DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2017/2018 - kolejka 8
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 90
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lis 27, 2017 3:14 pm   Typer KLD 2017/2018 - kolejka 8

I liga

2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 0 : 0
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 0 : 0
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 0 : 0
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 0 : 0

II liga

2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 0 : 0
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 0 : 0
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 0 : 0
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 0 : 0
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 0 : 0

BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 31
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 102
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Pon Lis 27, 2017 10:45 pm   

I liga

2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 3 : 7
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 5 : 5
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7

II liga

2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 8 : 2
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 8 : 2
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7 : 3
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 40
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 842
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Wto Lis 28, 2017 12:05 pm   

I liga

2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 4 : 6
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 3 : 7
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 4 : 6
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 5 : 5

II liga

2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 8 : 2
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 7 : 3
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4 : 6
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7 : 3
 
 
 
Pszczółka15 


Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 21
Dołączyła: 18 Paź 2017
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lis 28, 2017 4:50 pm   

I liga

2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 3 : 7
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 6 : 4
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 5 : 5

II liga

2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 8 : 2
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9 : 1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 3 : 7
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3 : 7
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7 : 3
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia ,Spajder
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 40
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 323
Skąd: Bochnia
Wysłany: Wto Lis 28, 2017 6:40 pm   

I liga

2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 2-8
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 5-5
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6-4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 4-6

II liga

2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 7-3
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 8-2
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 4-6
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 5-5
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6-4
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7-3
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 661
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 8:16 am   

I liga

2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 2-8
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 4-6
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 4-6
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3-7

II liga

2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 7-3
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9-1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 5-5
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6-4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5-5
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7-3
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 29
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 57
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 1:38 pm   

I liga

2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 2-8
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 4-6
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6-4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 4-6

II liga

2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 7-3
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 8-2
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 4-6
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 5-5
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5-5
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7-3
 
 
 
Gazelka 


Drużyna: AKtoUmarł,TenNieŻyje
Tarcza: Winmau Blade 4 Dual Core
Lotki: Unicorn T80
Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 11
Skąd: Siedlce
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 1:48 pm   

I liga

2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 3-7
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 6-4
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 7-3
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3-7

II liga

2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 7-3
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9-1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 5-5
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6-4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4-6
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7-3
 
 
Bartoszek 



Drużyna: Misz Masz
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Harrows Vortex / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 261
Skąd: KRK
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 3:16 pm   

I liga

2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 2-8
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 4-6
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 5-5
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3-7

II liga

2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 8-2
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 10-0
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 6-4
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6-4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5-5
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7-3
 
 
Godzio 


Drużyna: Angry Darts
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 76
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 7:20 pm   

I liga

2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 2-8
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 4-6
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6-4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 6-4

II liga

2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 8-2
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9-1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 6-4
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 4-6
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4-6
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 6-4
 
 
Kudłaty1989 



Drużyna: AKUTNŻ
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 28
Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 22
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 7:24 pm   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 8

2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 2:8
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 6:4
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 7:3
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 5:5

II liga

2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 8:2
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9:1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 7:3
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7:3
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 12
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 11:34 pm   

I liga

2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 3 : 7
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 4 : 6
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7

II liga

2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 8 : 2
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9 : 1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4 : 6
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 6 : 4
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1830
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lis 30, 2017 2:14 pm   

I liga

2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 3-7
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 4-6
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6-4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3-7

II liga

2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 7-3
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9-1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 4-6
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6-4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6-4
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7-3
 
 
 
calfik 


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lis 30, 2017 5:23 pm   

2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 3 : 7
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 7 : 3
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7

II liga

2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 9 : 1
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 10 : 0
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 3 : 7
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOKI 7 : 3
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 90
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lis 30, 2017 8:11 pm   

I liga

2017-12-01 piątek 19:00 BLADE TEAM : V ELEMENT 3-7
2017-12-01 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KLIMACIKI 4-6
2017-12-01 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KRYZYS SQUAD 6-4
2017-12-02 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : WRP BOCHNIA 3-7

II liga

2017-12-01 piątek 19:00 FAK DART TEAM : DWA LOTKI 7-3
2017-12-01 piątek 20:00 SPORTBAR : JAZZGONI 9-1
2017-12-02 sobota 19:00 SMAKOSZE : BANDA JANOSIKA 4-6
2017-12-02 sobota 19:00 MISZ MASZ : ANGRY DARTS 6-4
2017-12-02 sobota 18:00 SB MAXX : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5-5
2017-12-03 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : EDEN STOK 7-3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group