Typer KLD 2017/2018 - kolejka 8 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lis 27, 2017 3:14 pm Typer KLD 2017/2018 - kolejka 8
|
|
|
I liga
2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 0 : 0
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 0 : 0
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 0 : 0
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 0 : 0
II liga
2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 0 : 0
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 0 : 0
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 0 : 0
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 0 : 0
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 0 : 0
BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Pon Lis 27, 2017 10:45 pm
|
|
|
I liga
2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 3 : 7
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 5 : 5
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
II liga
2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 8 : 2
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 8 : 2
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7 : 3 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Wto Lis 28, 2017 12:05 pm
|
|
|
I liga
2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 4 : 6
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 3 : 7
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 4 : 6
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 5 : 5
II liga
2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 8 : 2
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 7 : 3
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4 : 6
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7 : 3 |
|
|
|
|
Pszczółka15
Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 27 Dołączyła: 18 Paź 2017 Posty: 13 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Lis 28, 2017 4:50 pm
|
|
|
I liga
2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 3 : 7
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 6 : 4
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 5 : 5
II liga
2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 8 : 2
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9 : 1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 3 : 7
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3 : 7
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7 : 3 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Wto Lis 28, 2017 6:40 pm
|
|
|
I liga
2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 2-8
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 5-5
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6-4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 4-6
II liga
2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 7-3
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 8-2
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 4-6
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 5-5
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6-4
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7-3 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 8:16 am
|
|
|
I liga
2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 2-8
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 4-6
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 4-6
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3-7
II liga
2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 7-3
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9-1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 5-5
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6-4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5-5
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7-3 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 1:38 pm
|
|
|
I liga
2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 2-8
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 4-6
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6-4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 4-6
II liga
2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 7-3
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 8-2
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 4-6
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 5-5
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5-5
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7-3 |
|
|
|
|
Gazelka
Drużyna: AKtoUmarł,TenNieŻyje
Tarcza: Winmau Blade 4 Dual Core
Lotki: Unicorn T80
Dołączyła: 30 Wrz 2015 Posty: 11 Skąd: Siedlce
|
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 1:48 pm
|
|
|
I liga
2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 3-7
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 6-4
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 7-3
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3-7
II liga
2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 7-3
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9-1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 5-5
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6-4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4-6
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7-3 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 3:16 pm
|
|
|
I liga
2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 2-8
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 4-6
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 5-5
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3-7
II liga
2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 8-2
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 10-0
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 6-4
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6-4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5-5
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7-3 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 7:20 pm
|
|
|
I liga
2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 2-8
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 4-6
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6-4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 6-4
II liga
2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 8-2
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9-1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 6-4
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 4-6
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4-6
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 6-4 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 7:24 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 8
|
|
|
2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 2:8
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 6:4
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 7:3
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 5:5
II liga
2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 8:2
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9:1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 7:3
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7:3 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 11:34 pm
|
|
|
I liga
2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 3 : 7
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 4 : 6
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
II liga
2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 8 : 2
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9 : 1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4 : 6
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 6 : 4 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lis 30, 2017 2:14 pm
|
|
|
I liga
2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 3-7
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 4-6
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6-4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3-7
II liga
2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 7-3
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9-1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 4-6
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6-4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6-4
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7-3 |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lis 30, 2017 5:23 pm
|
|
|
2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 3 : 7
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 7 : 3
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
II liga
2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 9 : 1
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 10 : 0
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 3 : 7
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7 : 3 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lis 30, 2017 8:11 pm
|
|
|
I liga
2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 3-7
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 4-6
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6-4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3-7
II liga
2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 7-3
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9-1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 4-6
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6-4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5-5
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOK 7-3 |
|
|
|
|
|