosz
3. Michna/ Wołynka
1. Marczewski/ Scholz
2. Lewandowski/ Piwoński
5. Mazur/ Słowikowski
7
3. Makiewicz/ Pawłowski
4. Gajewski/ Rypina
6. Matysik/ Rodkiewicz
5. Słomski/ Jasiński
1. Adamczyk/ Kozłowski
2. Kalwasiński/ Urszulak
8
4. Grzelczak/ Kramarczyk
2. Caliński/ Caliński
1. Gleń/ Dybka
5. Janicki/ Ludwikowski
6. Ciuła/ Mrózek
3. Rybka/ Żyłka
9
1. Grażewski/ Chow
5. Pecyna/ Osiełkowski
3. Małek/ Małek
2. Basiak/ Kowalski
4. Skupień/ Jędrzejewski
6. Pecyna Osiełkowski
10
1. Markowski/ Dzikołowski
5. Wójcik/ Krogulski
3. Biela/ Mazur
2. Cieślak/ Pawlicki
4. Feliński/ Hadzicki
11
3. Garbarczyk/ Błażejczyk
4. Kuśnierczak/ Rossa
2. Łuczak/ Kanik
5. Galubiński/ Polowczyk
1. Seredyński/ Biernacki
12
4. Kuljon/ Wojtkowiak
1. Jezionek/ Wacławski
5. Olszewski/ Śliwiński
3. Kowalczyk/ Kowalczyk
2. Błażejewski/ Kubowicz
13
5. Kołodziejszyk/ Olszewski
4. Matuszewski/ Mróz
1. Turek/ Adamski
3. Jankiewicz/ Rzepka
2. Cegłowski/ Łowicz
14
2. Nagacz/ Sierpotowski
5. Chalaba/ Gierczak
4. Łoin/ Godziszewski
1. Kciuk/ Ratajski
3. Półtorak/ Posyniak
15
2. Sujkowski/ Chechliński
4. Dzięgiel/ Matoga
1. Gontarewicz/ Marciniak
3. Pałaszewski/ Bruliński
5. Wiśniewski/ Szarański
16
3. Ostrowski/ Stryjski
4. Sitnik/ Wiśniewski
5. Misiak/ Kowalczyk
1. Jurasz/ Mydlarz
2. Gaertner/ Siodła |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 12:42 am
|
|
|
Last 32
Best of 3
Macha/ Robak 0
Sujkowski/ Chechliński 2
Furman/ Gaczorek 0
Jurasz/ Mydlarz 2
Grażewski/ Chow 1
Kalwasiński/ Urszulak 2
Cieślak/ Pawlicki 2
Gleń/ Dybka 0
Olejnik/ Wilmański 0
Łuczak/ Kanik 2
Lewandowski/ Piwoński 1
Jezionek/ Wacławski 2
Turek/ Adamski 0
Kopania/ Chmielewski 2
Nagacz/ Sierpotowski 2
Osiński/ Paul 0
Kovalov/ Kasprzyszak 2
Cegłowski/ Łowicz 0
Kozłowski/ Golly 1
Kciuk/ Ratajski 2
Seredyński/ Biernacki 0
Lauer/ Tomczak 2
Błażejewski/ Kubowicz 0
Marczewski/ Scholz 2
Adamczyk/ Kozłowski 2
Basiak/ Kowalski 0
Caliński/ Caliński 2
Markowski/ Dzikołowski 1
Gontarewicz/ Marciniak 2
Łęga/ Sobczyński 0
Gaertner/ Siodła 2
Luty/ Marciniak 1 |
Ostatnio zmieniony przez RZUF Sob Lip 08, 2017 12:51 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 12:45 am
|
|
|
Finał Turnieju Pań
Głowacka/ Podgórska 3
Lech/ Pacierpnik 1
ZWYCIĘŻCZYNIAMI TURNIEJU DEBLOWEGO PAŃ ZOSTAŁY
KAROLINA PODGÓRSKA- PATRYCJA GŁOWACKA |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 1:18 am
|
|
|
"Last 16
Best of 5"
Sujkowski/ Chechliński 3
Jurasz/ Mydlarz 2
Kalwasiński/ Urszulak 1
Cieślak/ Pawlicki 3
Łuczak/ Kanik 3
Jezionek/ Wacławski 0
Kopania/ Chmielewski 4
Nagacz/ Sierpotowski 3
Kovalov/ Kasprzyszak 1
Kciuk/ Ratajski 3
Lauer/ Tomczak 0
Marczewski/ Scholz 3
Adamczyk/ Kozłowski 3
Caliński/ Caliński 2
Gontarewicz/ Marciniak 2
Gaertner/ Siodła 3 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 2:08 am
|
|
|
TURNIEJ PANÓW
1/4 FINAL
Best of 5
Sujkowski/ Chechliński 3
Cieślak/ Pawlicki 2
Łuczak/ Kanik 3
Kopania/ Chmielewski 4
Kciuk/ Ratajski 3
Marczewski/ Scholz0
Adamczyk/ Kozłowski 3
Gaertner/ Siodła 2 |
Ostatnio zmieniony przez olka Sob Lip 08, 2017 2:40 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 2:35 am
|
|
|
TURNIEJ PANÓW
1/2 FINAL
Best of 7
Sujkowski/ Chechliński 1
Kopania/ Chmielewski 4
Kciuk/ Ratajski 4
Adamczyk/ Kozłowski 2 |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 2:44 am
|
|
|
FINAŁ PANÓW
Chmielewski/Kopania- Kciuk/Ratajski 0:4
ZWYCIĘZCAMI TURNIEJU PANÓW ZOSTALI KRZYSZTOF KCIUK I KRZYSZTOF RATAJASKI |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 2:46 am
|
|
|
Pełne wyniki Turnieju Pań
1 Głowacka/ Podgórska
2 Lech/ Pacierpnik
3-4 Działkowska/ Kruszyńska
3-4 Smolińśka/ Markowska
5-8 Musiał/ Golly
5-8 Słowikowska/ Boniecka
5-8 Żyłka/ Rzepka
5-8 Zientara/ Pietras
9-12 Kowalczyk/ Pawlicka
9-12 Langner/ Grela
9-12 Kubowicz/ Nowaczek
9-12 Kopczyńska/Wolska
13-16 Hamulska/ Ryczkowska
13-16 Fidelus/ Drążek
13-16 Wideł/ Lorek
Pełne Wyniki Turnieju Panów
1 Kciuk/ Ratajski
2 Kopania/ Chmielewski
3-4 Sujkowski/ Chechliński
3-4 Adamczyk/ Kozłowski
5-8 Cieślak/ Pawlicki
5-8 Łuczak/ Kanik
5-8 Marczewski/ Scholz
5-8 Gaertner/ Siodła
9-16 Jurasz/ Mydlarz
9-16 Kalwasiński/ Urszulak
9-16 Jezionek/ Wacławski
9-16 Nagacz/ Sierpotowski
9-16 Kovalov/ Kasprzyszak
9-16 Lauer/ Tomczak
9-16 Caliński/ Caliński
9-16 Gontarewicz/ Marciniak
17-32 Macha/ Robak
17-32 Furman/ Gaczorek
17-32 Grażewski/ Chow
17-32 Gleń/ Dybka
17-32 Olejnik/ Wilmański
17-32 Lewandowski/ Piwoński
17-32 Turek/ Adamski
17-32 Osiński/ Paul
17-32 Cegłowski/ Łowicz
17-32 Kozłowski/ Golly
17-32 Seredyński/ Biernacki
17-32 Błażejewski/ Kubowicz
17-32 Basiak/ Kowalski
17-32 Markowski/ Dzikołowski
17-32 Łęga/ Sobczyński
17-32 Luty/ Marciniak
33-48 Herberg/ Białecki
33-48 Konieczny/ Hamulski
33-48 Lewandowicz/ Sławianowski
33-48 Dejnega/ Markiewicz
33-48 Kapuściński/ Tylkowski
33-48 Michna/ Wołynka
33-48 Makiewicz/ Pawłowski
33-48 Rybka/ Żyłka
33-48 Małek/ Małek
33-48 Biela/ Mazur
33-48 Garbarczyk/ Błażejczyk
33-48 Kowalczyk/ Kowalczyk
33-48 Jankiewicz/ Rzepka
33-48 Półtorak/ Posyniak
33-48 Pałaszewski/ Bruliński
33-48 Ostrowski/ Stryjski
49-64 Wojciechowski/ Działkowski
49-64 Ziółkowski/ Stanisławski
49-64 Szczepaniak/ Kolanowski
49-64 Hawrot/ Hawrot
49-64 Białecki/ Waberski
49-64 Czerwiński/ Krzywosz
49-64 Gajewski/ Rypina
49-64 Grzelczak/ Kramarczyk
49-64 Skupień/ Jędrzejewski
49-64 Feliński/ Hadzicki
49-64 Kuśnierczak/ Rossa
49-64 Kuljon/ Wojtkowiak
49-64 Matuszewski/ Mróz
49-64 Łoin/ Godziszewski
49-64 Dzięgiel/ Matoga
49-64 Sitnik/ Wiśniewski
65-80 Dębkowski/ Mikułowski
65-80 Krasiński/ Kokowski
65-80 Janiak/ Lewandowski
65-80 Urbaniak/ Tylkowski
65-80 Ośko/ Domka
65-80 Mazur/ Słowikowski
65-80 Słomski/ Jasiński
65-80 Janicki/ Ludwikowski
65-80 Pecyna/ Osiełkowski
65-80 Wójcik/ Krogulski
65-80 Galubiński/ Polowczyk
65-80 Olszewski/ Śliwiński
65-80 Kołodziejszyk/ Olszewski
65-80 Chalaba/ Gierczak
65-80 Wiśniewski/ Szarański
65-80 Misiak/ Kowalczyk
81-96 Pluta/ Dul
81-96 Przybyłowski/ Pietrzak
81-96 Folbrycht/ Frąckowiak
81-96 Jasiński/ Sawicki
81-96 Kamiński/ Nowaczek
81-96 Pecyna/ Chlebowski
81-96 Matysik/ Rodkiewicz
81-96 Ciuła/ Mrózek
81-96 Sewulok/ Pajdak |
|
|
|
|
|